Зелева супа?

  • 71 142
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Някой от вас ял ли го е това чудо? Казват че се отслабвало бързо и ефективно. Ако има наистина такъв ефект ще се радвам на рецептата Grinning

# 1
  • Мнения: 4 390
Цитат на: reni
Някой от вас ял ли го е това чудо? Казват че се отслабвало бързо и ефективно. Ако има наистина такъв ефект ще се радвам на рецептата Grinning


При мен определено имаше ефект. Ето ти рецептата.

# 2
  • MUC
  • Мнения: 571
При мен имаше също ефект, въпреки че  много често съм попадала на противоречиви отзиви Grinning  Grinning  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 517
ядеш само зелева супа ли?

# 4
  • Мнения: 3 479
И аз съм я яла. За една седмица отслабнах 4,5 кг, а мъжо - 3,5 кг Laughing , защото не готвех през това време. Направо си умрях от яд, че той си хапва каквото си поиска, пък аз се мъча и пак отслабнахме почти еднакви килограми. От цялата диета си направих извода, че проблема е във вечерното хранене. Тъй като той през деня яде навън, аз като добра съпруга се старая вечер да има хубаво ядене. От което пък ние преяждаме и съответно дебелеем.  Twisted Evil Обаче това е друга тема.

# 5
  • Мнения: 470
ще взема и аз да я направя тази супичка Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
По повод зелевата супа - вчера видях в нашата аптека зелева супа за отслабване на хапчета. Имаше и чаша май - беше голям пакет. Струваше 25 лева. Пожелах да си я купя, обаче аптекарката ме посъветва да изчакам да чуе отзиви и тогава евентуално, защото била нова на пазара.
Та в този смисъл да питам - някой случайно да е "ял" зелевата супа на хапчета, така че да сподели впечатления ?

# 7
  • Мнения: 834
Чувала съм че има в Германия такива хапчета (демек готова зелева супа). Имало същият ефект като да си я приготвиш сам, ако се включат мамите от чужбина ще можем да направим справка Confused:  Аз съм страшно навита да ги пробвам. Какво производство бяха тези хапчета?

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз съм навита да пробвам, но ми трябват инструкци....по колко пъти на ден се яде това чудо? в какво количество? мога ли да ям други неща и какви? кафе може ли да се пие? газирано? алкохол?
и т.н

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Ами не зная подробности честно казано. Питах дали трябва да се спре яденето изобщо. Каза ми че по принцип, не съвсем, но трябвало да се редуцира разбира се. Мисля, че вътре би трябвало да има указания. А и не питах чие производство са. Обаче опаковката им изглеждше доста внушително, в смисъл впечатляващо - след като се юрнах да си ги купувам... Embarassed
Ще питам след малко и ще ви пиша - имам път до долу. Wink

# 10
  • Мнения: 834
dodo_dodo, ти си истинско злато чакам отзиви с нетърпение Grinning

# 11
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
И аз съм навита да пробвам, но ми трябват инструкци....по колко пъти на ден се яде това чудо? в какво количество? мога ли да ям други неща и какви? кафе може ли да се пие? газирано? алкохол?
и т.н


Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.

Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.

Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.

Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.

ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.

ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.

ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.

ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.

СЕДМИ ДЕН:  
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.

Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Купих я Embarassed
Такаа...сега ще препиша какво се казва в указанието.
7 дневна американска диета за отслабване.
Високо ефективна, натурална и напълно безвредна 7-дневна американска диата за отслабване. Съдържа известната диета Зелева супа в таблетна форма, удобна за приемане по всяко време и място, без мирис и с приятен вкус.
Продуктът допринся за бързото намаляване на теглото чрез ускоряване на разграждането на мазнините. Диетата има чистващо за организма действие и внася лесно усвоими витамини и минерали.
За постигане на оптимален ефект ви препоръчваме да съчетаете приеманите на таблетките с диетата, описана в брошурата към продукта.

Приемат се 3 таблетки най-малко 3-4 пъти на ден. Таблетките могат да се консумират с безсолна супа или бульон по ваш избор, също и с 330мл. чиста вода. Таблетките могат да се приемат по всяко време, когато се почувствате гладни, денем или нощем. Водата и изключително важен компонент от диетата. Пийте най-малко по 8 чаши вода на ден !


И вътре освен шишето с таблетите и чашката има една брошурка с диета за 7 дена и също така комплекс с упражнения Twisted Evil
Ха ! Има и съвети за това как да си обуздаем апетита Twisted Evil

Това е положенето.
Почвам я от сега Stuck Out Tongue

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
а колко струва? и тези хапчета разтварят ли се във водата или само се преглъщат с нея?

оууу, сори....Додо е написала колко струва  Embarassed

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
додо, тя ( опаковката) само zа седем дни ли е? аz си направих супата преди година, но сигурно не съм сложила нещо като хората Embarassed , zащото беше станала ужасна и я ядох само 3 дни.....но мой приятел я хапваше редовно и определено имаше ефект.......а иначе, колкото повече ядеш от супата, толкова повече сваляш....но не е хубаво да ядеш само супата, трябват и другите храни от диетата......

# 15
  • Мнения: 1 517
така и не разбрах може ли да се яде или не
dodo_dodo някакви противопоказания има ли?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: amei
додо, тя ( опаковката) само zа седем дни ли е? аz си направих супата преди година, но сигурно не съм сложила нещо като хората Embarassed , zащото беше станала ужасна и я ядох само 3 дни.....но мой приятел я хапваше редовно и определено имаше ефект.......а иначе, колкото повече ядеш от супата, толкова повече сваляш....но не е хубаво да ядеш само супата, трябват и другите храни от диетата......


90 таблетки са. Ако ядеш минимум по 3-4 пъти на дан , всеки път по 3 таблетки....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: karla
така и не разбрах може ли да се яде или не
dodo_dodo някакви противопоказания има ли?


Дааа, яде се. Има специална диета за тези седем дена, която е дадена в брошурата и съвпада горе-долу с пейстнатата от diviana диета.
Пише, че е напълно безвредна, което според мен значи, че няма противопоказания. Но трябвада се приемат поне по8 чаши вода на ден.

# 18
  • Мнения: 6 243
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/zdrave/e1475.html

вижте т. 2 от тази статия.

Аз пробвах веднъж с тая супа, ама ми беше много неприятна на вкус. Пишете с хапчетата как е, тях поне ги гълташ цели и чакаш чудесата да се случат. Ако помагат - ще си ги взема и аз.

# 19
  • Мнения: 1 517
мерси
сега ще си я купя и аз
а после сигурно и захранване ще трябва а аз там се издънвам Neutral Face

# 20
  • Мнения: 5 370
Моля те,прати ми,ако може,съветите за намаляване на апетита,плс.Знам,че сега това е от състоянието ми,но....вс епак ще съм доволна,ако успея да се позапра Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 479
Додо, моля те напиши оригиналното име на хапчетата зелева супа, че като взема да я търся да не ме гледат така  #Shocked  в аптеката.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Coeur
Моля те,прати ми,ако може,съветите за намаляване на апетита,плс.Знам,че сега това е от състоянието ми,но....вс епак ще съм доволна,ако успея да се позапра Embarassed



- Старайте се да приемате вкусна храна - ако тя не е особено вкусна, след това винаги ще ви се прииска да завършите с нещо апетитно.  Close

- Вечерта е времето, когато при повечето хора апетитът се увеличава, затова приемайте най-хранителните и насищащи храни в интервала между 15 и 18 часа. В противен случай ще ровите в хладилника късно през ноща  newsm55

- Не пропускайте закуската и обяда си - няма нищо по-важно от спазването на режим на хрнене, когато искате да ограничите апетита си.newsm64
   
- Контролирайте се !Много често преяждаме, защото при интересен разговор или пред телевизора се храним машинално и пропускаме момента, когато вече сме се нахранили предостатъчно Whistling

- Забравете "синдрома на чистата чиния" - това, че сте се нахранили, не означава да се насилите и да оближете чинията си до пълен блясък.  eat

- "Бавно" е ключова дума за овладяване на апетита. Колкото по-бавно се храните, толкова по-бързо ще настъпи чувството на насищане. eat

- Не бъркайте жаждата с глада. Ако се почувствате гладни по необичайно време, изпийте чаша вода - може да сте били по-скоро жадни.beer

- Ограничете солта - тя усилва апетита, който провокира преяждането. newsm22

- Колкото и да е нискокалорична храната, когато я поемате наведнъж, тя издува корема ви. Също така не пийте повече от една чаша вода по време на хранене - тя допълнително разтяга корема. А колкото е по-голям коремът, толкова повече нараства апетитът. Animal Pig

- Всяко ограничаване в храната провокира увеличен апетит. Bulb

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: gal4e
Додо, моля те напиши оригиналното име на хапчетата зелева супа, че като взема да я търся да не ме гледат така  #Shocked  в аптеката.


На кутията пише " 7 дневна американска диета за отслабване. ЗЕЛЕВА СУПА, 90 таблетки"

# 24
  • Мнения: 1 517
Tuka w apтеката е свършила,но веднага зацепиха за какво им говоря каза че е 18-19 лв

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: karla
Tuka w apтеката е свършила,но веднага зацепиха за какво им говоря каза че е 18-19 лв


Ха така ! Imp
Къде се развива действието ?

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хора вие здраво ме заинтригувахте с тая зелева супа  Thinking Аз никога досега не съм пазила диета през живота си и винаги съм била убедена 4е спорта му е майката за да се поддържаШ във форма ама откакто се роди детенце нямам време за спорт а пък особено сега около празниците бая загладих косъма и май Ще трябва да се вземат мерки. Та имам няколко питания : според вас тия хап4ета само в Бг ли ги има или се намират и по Европата за да знам дали да карам да ми ги пратят или да ги търся тук ( не знам дали Ще успея да я забъркам ка4ествно в къЩи тая супи4ка Thinking ). И другото питане: след 7 мия ден какво става:
а) престава да ти се яде и не натрупваШ излиШни мазнини
б) диетата трябва да се спазва периоди4но
Грасиас предварително  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 517
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: karla
Tuka w apтеката е свършила,но веднага зацепиха за какво им говоря каза че е 18-19 лв


Ха така ! Imp
Къде се развива действието ?

Красна поляна
 Laughing

# 28
  • Мнения: 834
При нас е 27 лв Shocked Запазих си една на аптеката, ако има ефект вие първи ще научите Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 2 853
е трябва да ви кажа че с тая зелева супа ме убихте принтя диената на diviana и търча още утре до аптеката това не е истина чеаз ако я правя месец и ще стана бижу...айде пък ще казваме кой колко е замязал на човек Mr. Green че аз съм от хипопотамите #Crazy

# 30
  • Мнения: 429
И аз да ви разкажа как се развиха действията у нас , след каот прочетох за зелевата супичка .
Онази вечер се чудих какво да сготвя на мъжа ми и на свекърва ми , а трябваше да е нещо по-бързичко , та реших да е пиле  . Мъжът ми не беше нещо гладен и ми помагаше да подреждам багажа , през това временца  свеки изяла цялото пиле . Щях да падна  от смях каот я видях . А на следващия ден искаше да я водя да  си купува дънки , ама то каот за нея , няма .... А тя мдерни иска . Та и казах ,ч  етрябва да отслабне и то доста ...
А нали е тук чааак до 17 февруари , та реши да започне диета . А аз имах грижата да й изготвя план на гладуването . Познавам си човека и ако не е мнооого каот количество яднето , няма да я засити . А за хапчетата - не беше съгласна  Rolling Eyes
Та вчера й правих зелевата супа , с малки подобрения стана мнооого вкусна , чак на Ели й се понрави , смятайте . Та вчера свеки успя да яде само супа и плодове и аз й правя комопания , иначе няма да се получи ...
Та сега чакаме резултати ... Май доста трябва да чакаме!!!

# 31
  • Мнения: 2 596
Тази диета има голям ефект, незнам дали знаете, но е направена от лекари, за пациенти, на които им предстои операция и трябва да отслабнат спешно.
Ето я подробно:
6 големи глави лук
2 зелени пиперки
1 целина (зелена)
6 обелени домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульон
По желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос.
Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.
ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН:
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!

# 32
  • Мнения: 429
Мдаа , Биси , точно тази диета спазва свеки !

# 33
  • Мнения: 4 390
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: karla
така и не разбрах може ли да се яде или не
dodo_dodo някакви противопоказания има ли?


Дааа, яде се. Има специална диета за тези седем дена, която е дадена в брошурата и съвпада горе-долу с пейстнатата от diviana диета.
Пише, че е напълно безвредна, което според мен значи, че няма противопоказания. Но трябвада се приемат поне по8 чаши вода на ден.


Додо, моля те, направи update като свършат тези 7 дни какъв е резултатът.

# 34
  • Мнения: 17
A dali move da se prawi tazi dieta ako wse oste karmim?

# 35
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Снощи си я забърках тази супичка и от днес започвам. Още не съм си опитала супичката де, но на обяд ще ям пробвам
Ще се похваля, ако и когато има резултати.

# 36
  • София
  • Мнения: 203
Прочетох плана на диетата, но се интересувам след нея необходимо ли е по-специално захранване?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: diviana
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: karla
така и не разбрах може ли да се яде или не
dodo_dodo някакви противопоказания има ли?


Дааа, яде се. Има специална диета за тези седем дена, която е дадена в брошурата и съвпада горе-долу с пейстнатата от diviana диета.
Пише, че е напълно безвредна, което според мен значи, че няма противопоказания. Но трябвада се приемат поне по8 чаши вода на ден.


Додо, моля те, направи update като свършат тези 7 дни какъв е резултатът.


Не съм я почнала още. Даже в момента ям един МакФиш Embarassed  Embarassed  Явно подсъзнателно си мисля, че акта на закупуване на хапчетата сам по себе си е достатъчен да отслабна Laughing
От понеделник !

# 38
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хора,плс  Praynig И аз 4акам отзиви, за да знам дали да карам да ми ги праЩат хап4етата от Бг, 4е работата е сериозна  Embarassed

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз от понеделник!
Но реших да си я сготвя сама, да я сложа в бурканчета във фризера.
Тази купешката нещо се отказах да я купувам, поне като ще отслабвам- да не ми липсват витамините, че тея американци с техните генномодифицирани истории...

# 40
  • Мнения: 429
Цитат на: Erica
И аз от понеделник!
Но реших да си я сготвя сама, да я сложа в бурканчета във фризера.
Тази купешката нещо се отказах да я купувам, поне като ще отслабвам- да не ми липсват витамините, че тея американци с техните генномодифицирани истории...


Ами като се има предвид ,ч е свеки изяжда цяла тенджера на ден , не мисля ,че тбурканчетата ще ти свършат работа , а тя иначе супата бързо става , за 15 митути е готова .
Свеки днес се тегли и е отслабнала точно с 3 килограма , а й е едва трети ден . Ефикасна е тази диета !!!

# 41
Искам да попитам, колко целина се слага в супата. Чувала съм, че целината е за отслабване, но незнам колко точно се слага.

# 42
  • Мнения: 1 533
Току що изсърбах една зелева чорбица, еми ядва се да ви кажа, даже ми се стори много вкусна, като се има предвид че нищо не бях яла цял ден! Да видим докато дойде време за лягане, дали ще устискам, че вечер ми пада пердето на мен ooooh!  Praynig

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: anii
Искам да попитам, колко целина се слага в супата. Чувала съм, че целината е за отслабване, но незнам колко точно се слага.


Ами сложи на вкус- тя не е толкова важна, аз дори смятам да я пропусна- хич не я обичам!
Иначе целината съдържа нула калории.

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: NaNa
Цитат на: Erica
И аз от понеделник!
Но реших да си я сготвя сама, да я сложа в бурканчета във фризера.
Тази купешката нещо се отказах да я купувам, поне като ще отслабвам- да не ми липсват витамините, че тея американци с техните генномодифицирани истории...


Ами като се има предвид ,ч е свеки изяжда цяла тенджера на ден , не мисля ,че тбурканчетата ще ти свършат работа , а тя иначе супата бързо става , за 15 митути е готова .
Свеки днес се тегли и е отслабнала точно с 3 килограма , а й е едва трети ден . Ефикасна е тази диета !!!



ееее аз ще си направя количество за 2 дни, не за повече. Като я свърша- пак ще си направя. Десетина бурканчета ще ми стигнат предполагам.

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм я правила тази диета преди години.
Отслабнах 5кг за 2 седмици. Съответно никога не е толкова колкота дават като краен резултат за 1 диета.
Ама много гадна тази супааааа бе. Ядеш и плачеш.
Точно тази целина ми е**м** Imp Не става и това - отврат. После я пасирах, след което се оказа, че е още по зле. Та хвърлих я в тоалетната. Та си правих друга без целина.
Стараех се да ям по малко, колкото да отбия номера, иначе спазвах др. по дни - плодове, зеленчуци и т.н.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: _kalina_k
Току що изсърбах една зелева чорбица, еми ядва се да ви кажа, даже ми се стори много вкусна, като се има предвид че нищо не бях яла цял ден! Да видим докато дойде време за лягане, дали ще устискам, че вечер ми пада пердето на мен ooooh!  Praynig


Колко сол сложи ?

# 47
  • Мнения: 1 533
Цитат на: dodo_dodo


Колко сол сложи ?


Сол не сложих, само един бульон, но смятай че извадих най-големия казан и тоя бульон потъна, изобщо не се усеща. Аз ям безсолно, но доста лимонов сок и чер пипер ръся като си сипвам, че иначе много...хм, умита таз чорбица!

Към момента съм желязна, но направо очите ми сълзят от глад само като ми се изпречи заглавието на "Готварски рецепти" Cry

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
А дали мога да я приложа на себе си? В 7ма седмица съм, но положението е критично. Sad От първата бременност имам да свалям 10-тина кг. и тъкмо реших след празниците да се заема сериозно с проблема а то се оказа, че пак съм бременна и сега като си помисля какво ме чака ми се плаче newsm45  пак ще стана  261uu  ама този път по-голям! Embarassed  #Puppy dog  Та се чудех тази диета ми изглежда добра с доста плодове и зеленчуци и месце отвреме навреме, дали да не я пробвам и какви могат да бъдат последствията!? Rolling Eyes  То че ще пълнея, ще пълнея ама да не е от толкова рано, че почнаха да ме стягат панталоните а това не е нормално аааааааааааа #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 1 533
irka,

недей точно сега, има време за диети!

# 50
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
И аз от понеделник!
Но реших да си я сготвя сама, да я сложа в бурканчета във фризера.
Тази купешката нещо се отказах да я купувам, поне като ще отслабвам- да не ми липсват витамините, че тея американци с техните генномодифицирани истории...


Абе, права си, ама разполагам с мноооого ограничено количество зелева чорба. В чужбина съм, няма откъде да си я набавям... Sad  А тази година за проклетия не съм слагала зеле...
Та, ако Додо е доволна, ще поръчам да ми пратят от тези таблетки веднага.

Да допълня, че като правя супата със зелева чорба има по-голям ефект при мен.

# 51
  • Мнения: 4 390
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: diviana
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: karla
така и не разбрах може ли да се яде или не
dodo_dodo някакви противопоказания има ли?


Дааа, яде се. Има специална диета за тези седем дена, която е дадена в брошурата и съвпада горе-долу с пейстнатата от diviana диета.
Пише, че е напълно безвредна, което според мен значи, че няма противопоказания. Но трябвада се приемат поне по8 чаши вода на ден.


Додо, моля те, направи update като свършат тези 7 дни какъв е резултатът.


Не съм я почнала още. Даже в момента ям един МакФиш Embarassed  Embarassed  Явно подсъзнателно си мисля, че акта на закупуване на хапчетата сам по себе си е достатъчен да отслабна Laughing
От понеделник !


Де да ставаше така... Grinning
Много ти благодаря. Ще следя темата.

# 52
  • Мнения: 470
Някой дали може да ми каже дали ги има в Америка и как се казват.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 853
момичета аз започвам в понеделник ще докладвам какво става че аз имам да свалям многоооо Embarassed  Praynig стискайте палци мисля да си ям супата и съм с настройката да ми хареса супата защото много обичам борш със зеле Wink  лек ден от мен

# 54
  • Мнения: 1 533
Цитат на: diviana
Цитат на: Erica
разполагам с мноооого ограничено количество зелева чорба. В чужбина съм, няма откъде да си я набавям... Sad  А тази година за проклетия не съм слагала зеле...


Аз я направих с прясна зелка, не с кисела. Нали не бъркам нещо?

упс, оплетоха ми се цитатите Embarassed

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз ям много солено, пусто да му се не види.... Sad
А понеже досега писах в темата за застройката в Рецептите, та се чудя ако люсна една застройчица в супата, какво ли ще стане... Laughing

# 56
  • Мнения: 429
Ами и аз я правя с прясно зеле .
Но бтв. през четвъртия ден ( ако не се лъжа) пише , че трябва да се ядат банани и обезмаслено мляко . Препоръцвам ви да не смесвате тези два продукта през този ден !!! Препоръчвам ви да ядете единия ден само банани (3 ) ,а  другия ден две чаши обезмаслено мляко .
Свекърва ми прогресивно отслабва с по 1, 200 всеки ден . Аз бях шашната просто , не мислих че такива бързи резултати ще бъдат постигнати .
А и още нещо , след тези 7 дни било необходимо да има два дни почивка . Та каква диета ще ми препоръчате да спазва свеки , че не ми се ще пак да подхване пилето  Embarassed
Мислих си за диетата на доктор Емилова , но не зная дали ще я издържи , че  обича да яде по мнооого . Една гоооляма тенджера супа не стига !!!

# 57
  • Мнения: 1 533
Цитат на: dodo_dodo
Аз ям много солено, пусто да му се не види.... Sad
А понеже досега писах в темата за застройката в Рецептите, та се чудя ако люсна една застройчица в супата, какво ли ще стане... Laughing


Ами, манджа с грозде Laughing

По-добре мятай хаповете тогаз!

# 58
  • Мнения: 4 390
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: diviana
Цитат на: Erica
разполагам с мноооого ограничено количество зелева чорба. В чужбина съм, няма откъде да си я набавям... Sad  А тази година за проклетия не съм слагала зеле...


Аз я направих с прясна зелка, не с кисела. Нали не бъркам нещо?

упс, оплетоха ми се цитатите Embarassed


Не бъркаш. Аз също я правя с прясна зелка, но слагам вътре зелева чорба. #Crazy  Grinning
Ефектът е по-голям (при мен) и по-лесно я ям. Sick

# 59
  • Мнения: 2 099
Хммм я кажете докъде ги докарахте килцата а????От понеделник ще я почвам и аз и ей сега им е...х мамката и на скапаните килца Laughing
Вярно ли се сваля по толкова?Не е лошо ако има ефект........

# 60
  • Мнения: 470
Много гадна тази супа.Днес пъпви ден,наблягам на ябълките.
Но вечер ме напада вълчи гляд Twisted Evil дано издържа до утре.
Утре ще я хапвам със зеленчуци.
Дано има резултат накрая Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 390
Цитат на: nelipyxo
Хммм я кажете докъде ги докарахте килцата а????От понеделник ще я почвам и аз и ей сега им е...х мамката и на скапаните килца Laughing
Вярно ли се сваля по толкова?Не е лошо ако има ефект........


Зависи от огранизма сигурно.
Аз съм сваляла с тази диета и по 1 кг на ден.

# 62
В събота си направих въпросната супа,ядох два пъти от нея, защото повече не можах. Много гадна я направих. В неделя сутринта като си помислих, че пак трчбва да я ям ми прилоша, за това отидох и си я купих на таблетки. Днес ми е третия ден от диетата и съм свалила 2кг.Дано устискам до края. Ако сваля още 5кг., както е посочено в диетата ще скоча до небето от кеф.Сигурно е ефикасна щом за 2 дни свалих 2кг.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Почвам от днес !Стискайте палци, че съм от несериозните, а и съм загубила тренинг - не ми се е налагало да пазя диета от 8 години насам Confused

# 64
Аз само не разбрах какво пише на шишето в което се продава???

# 65
То е една голяма опаковка,в нея има шише и чаша. На шишето пише "Зелева супа".

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
А по колко плодове на ден могат да се ядат ?

# 67
  • Мнения: 2 258
Момичета,успех!И ние с майка ми ги купихме въпросните таблетки и започваме от днес:)

# 68
  • Мнения: 1 517
Аз съм от утре защото утре ще ми я доставят Laughing
На почналите Успех

# 69
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Момичета да ви пшопитам, освен супата на едно ядене ядете ли други неща от разрешените. Аз напримар не мога да ям само нея и след като я хапна задължително изяждам по още нещо. Онзи ден я ядох със салата например.
Днес ми е четвърти ден и от сутринта съм яла един банан. Ще обядвам сума, а вечерта може ли да ям супа с банани?
А малка следобедна закусчица разрешена ли е?
Да не си помислите сега, че съм някаква ламя   261uu , но преди 10 дни спрях цигарита, а седмица по-късно започнах диетата, та ми идват малко множко тези две неща накуп  Sad

# 70
  • Мнения: 1 517
Аз мисля да ги почна с протеиновата диета.На мен тя ми се отразява много добре и свалям доста с нея пък и няма да гладувам.Охх незнам така пък да видим Thinking

# 71
Освен супата ям и от разрешените храни за този ден, и пия много вода, това също е важен компонент от диетата.При мен резултата дойде бързо, защото и преди това бях на диета, но доста по-лека от тази.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: diviana
Цитат на: Erica
разполагам с мноооого ограничено количество зелева чорба. В чужбина съм, няма откъде да си я набавям... Sad  А тази година за проклетия не съм слагала зеле...


Аз я направих с прясна зелка, не с кисела. Нали не бъркам нещо?

упс, оплетоха ми се цитатите Embarassed

Слънчица, нали в съветите към диетата пише, че трябва да ограничим солта - тогава как с кисело зеле да се прави супата, като то става кисело благодарение на солта? Струва ми се, че с прясно зеле трябва да се прави. Така съм я правила преди години, но тогава не успях да спазвам диетата, защото супата много раздразни стомаха ми и започнах да драйфам Shocked Супата отиде в градската канализация, а аз минах пак на плодове /беше летен сезонът/. Плодове, зеленчуци, малко сирене и месо и много движение - това за мен е разковничето. И стимул, разбира се Laughing Така преди години свалих за 6 месеца 25 кг и запазих резултата в продължение на 5 години, в които не се въздържах особено от каквото и да е в храненето /просто успях да обърна обмяната на веществата/. Е, не съм се тъпкала и без мярка с храна, де.
След бремеността и раждането обаче вече не ми е така лесно да го направя. Затова и аз ще опитам със супата/таблетките и ще пиша за резултатите.

# 73
Цитат на: karla
Аз съм от утре защото утре ще ми я доставят Laughing
На почналите Успех

I АЗ СЪМ като теб .Поръчах си я и ътре чакам да ми я донесът и почвам.  Hands Clap

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз се изпортих днес/вечерта/. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Бройте ме от утре  Embarassed

# 75
  • Мнения: 1 517
Цитат на: dodo_dodo
Аз се изпортих днес/вечерта/. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Бройте ме от утре  Embarassed


аааа ще ти звъня да те подсещам Laughing

# 76
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Valery
Момичета да ви пшопитам, освен супата на едно ядене ядете ли други неща от разрешените. Аз напримар не мога да ям само нея и след като я хапна задължително изяждам по още нещо. Онзи ден я ядох със салата например.
Днес ми е четвърти ден и от сутринта съм яла един банан. Ще обядвам сума, а вечерта може ли да ям супа с банани?
А малка следобедна закусчица разрешена ли е?
Да не си помислите сега, че съм някаква ламя   261uu , но преди 10 дни спрях цигарита, а седмица по-късно започнах диетата, та ми идват малко множко тези две неща накуп  Sad


Бананите са единствените плодове, които не се препоръчват за тази диета. Избери си някакъв друг плод.

# 77
  • Мнения: 3 479
Ето диетата както я спазвах аз
АЛКАЛИЗИРАН ДИЕТИЧЕН РЕЖИМ ЗА РЕДУКЦИЯ НА ТЕГЛОТО

Базира се на 1-седмичен пием на зеленчукова борш супа, приемана 7 дни по схема


• 2 глави: кромид лук, 1 стрък праз (1 връзка пресен кромид), може няколко скилидки чесън (1-2 сръка пресен чесън)
• 1 глава целина
• 2-3 моркова
• 1 малка зелка
• 2-3 чушки
• 1 буркан стерилизирани домати
• 2 зеленчукови бульона
• 1 супена лъжица олио

Общото количество е около 5 литра, при което 2/3 (1/2) са зеленчукови съставки, а 1/3(1/2) – водата. Може да се пасира (крем-супа). Овкусителите са по желание – магданоз, копър, черен пипер, чесън и други растителни подправки.

ХРАНИТЕЛНИ ПРИЕМИ – 7 ПЪТИ ДНЕВНО В 8, 10, 12, 14, 18, и 19.30 часа

СХЕМА

1 ден: Започва се с плод (един вид през целия ден), който се редува със супа. Количествата са без ограничение. Забранени плодове: банани, грозде, пъпеш
2 ден: Започва се със зеленчук, който се редува със супа
3 ден: Редуването е в следната последователност: плод, супа, зеленчук
4 ден: Захранваме организма с въглехидратна храна и с млечен белтък: 8 и 10 ч. – банан (картоф), 12 ч. – супа, 14 ч. – кофичка кисело мляко (без “Данон”), 16 ч. – супа, 18 ч. – кофичка кисело мляко, 19.30 ч. – супа
5 ден: Редуват се домат, супа, бяла риба или бяло пилешко месо (варени, печени, задушени)
6 ден: Като ден 5
7 ден: Редуват се краставица, супа и бял ориз (готово блюдо за деня – 300 гр.). Начин на приготвяне: чаша ориз се сварява в съотношение 1:3,5. Могат да се сложат овкусяващи растителни подправки.

