страхувате ли се как 6те се справите

  • 1 560
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 003
За храненето, къпането и обличането не ме е страх Simple Smile Страх ме е, че няма да знам какво да правя, когато дребното реве и не спира - как да разбера какво му е и как да реагирам  Embarassed

# 31
  • Мнения: 6 461
Мили , мам4ета , стра6но много се страхувам дали 6те се справя .Само 4ета за хранене ,за къпане ,за това и онова , но ме е страх ,4е когато бебка се роди нямя да знам какво да правя Embarassed Това нормален страх ли е или просто аз съм зле?
Как няма да се справиш .Всичко ти идва от вътре.Не се притеснявай и аз бях така ,но сега ела да видиш два броя как ги оправям ще кажеш че цял живот деца съм гледала.
Успех Peace

# 32
  • Мнения: 1 104
Аз мисля, че няма мама, която да не се справи в тази ситуация. Природата си знае работата. Плюс това след няколко дни тренировки с бебето у дома, всичко ще се подреди.Поне аз така се успокоявам.

# 33
  • Мнения: 2 897
В началото-да,после се отпуснах и спрях да се терзая за такива неща  Simple Smile
Бъди спокойна,ще се справиш чудесно Peace

# 34
  • Мнения: 416
Аз не съм се страхувала дали ще се справя, нито преди, нито след като родих. Наистина всичко идва отвътре, не съм се панирала въобще.

Страхувам се основно за здравето.

# 35
  • Мнения: 169
Много благодаря мили4ки  Simple Smile

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Всички бъдещи мами ни  е страх дали ще се справим,но мисля,че то просто ще ни дойде отвътре и ще успеем Peace
И аз така си мисля  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 956
Страх ме е разбира се. НЕ съм се приближавала дори до новородено. Но помислете! Този страх е градивен. Ако човек се страхува за това нещо, значи гледа сериозно и отговорно на него, значи обмисля кое е правилно и кое грешно, как трябва да бъде... Така че - нека ни е страх.
А природата е помислила за всичко - всяка майка има майчински инстинкт. КАкто при животните, така и при хората. Всичко е закодирано в гените ни и когато бебето се роди, някак от само себе си, автоматично, майката се справя с всичко. Я си помислете, например една котка, когато роди за първи път - тя като че ли от някъде вече знае (а няма от къде) как да прегризе пъпната връв, как да изяде плацентата, а не котенцето, как да го оближе цялото, как да му масажира коремчето, за да се изпишка...

# 38
  • Мнения: 1 101
Разбира се и все още се страхувам.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не. Знаех,че така или иначе бабите ще са ми на главата и ще ми писне от безкрайните им съвети,затова не се притеснявах.Повече се притеснявах как ще се справя с тях ,а не с бебето   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт