Червено вино снощи пих!

  • 4 464
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
И го докарах до два литра. Счупих чашата, философствах, бях велик и си легнах.
Днес- разкарах фамилията по целия град по задачи. Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
"ПАК ли" беше реакцията. Това нормално ли е ?   newsm78

# 1
  • Мнения: 9 903
да, нормално е - за мен. Не понасям дървени философи, колкото и да са велики, а остава и чаши да чупят.

# 2
  • Мнения: 10 758
Тц, не е нормално, при положение, че си сготвил, измил прозорците, съдовете и си почистил къщата.Нормално щеше да бъде, ако не ги беше направил тези неща Mr. Green

# 3
  • Мнения: 220
Хич даже не е нормално ама да не ти пука.... cheers,след малко и аз ще си сипя едно ... малко  Wink

# 4
  • Мнения: 100
Нищо нормално няма в това което си направил.
1. Нямаш контрол колко да пиеш.
2. Не се срамуваш от това колко велик си бил, може да си изговорил куп глупости.
3. Оправдава ли те това, че си свършил една съвсем обикновенна ежедневна работа(готвене,почистване и др., жена ти всеки ден прави това)
Добрата част от всичко е , че не си бил агресивен т.е. не си налитал да биеш някого.

А хубавото червено вино и аз го харесвам повече от всичко друго.

# 5
  • Мнения: 9 990
Повторна вечер с два литра вино, па ако ще и Ферари да ми е купил-няма да толерирам.Алкохолни подвизи не обичам, пък миенето на прозорци ми е все тая дали ще е направено.Ако всяка вечер си купува пиенето с миене на чинии или прозорци-мерси...

# 6
  • Мнения: 220
Ей,опасни жени бе - пийнал човека,голяма работа.Нали не е системно.И що се па с вас трябва да се съобразяваме кво толерирате и кво не,ааа ма ха...А на здраве  Wine Glass

# 7
  • Мнения: 9 990
Иска мнение-получава.
А че няма да се съобразява с нашето е повече от ясно.
Като патила с подобни истории в моето семейство на двулитрови подвизи-това е моето мнение.
А дали е системно-никой от нас не знае....

# 8
  • Мнения: 7 474
 Wink

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 16:15 от Lео

# 9
  • Мнения: 97
Де бре, оставете ме жив!!!!

# 10
  • Мнения: 2 716
Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
Ох! Ела ми на гости. 2 литра и парцала за прозорците са от мен. Ще ти оставя продуктите за манджа до мивката. Веднага ще изляза по задачи. И съпруга и децата ще взема. Да не ти се моткат в краката. А имаш ли предпочитания за бирата? И компания ще ти направим. Може ли да е дългосрочно? Веднъж месечно например  Rolling Eyes
Наздраве!

# 11
  • Мнения: 2 716
Нищо нормално няма в това което си направил.
1. Нямаш контрол колко да пиеш.
2. Не се срамуваш от това колко велик си бил, може да си изговорил куп глупости.
3. Оправдава ли те това, че си свършил една съвсем обикновенна ежедневна работа(готвене,почистване и др., жена ти всеки ден прави това)
Добрата част от всичко е , че не си бил агресивен т.е. не си налитал да биеш някого.

А хубавото червено вино и аз го харесвам повече от всичко друго.
А ти мъж ли си???

# 12
  • Мнения: 5 370
Де бре, оставете ме жив!!!!
Ето ме-оставям те.
Три неща не бих толерирала по никакъв начин-изневяра, лъжа и .....побой.
Ако подобни състояния не са практика и не е имало като следствие гореизброените неща-аз не бих драматизирала. Особено пък ако след това последва компенсация като твоята.
П.С. Фактът, че си решил да споделиш, говори, че по някакъв начин съвестта те мъчи.....
Това също не е за подценяване.  bouquet
Апропо, ако знаеш колко обичам червено....но пия само до 2 чаши, щот, ама никак не нося.

# 13
  • Мнения: 220
Ето ме-оставям те.
Три неща не бих толерирала по никакъв начин-изневяра, лъжа и .....побой.
Ако подобни състояния не са практика и не е имало като следствие гореизброените неща-аз не бих драматизирала. Особено пък ако след това последва компенсация като твоята.
П.С. Фактът, че си решил да споделиш, говори, че по някакъв начин съвестта те мъчи.....
Това също не е за подценяване.  bouquet
Апропо, ако знаеш колко обичам червено....но пия само до 2 чаши, щот, ама никак не нося.

Е това е трезво мислеща и разумна жена,знаеща какво може и не може,какво трябва и не трябва,и улавяща подтекста на действията и думите.
RESPECT   bouquet

# 14
  • Мнения: 5 370
КОТАН-то щото съм на 35 вече.
И са ми се поизяснили нЕкои мъгли лондонски.
 Mr. Green Mr. Green

# 15
  • Мнения: 998
А като пи червено вино, после целувка от Анна имаше ли? Mr. Green

# 16
"А ти мъж ли си???"

Незнам какво значи мъж според теб.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И го докарах до два литра. Счупих чашата, философствах, бях велик и си легнах.
Днес- разкарах фамилията по целия град по задачи. Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
"ПАК ли" беше реакцията. Това нормално ли е ?   newsm78

След такава програма, какво по-хубаво от чаша бира или чаша вино? Това е моето мнение!

# 18
  • Мнения: 10 758
Кво скочихте на човека бре? Нищо лошо не е направил, той сам си каза.Пил е и без да иска е счупил една чаша.Е голема работа.На другия ден е компенсирал, като е отменил жената в домакинските й задължения.След това е седнал да си почине с една бира.Не е почнал пак да се налива с 2л вино.

# 19
  • Мнения: 3 164
 Thinking
хубаво....било ти е сладко-пил си, макар и над.но да си свършил всичката тая работа за 1 ден-е, просто не ти вярвам Stopне , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint

п.п.странно, не ти се оправдава екранното име Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 451
не , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint


Отново стереотипи. Толкова ли е трудно да приемете, че има мъже, които не само домакинстват, но и се справят по-добре от жените?  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 164
не , че не е възможно, но не и от мъж Outta Joint


Отново стереотипи. Толкова ли е трудно да приемете, че има мъже, които не само домакинстват, но и се справят по-добре от жените?  newsm78

има-да.но някак си не ми се връзва да пиеш 2л. алкохол и на следващият ден да си изключително деен Tired или глава ще те цепи или ще ти се драйфа Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 451
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

# 23
  • Мнения: 3 164
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

видя ли Simple Smile....и аз от опит пиша Crazy макар количеството да беше по-малко и макар да съм от чевръстите Flutter

# 24
  • Мнения: 1 451
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

# 25
  • Мнения: 3 164
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning но честно казано понякога ми се иска да съм повлекана Rolling Eyes но темперамента не ми го позволява ooooh!

# 26
  • Мнения: 220
Е тук мисля си права. Аз ако изпия 2 литра вино, цял ден не ме търси за абсолютно нищо  Sick

Да бе да,ний у наше село за закуска ги мааме тия две кила винце  Sunglasses
А иначе сериозно - всичко си зависи от физическото и психическото състояние - може и 50-100 грама да ме омагьосат,може и бутилчица(твърд алкохол) да вкарам за 4-5 часа на маса и после да ми е ОК,стига да съм на кеф,сит, спокоен (което е най важното) и щастлив Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 451
Тва самореклама ли беше за чевръстите  smile3534

истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning но честно казано понякога ми се иска да съм повлекана Rolling Eyes но темперамента не ми го позволява ooooh!
Няма да питам, ще решат, че си търся жена  bowuu

# 28
  • Мнения: 3 164
истина е, който й да попиташ за мен-ще ти го каже Grinning
Няма да питам, ще решат, че си търся жена  bowuu
[/quote]

 умно Mr. Green
шегаджия Joy

# 29
  • Мнения: 5 299
Де бре, оставете ме жив!!!!
Ама като пишеш у женски форум - няма как да стане Mr. Green

# 30
  • Мнения: 97
Aми, отгоре пише "Татковци".
Не съм тормозил, обиждал никого от семейството. Просто едно "лепкаво"винце . И като се заговорихме с любимата по разни теми ( а тя  е и колежка ) представих своите "грандиозни" планове. След това ме "паркираха".На другия ден бяха смешни планове, естествено, но виното го нямаше. И ме направиха на салата. Та това е.

# 31
  • Мнения: 4 406
виж сега, пий 3 литра тази вечер, утре изпери, изглади, изчисти къщата, сготви празнична вечеря и  чакай домочадието, бродирай гоблен , докато пийваш биричката... няма да има "пак ли"... и чехлите на всички да са затоплени, ей!!!

# 32
  • Мнения: 2 495
виж сега, пий 3 литра тази вечер, утре изпери, изглади, изчисти къщата, сготви празнична вечеря и  чакай домочадието, бродирай гоблен , докато пийваш биричката... няма да има "пак ли"... и чехлите на всички да са затоплени, ей!!!
О Божеее, слушам и не вярвам на ушите си-ако видя всичко това да прави мъжО, ще се гръмна ooooh! Joy

# 33
  • Мнения: 1 446
И аз да се похваля:

Като седна на кръчмичка - си поръчвам една бутилка бяло винце и си го опатквам Simple Smile И на другия ден не мия чинии.

Така че да се запиша и аз в списъка на чакащите - ако си свободен един ден седмично - виното от мен и мезе черпим  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз да се похваля:
Като седна на кръчмичка - си поръчвам една бутилка бяло винце и си го опатквам Simple Smile И на другия ден не мия чинии.

Ако аз опаткам толкова, трябва да ме чака линейка пред кръчмичката... ooooh! Whistling Хич не държа на алкохол - от един напръстник съм готова  Drunk Confounded smile3517

# 35
  • Мнения: 10 758
- от един напръстник съм готова  Drunk Confounded smile3517
Готова за какво Mr. Green
Кажи, че да знам к`во да те правя в петък Laughing

# 36
  • Мнения: 1 001
И го докарах до два литра. Счупих чашата, философствах, бях велик и си легнах.
Днес- разкарах фамилията по целия град по задачи. Сготвих. Измих прозорците.Измих съдовете. Почистих къщата.Загледахме филмче, отворих си бира.
"ПАК ли" беше реакцията. Това нормално ли е ?   newsm78
Ами  newsm78, не е нормално ... малко е за да стигнеш до такава форма ...
А ако питаш за жените и техните мрънканици: нормално е ...
За прозорците, съдовете и къщата: също е нормално ...
Ако си си отворил бирата (гледайки филма) сам, без да предложиш и на другите: не е нормално ...

Edit: мен само гоблена ме бави, с дугото ядове нямам

# 37
  • Мнения: 1 446
И аз да се похваля:
Като седна на кръчмичка - си поръчвам една бутилка бяло винце и си го опатквам Simple Smile И на другия ден не мия чинии.

Ако аз опаткам толкова, трябва да ме чака линейка пред кръчмичката... ooooh! Whistling Хич не държа на алкохол - от един напръстник съм готова  Drunk Confounded smile3517

На всичкото отгоре си и финна - значи не ядеш. Разбра се, че не пиеш - мммм, чудесно - не си голям разход за първа среща. За разлика от мен  Mr. Green Хич не съм еФтина - поне да бях Убава, ми то - двойно вътрешно

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Готова за какво Mr. Green
Кажи, че да знам к`во да те правя в петък Laughing

Готова не за хубави неща - например за връщане... Sick "ако разбираш какво искам да кажа все пак" /цитирам/  Wink
По тая причина алкохол не употребявам, ама хич  Naughty

На всичкото отгоре си и финна - значи не ядеш.

Така, както съм финна - ела в нас да видиш к,во правя като седна да ям...няма спиране  ooooh! МъжО не насмогва да ме изхрани - ще ме изгони от къщи накрая - не съм му изгодна икономически... Joy

# 39
  • Мнения: 1 001
Аре па се отплеснаате

Edit: аз чак сега зацепих, он си опоскал винцето и грам не споделил  smile3511, е НЕ Е НОРМАЛНО шъ знайш  smile3515 newsm61 smile3516

# 40
  • Мнения: 1 451

Така, както съм финна - ела в нас да видиш к,во правя като седна да ям...няма спиране  ooooh! МъжО не насмогва да ме изхрани - ще ме изгони от къщи накрая - не съм му изгодна икономически... Joy
Ако та изгони, аз ща взема, няма са плашиш  Hug

# 41
  • Мнения: 1 001
offtopic
... Ако та изгони, аз ща взема, няма са плашиш  Hug
Помниш ли им барем бройката, или и ти като Joro01 за харем се готвиш  Wink

# 42
  • Мнения: 1 451
Все още си ги броя на пръстите на ръцете, що?

# 43
  • Мнения: 1 001
Знам, че си ерген ... ама да не чакаш много, че на някои на сватба им се ходи (там дето телефон искат)

# 44
  • Мнения: 1 451
Ще има да чакат. Втори път едва ли ще се оженя  Whistling

# 45
  • Мнения: 10 758
Ще има да чакат. Втори път едва ли ще се оженя  Whistling
Знаех си аз, че отсекъде имам игнор Cry

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
Все още си ги броя на пръстите на ръцете, що?

Щом няма да съм единствена - не идвам  Naughty Тцъ... no

# 47
  • Мнения: 1 451
До тук бройките ми са толкова, не в момента. Не бой се, в момента няма друга Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 451
Ще има да чакат. Втори път едва ли ще се оженя  Whistling
Знаех си аз, че отсекъде имам игнор Cry
Ти май беше щастливо омъжена, или се бъркам нещо?  newsm78

# 49
  • Мнения: 10 758
Ще има да чакат. Втори път едва ли ще се оженя  Whistling
Знаех си аз, че отсекъде имам игнор Cry
Ти май беше щастливо омъжена, или се бъркам нещо?  newsm78
Че кой казва да се жениш за мен? Аз говоря, че ми се ходи на сватба, а не че аз искам да се женя.Капиш Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 451
Е пак ще кажа, ако на мене чакаш да ходиш на сватба, много ще чакаш  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 10 758
Е пак ще кажа, ако на мене чакаш да ходиш на сватба, много ще чакаш  Rolling Eyes
Абе и  с бастуня да съм, па че дойдем.Обещал си ми, че ще съм шаферка Mr. Green

Продължавам да си дудна, че имам игнор Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 1 451
Кога и къде съм ти обещал да си шаферка????  newsm78 #Crazy

# 53
  • Мнения: 10 758
Кога и къде съм ти обещал да си шаферка????  newsm78 #Crazy
Бегай на кюто или на ЛС, и ще те подсетя. Wink

# 54
  • Мнения: 2 495
За кво си лафите, бря, нищо не мога да ви разбера newsm78

# 55
  • Мнения: 1 451
За кво си лафите, бря, нищо не мога да ви разбера newsm78
Поднасят ме нещо ми се струва  Thinking

# 56
  • Мнения: 10 758
Не те поднасям бре NaughtyОтдавна беше, вече не си спомням за какво си говорихме и ти ми каза, че ще ме поканиш за шаферка, кат се зажениш.
Уф ooooh!

# 57
  • Мнения: 2 495
За кво си лафите, бря, нищо не мога да ви разбера newsm78
Поднасят ме нещо ми се струва  Thinking
Ми то на вас, мъжете колко ви трябва за да лапнете въдицата, хихих Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 451
За кво си лафите, бря, нищо не мога да ви разбера newsm78
Поднасят ме нещо ми се струва  Thinking
Ми то на вас, мъжете колко ви трябва за да лапнете въдицата, хихих Mr. Green
За некой друг говориш ми се струва  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 495
За некой друг говориш ми се струва  Rolling Eyes
Майтап, бе Уллии LaughingСя да не се разсърди нещо Shocked

# 60
  • Мнения: 1 451
Тц, няма за какво да се сърдя Wink

# 61
  • Мнения: 1 446
Братлета, то пак я оспамихме.... ама и аз се боря за онази анкета - вие докато се разберете с бастун без бастун, шаферка, не шаферка, ще се жени, няма да се жени - ми те булите се разбягаха.

Що пък да не завториш бе, Свил? Децата родени, къщата подредена, за кола ще ти дам (обещах вече, че ща подпомогна с два лева) - к'во има да му мислиш?

# 62
  • Мнения: 1 451
Навит съм да живея с тази, която обичам. Ама за сватба ще мине малко повечко време преди да се реша. Дълго е за обяснение, но в общи линии смятам, че подписа променя много отношенията мъж-жена и то не в положителна посока.