Дни 8 ч. 10 ч. 12 ч. 14 ч. 16 ч. 18 ч. 19.30 ч.
1 Плод Супа Плод Супа Плод Супа Плод
2 Зеленчук Супа Зеленчук Супа Зеленчук Супа Зеленчук
3 Плод Супа Зеленчук Плод Супа Зеленчук Плод
4 Банан Банан Супа 1 к. мляко Супа 1 к. мляко Супа
5 Домат Супа Риба/пиле Домат Супа Риба/пиле Домат
6 Домат Супа Риба/пиле Домат Супа Риба/пиле Домат
7 Краставица Супа Ориз Краставица Супа Ориз Краставица


Допълнително: 1.5 – 2 л. течности на ден (чай, мин. вода и т.н.)
Двигателен режим – 20 мин по желание
1 супена лъжица мед дневно
1 лимон дневно
Намалява се готварската сол и се включва диетична сол
Винения оцет се заменя с ябълков или лимон
Захарта се заменя с подсладител
Олиото се нямалява и св включва зехтин


Преди да сваря супата нарязах всички зеленчуци на блендера, а после добре я овкусих със зелени подправки и лимон. Така стана поносима за ядене.

# 78
  • Мнения: 3 479
А сега видях, че и грозде и пъпеш не трябвало да се яде, но то и без това не им е сега сезона.
Успех, пък може и аз да я пробвам пак тази диета.

# 79
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Karimma
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: diviana
Цитат на: Erica
разполагам с мноооого ограничено количество зелева чорба. В чужбина съм, няма откъде да си я набавям... Sad  А тази година за проклетия не съм слагала зеле...


Аз я направих с прясна зелка, не с кисела. Нали не бъркам нещо?

упс, оплетоха ми се цитатите Embarassed

Слънчица, нали в съветите към диетата пише, че трябва да ограничим солта - тогава как с кисело зеле да се прави супата, като то става кисело благодарение на солта? Струва ми се, че с прясно зеле трябва да се прави. Така съм я правила преди години, но тогава не успях да спазвам диетата, защото супата много раздразни стомаха ми и започнах да драйфам Shocked Супата отиде в градската канализация, а аз минах пак на плодове /беше летен сезонът/. Плодове, зеленчуци, малко сирене и месо и много движение - това за мен е разковничето. И стимул, разбира се Laughing Така преди години свалих за 6 месеца 25 кг и запазих резултата в продължение на 5 години, в които не се въздържах особено от каквото и да е в храненето /просто успях да обърна обмяната на веществата/. Е, не съм се тъпкала и без мярка с храна, де.
След бремеността и раждането обаче вече не ми е така лесно да го направя. Затова и аз ще опитам със супата/таблетките и ще пиша за резултатите.


Ами аз така я правя и така я ям (прясна зелка и разредена зелевата чорба). И свалям кг.
Правих веднъж супата само с прясна зелка, не знам защо, но ми беше адски гадна и не свалих особено.
Ще чакам Додо да сподели резултатът от диетата, ама ей на, тя се офлянква нещо. Twisted Evil

# 80
  • София
  • Мнения: 2 853
момичета днес е денят
започвам
супата не ми е гадна за сега де вчера я опитах
сготвих я както каза Diviana с малко зелев сок освен вода Wink  
нямах зелена целина което докато загрея че си е кервиз Embarassed
та така имам кантарче в къщи и ще давам отчет всеки ден

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
От днес съм сериозна !
Просто снощи минахме през KFC и мъжът ми счете за нужно да купи една дузина царевици, пилешки филенца и още един куп други вкусни неща, чиято миризма може да те докара до колапс Imp  Успях да устискам два часа и накрая, когато и Ерик награби една кутия с пържени картофки - вече се предадох - всичко живо около мен ядеше....Embarassed

# 82
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Цитат на: dodo_dodo
От днес съм сериозна !
Просто снощи минахме през KFC и мъжът ми счете за нужно да купи една дузина царевици, пилешки филенца и още един куп други вкусни неща, чиято миризма може да те докара до колапс Imp  Успях да устискам два часа и накрая, когато и Ерик награби една кутия с пържени картофки - вече се предадох - всичко живо около мен ядеше....Embarassed


е това е най_гадното... zнам от собствен опит....не се иzдържа, колкото и да ти е силна волята.... Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 83
  • Мнения: 1 533
Добре че затвориха KFC в Русе ooooh! Не че и аз не се изпортих снощи де, като гракнат всички в един глас "Мамооо, какво има за вечеряяяя"  Laughing
 Хич не им дреме че старата им майчица е на диета. Та и аз от днес.

# 84
Цитат на: anii
То е една голяма опаковка,в нея има шише и чаша. На шишето пише "Зелева супа".

Обърнах всички аптеки в квартала и в нито една я няма.
Дори не  СА я чували??????
Много интересно........
Обаче една дружка ми обеща да ми я намери и да се надявам утре да ми я достави.

# 85
  • Мнения: 945
О, да ви се оплача...

И аz един път я правих диетата (само 3,5 дена ако съм честна) и не свалих нито грам Embarassed . За сметка на това след втория ден бях качила 1 кг . Предполагам, че е било от водата дето я пиех като луда, все пак в диетата пишеше, че се пиело по 2  Shocked литра вода  на ден. И това много ме демотивира Embarassed  Embarassed  Embarassed . А на четвъртия ден вече ми се поеръщаше от мисълта да хапна от супата, въпреки че принципно я намирам zа вкусна.

И като капак на всичко като спрях диетата ме гонеше такъв кучешки глад, че качих в крайна сметка 1 кг. Пак си го обяснявам с водата дето пих и си раzшихих корема с нея.

# 86
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Имам питане.  Макар, 4е и аз оби4ам зелевите 4орби4ки и супи4ки тип борШ май Ще искам да ми пратят хаповете та по тоя повод: като се пие супата на хап4ета ниЩо друго ли не се яде имам предвид ниЩо друго освен посо4ените плодове, зелен4уци ориз и бяло месо както беШе посо4ено в схемата? Thinking
И какво става след 7мия или май беШе 8ми ден. По4ваШ да си ядеШ нормално или какво?

