бременна съм!!!

  • 3 051
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 755
ЧЕСТИТОООООООО!!! newsm51  bigdance2  bigdance2 newsm74 Лека бременност ти желая и много радости! Grinning  bouquet

# 31
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
       Честито!   Лека бременност и хубаво здраво бебче ти желая.   bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 456
Честито и от мен. Желая ти здраво и хубаво бебче!  bouquet

# 33
  • Мнения: 949
Честито   bouquet и от мен!Можеш да отидеш на лекар когато си поискаш,успех ти пожелавам Peace
Peace

# 34
  • Мнения: 2 716
Честито! Прекрасна новина. Ще очаквам да ни зарадваш пак след 9 месеца.   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 029
Честито! Спокойно вече можеш да отидеш на преглед. Аз поне нямах търпение и веднага щом си направих тест отидох, закъсняваше ми само няколко дни. Лекарят още тогава потвърди бременността и ми предписа фолиева киселина.
Успех и лека бременност ти пожелавам!

# 36
  • Мнения: 3 042
Можеш да отидеш на лекар, когато пожелаеш.

 Peace

Честито и от мен!   Лека бременност!   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 248
Честито! Би могла да отидеш на лекар дори веднага, не е проблем да се види плодното сакче, ако наистина си бременна.

Леко и безпроблемно бременеене!  bouquet

# 38
  • Мнения: 903
Ами честито   Simple Smile ,веднага можеш да отидеш,но обикновено,лекарит е казват че е рано да се види на ехограф ..,но добрия специалист трябва да установи бременността по някой признаци.
Честито и от мен лека бременност   bouquet
И аз от нетърпение отидох твърде рано и се оказа вярно нищо, че на ехографа нямаше нищо  Embarassed

# 39
  • Мнения: 152
 Grinning Благодапя на всички, които ме окуражиха, страхотно е да споделиш с хора, които са преживели това!!! Смятам да отида на лекар скоро и пак ще пиша. Хубав ден!  bouquet

# 40
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честито и от мен лека бременност    bouquet

# 41
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Лека бременост ти желая Peace

# 42
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито, леко бременеене, отиди на лекар, когато искаш.

# 43
  • Мнения: 990
Честито ! Ами пожелавам ти лека бременност   bouquet

# 44
  • Мнения: 3 334
Честито и от мен  bouquet
Аз отидох на лекар след като ми закъсня с 10 дни и теста ми беше положителен.Оказа се,че бях в 6 г.с.И според мен можеш да отидеш веднага.После ще докрадваш Wink

Общи условия

Активация на акаунт