Откога банан при разстройство?

  • 6 623
  • 4
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
От една седмица Марти е на антибиотик заради гнойна ангина. Преди да го започнем още имаше и леко разстройство, което продължава с малко подобрение досега. На кутията лечебна хумана пише, че при по-големи деца може да се включи намачкан банан. Според моята лична лекарка бананът не е подходяща храна заради високото съдържание на захар. От друга страна самата лечебна храна съдържа банани. Вие какво бихте ми препоръчали за разнообразие в менюто, защото в момента той яде само картофи, моркови, ориз, сухар и печена ябълка? Поне до края на курса на лечение с антибиотика трябва да е на диета, ако не и ден-два след това.

# 1
  • Мнения: 2 807

Допълвам бисквити и солети в огромни количества.
Плодове никакви, докато е с разстройство - не се препоръчват заради високото съдържание на захар.

А ентерол даваш ли?

# 2
  • Мнения: 2 047
   Шипката винаги действа леко запичащо на дъщеря ми.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Давам ентерол и хидрасек. Малко съм объркана, защото той след захранването на 6 месеца е общо взето запечен и сега се чудя дали пък настоящото положение не е нормалното.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според моята лична лекарка бананът не е подходяща храна заради високото съдържание на захар. От друга страна самата лечебна храна съдържа банани. Вие какво бихте ми препоръчали за разнообразие в менюто...
Не знам твоята лична лекарка от къде знае за банана, но всички лекари в инфекциозна болница казват да се дава банан, но напълно здрав без никакви черни точици по него, печени ябълки, ориз, картофи, солети и обикновени бисквити при разстройство.

Общи условия

Активация на акаунт