# 87
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Хей, dodo_dodo докьде стигна с таблетките зелева супа? А би ли споделела за колко време стига една опаковка?

# 88
  • Мнения: 5 468
Отслабвате, а? Отслабвате:).
Ами и аз отслабвам с хапчета, ама не със супа вътре, а с ябълков оцет. Много ми го похвалиха. Една приятелка на моя приятелка, свалила 12 кг за месец-два с тях. На опаковката пише, че за 8 седмици ще съм фиданка. От 2 дена пия по едно вечер, а от другата седмица и по две ще почна. И чакам ефекта Praynig  .
Сега съм 78 кг Shocked  Embarassed, ще видим как ще съм другата седмица. Много ще бъда щастлива, да се похваля.

# 89
Цитат на: Кремчето
Цитат на: anii
То е една голяма опаковка,в нея има шише и чаша. На шишето пише "Зелева супа".

Обърнах всички аптеки в квартала и в нито една я няма.
Дори не  СА я чували??????
Много интересно........
Обаче една дружка ми обеща да ми я намери и да се надявам утре да ми я достави.

Ами аз съм от малък град, и я намерих в една голяма аптека и то в неделя. Търси в големите аптеки. И аз доста пообиколих докато я намеря. Успех ти пожелавам!

# 90
  • София
  • Мнения: 572
Момичета и аз се присъединявам  Grinning .Направих от вчера лунната диета,хапнах сега само малко кис.мляко,а довечера съм на портокали.Току що си купих продукти за зелевата супа и от утре почвам.Дано на края на седмицата да има с какво да ви се похваля Grinning

# 91
  • Мнения: 1 517
и аз съм твърдо от утре Embarassed
доставиха ми я към 17 ч и нямаше за кога да я почвам нооо от утре съм на линия

# 92
  • София
  • Мнения: 2 853
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия ден
ядох супа ябълки супа натурален сок ябълки супа пак ябълки пак супа и вода когато се сетя мисля че поне литър изпих...утре сутрин ще се притегля
много пишкам от тази цялата работа
ама и...нещо прекалено разхлабително ми подейства първия ден
не съм готвила супата със кисело зеле Grinning и нямам никаква идея как стана така
утре нали и втори ден на зеленчуците ще рупам яко моркови да се позатегна че инак незнам как ще го бъде..
инак за самата супа аз борш обичам и си я ям и интересното е че дали от това че ми се пълни стомаха с течности ама не изпитвам глад
само ме е страх малко защото през бременността напълнявах много от водата и течностите казаха уж че съм си нормална и не ги задържам ама
утре пак ще докладвам Laughing стискайте ми палци моля виии

# 93
  • Мнения: 1 517
ейй да някой от хапчетата имали разтроен стомах Toilet

# 94
  • Мнения: 5 468
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия

Браво на тебе! А притегли ли се, колко кг си сега?
Първите 3 дни било по-трудно, после ставало все по-лесно. Дръж се!

# 95
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: new*
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия

Браво на тебе! А притегли ли се, колко кг си сега?
Първите 3 дни било по-трудно, после ставало все по-лесно. Дръж се!


дааааа имам си кантарче ка това е най важното
 Wink

# 96
  • Мнения: 1 533
Цитат на: THERION
ами да разкажа аз тогава днес ми беше първия ден


Браво на теб!!! Страхотна си!!!

Миналата седмица като издържах ден и половина и аз забелязах то ва често пишкане! Нормално е заради безсолната диета.
Натуралния сок прясно изстискан ли е или от кутия?

# 97
  • Мнения: 470
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 1 533
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

# 99
  • Мнения: 3 479
Цитат на: THERION
много пишкам от тази цялата работа
ама и...нещо прекалено разхлабително ми подейства първия ден


За пишкането е нормално, нали сега пиеш повече течности отколкото е обичайно за теб, значи и организма да изхвърля повече. Другото ще се нормализира до ден два, и аз бях така.

# 100
  • Мнения: 470
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

Успокоих се,че има и други,които са направили отклонение.
Много обичам Бонус,но тук няма и подобен Sad

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: ina
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

Успокоих се,че има и други,които са направили отклонение.
Много обичам Бонус,но тук няма и подобен Sad



Eххх, какво да кажа....... Embarassed  Embarassed  Embarassed
Оставям израза ми да говори вместо мене... Embarassed

Казано на кратко - една купичка супа/ ама не зелева Twisted Evil / в 9 вечерта Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 1 533
Цитат на: dodo_dodo


Казано на кратко - една купичка супа/ ама не зелева Twisted Evil / в 9 вечерта Rolling Eyes


Ако това ти е отклонението, ти си просто герой. Браво и на теб!

Да му се невидят и рекламите по ТВ, вчера изпоприпадахме в къщи по рекламата на някакво ново десертче Lion на Нестле. Даже вечерта теглихме къса-дълга клечка кой ще излезе да купи по едно да ги пробваме. Добре че се падна на сина ми да отиде и нямало, ако аз бях излязла, шях да взема достоен заместител. Та ми се размина голямо прегрешение, конкретно за вчера!

# 103
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
На мен ми е шести ден, като през втория и третия имах малко отклонения и папах шоколадова торта  Embarassed
Но от тогава съм стриктна. Чувствам, че съм свалила, но не съм се теглила още за да не се разочаровам. Вече се отказах да се тегля ежедневно, че само ме изнервя тегленето.
Утре ми е последен ден и в петък сутринта ще се претегля и ще докладвам. СТискайте палци

# 104
  • Мнения: 470
Още някой  ще си признае ли? Wink

# 105
Такова зверско гладуване не съм имала и в студентските си години.Днес ми е петия ден и равносметката е 3кг. Отклонението ми беше първия ден няколко хапки пица. От тогава съм железна.Първите два дни е трудно, след това се свиква. Не се предавайте!

# 106
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Защо гладуваш Thinking  Нали са позволени доста неща за хапване.