# 63
  • Мнения: 5 370
Навит съм да живея с тази, която обичам. Ама за сватба ще мине малко повечко време преди да се реша. Дълго е за обяснение, но в общи линии смятам, че подписа променя много отношенията мъж-жена и то не в положителна посока.
Според зависи от жената , а и от мъжа също.
Мога много да ти говоря по темата, ама ептен ще я оспамим.
Един съвет-то ти си знаеш де-гледай дали и как ти приема децата.
Всичко друго е бошлаф.
П.С. Единственото, което се промени при мене след подписа, е, че нещо килцата не мога да ги докарам както си бяха-на около 60. Mr. Green
Но иначе нито съм го спряла за нещо, нито мрънкам, нито опявам..........че даже и да работя почнах, за да не натоварвам само него финансово.
Е, какво повече, питам аз?

# 64
  • Мнения: 1 446
Навит съм да живея с тази, която обичам. Ама за сватба ще мине малко повечко време преди да се реша. Дълго е за обяснение, но в общи линии смятам, че подписа променя много отношенията мъж-жена и то не в положителна посока.
Ееееееех, Свилче

От сърце ти желая да обичаш и да си щастлив в любовта си. Това не е по темата - но правото на щастие е глобално човешко право.

# 65
  • Мнения: 2 907
И аз 4ервено вино снощи пих, та днес имам махмурлук. Да взема да си отворя една бира ли? Laughing Или нека първо свърша другата работа, защото седна ли да пия бира с една няма да ми се размине Peace Sunglasses

# 66
  • Мнения: 5 103
Аз бяло вино вчера пих, ама на обяд с една приятелка и ми беше Party Party

# 67
  • Мнения: 2 716
Ей, разводнихте винената тема. Май-май ще стане "куме, какво е виното?"
Търтей, какво стана с прозорците? Ще ги измиеш ли или да си подхващаме приготвената за теб бутилка?  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 97
Ми те прозорците пак са за миене , ама на тая цена ще ме пратят на палатка, а нещо не е сезона сега.Иначе, що да си не хвана нова професия?

# 69
  • Мнения: 2 716
Ееееех! Знаех си, че като опре работата до прозорците и ще се отметнеш. Такива сте си вие мъжете  Mr. Green
Ще си ги измия. И винцето ще си изпия. И ще продължа да ви се подигравам.
Кофти пол! Кофти пол! Кофти поооол!  smile3534

# 70
  • Мнения: 1 451
Кофти пол! Кофти пол! Кофти поооол!  smile3534

Търтеййййй, пак ни излезе име зарад тебе.  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 948
Кофти пол! Кофти пол! Кофти поооол!  smile3534

Търтеййййй, пак ни излезе име зарад тебе.  Rolling Eyes
Party

# 72
  • Мнения: 312
Кофти пол! Кофти пол! Кофти поооол!  smile3534

Търтеййййй, пак ни излезе име зарад тебе.  Rolling Eyes

хм... една птичка пролет не прави. надали е само заради него...  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 001
Svil, виж All каква темичка е почнал и тогава се сърди на Търтей

# 74
  • Мнения: 1 451
Svil, виж All каква темичка е почнал и тогава се сърди на Търтей

Сега ше го видим, нямаше ме досега у форума Simple Smile

# 75
  • Мнения: 97


Търтеййййй, пак ни излезе име зарад тебе.  Rolling Eyes
[/quote]


Ми нали съм новак в този форум, те мене ако не ме метнат на джанката, кого ??

# 76
  • Мнения: 2 716
Кой кого метна? Излъга, че може да пие; да готви; да мие прозорци... А когато дойде Видов ден- нов бил  Twisted Evil

# 77
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Наздраве на всички, които гледат Левски, оле-оле-оле! Drunk Drunk

# 78
  • Мнения: 97
Кой кого метна? Излъга, че може да пие; да готви; да мие прозорци... А когато дойде Видов ден- нов бил  Twisted Evil


Де бре , де!Що да лъжа? Айде , давай прозорците! И ще сготвя! Ама не с пиенето,щото паднаха температурите и не ми се спи на палатка, както казах!

# 79
  • Мнения: 1 446
А технологията за миене? Я дай рецепта!

# 80
  • Мнения: 2 716
Slavunder   Peace
За това ставаше дума!

Общи условия

Активация на акаунт