# 107
  • Мнения: 458
Probvah q tazi supa o6te predi 2god. i efekta pri men be6e - 0! Edinstveno mi pomaga lunnata dieta, svalq6 i zapazva6 svalenite kg.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: silviat
Probvah q tazi supa o6te predi 2god. i efekta pri men be6e - 0! Edinstveno mi pomaga lunnata dieta, svalq6 i zapazva6 svalenite kg.


Е, бива ли така да ни попарваш сега ? Sad

# 109
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: silviat
Probvah q tazi supa o6te predi 2god. i efekta pri men be6e - 0! Edinstveno mi pomaga lunnata dieta, svalq6 i zapazva6 svalenite kg.


Е, бива ли така да ни попарваш сега ? Sad

Спокойно ,няма начин да не отслабнеш ,ако я спазваш.
Просто няма как.
Аз ,от днес почнах с хаповете и като изпих първите 3 ми се уби апетита ,който ме беше налегнал.
ще стане само търпение. Laughing

# 110
  • Мнения: 2 099
Я яяя докладвайте моля......така съм гладна,че ако не чуя как някой е свалил 2 кг за 2 дена ще се пръсна от мъка.............и глад.Гладна съм,гладна,гладна.Искам храна,храна,храна,хранаааааааа.Искам да съм мършава и да мога да си ям на воляяяя.Аз съм едно голямо прасеее Cry  Cry  Cry  Cry

# 111
  • София
  • Мнения: 2 853
momi4eta barzam da dokladvam sori sa maimunicata
ta zna4i v4era ve4erta kato se primerix kakvo da vodq edno kili otgore  #Crazy ama se samouspokoix 4e e ot te4nostite s xodeneto do kenefa nestata malko se pouspokoixa dnes mi e vtoriq den i rekox ei sega da se premerq pak da ne bi nesto da sam bila v gre6ka po4ti 1kg po malko ot na4alnoto i teglo ne moga da povqrvam
az sam takav skeptik po otno6enie na takiva udarni dieti ama men si me spasqva lubovta mi kam zelevata supa qm si q na vodq a i po princip qm bezsono vij priqjda mi se ama sa inata da mu se ne vidi osven tova ot v4era ve4erta 4ak sega xodix do kenefa ta i tova ponamalq  Laughing i taka dnes rupam zelen4uci glad si ama az sam gladuva i drug pat taka 4e stiskaite palci ste dokladvam pak

# 112
  • Мнения: 458
dodo_dodo - ne iskam da vi poparvam, prosto kazvam kak be6e pri men, vseki organizam e razli4en. Na men na 4 den zapo4na da mi prilo6ava i za tova bqh prinudena da q spra. A mi be6e nazna4ena ot dietolojkata Dr Bai4eva, koqto me uveri, 4e vsi4ko 6te e nared, no uvi.
Pri teb moje da ima efekt - jelaq ti uspeh!

# 113
  • Мнения: 2 099
ААА БРАВО Терион,ти си мойта гордост!!!!!!!!!Ще ги свалим тея килограми,ако ще и да вия от глад!!

# 114
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: nelipyxo
ААА БРАВО Терион,ти си мойта гордост!!!!!!!!!Ще ги свалим тея килограми,ако ще и да вия от глад!!

to4no friendship az sam kazala 4e do lqtoto ste stana 67 kila Embarassed ne pitai sega kolko sam  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 115
  • София
  • Мнения: 572
Момичета,прощавайте,ама току що си направих 3 в 1 и сега му се кефя с малко угризения  Grinning .Иначе днес освен супа,1 ябълка и 2 портокала нищо не съм яла  Sad  !

# 116
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Katy
Момичета,прощавайте,ама току що си направих 3 в 1 и сега му се кефя с малко угризения  Grinning .Иначе днес освен супа,1 ябълка и 2 портокала нищо не съм яла  Sad  !

блазе ти аз цял ден се гърча на кафе без мляко Sick иначе до сега устисках ананас и ябълки само

# 117
  • Мнения: 470
Цитат на: karla
Цитат на: Katy
Момичета,прощавайте,ама току що си направих 3 в 1 и сега му се кефя с малко угризения  Grinning .Иначе днес освен супа,1 ябълка и 2 портокала нищо не съм яла  Sad  !

блазе ти аз цял ден се гърча на кафе без мляко Sick иначе до сега устисках ананас и ябълки само

може да слагасх обезмаслено мляко,моето не е такова,ама пак слагам Embarassed

# 118
  • Мнения: 7 430
Цитат на: nelipyxo
Я яяя докладвайте моля......така съм гладна,че ако не чуя как някой е свалил 2 кг за 2 дена ще се пръсна от мъка.............и глад.Гладна съм,гладна,гладна.Искам храна,храна,храна,хранаааааааа.Искам да съм мършава и да мога да си ям на воляяяя.Аз съм едно голямо прасеее Cry  Cry  Cry  Cry


Цитат на: ina
Цитат на: karla
Цитат на: Katy
Момичета,прощавайте,ама току що си направих 3 в 1 и сега му се кефя с малко угризения  Grinning .Иначе днес освен супа,1 ябълка и 2 портокала нищо не съм яла  Sad  !

блазе ти аз цял ден се гърча на кафе без мляко Sick иначе до сега устисках ананас и ябълки само

може да слагасх обезмаслено мляко,моето не е такова,ама пак слагам Embarassed


Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: ina
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: ina
Аз си натроших сирене в супата Embarassed
неиздържах,много гаднааааааааа,аз съм безнадежсен случай. Twisted Evil


Да ти кажа и аз прецених, че вместо да освирепея към 9-10 вечерта и да изям хладилника с дръжките, по-добре да хапна нещо към 5 следобед. Просто не ставам ни за ятак, ни за партизанин, малко глад и няма нужда да ме мъчат повече Rolling Eyes

Вчера и аз бях желязна до към 5 следобед, когато вече не издържах и си намазах 2 препечени филийки Бонус с 6 зърна с малко лютеница и сирене. Това ми беше отклонението, но продължавам да си сърбам супата.  Още не съм събрала смелост да се претегля.

Успокоих се,че има и други,които са направили отклонение.
Много обичам Бонус,но тук няма и подобен Sad



Eххх, какво да кажа....... Embarassed  Embarassed  Embarassed
Оставям израза ми да говори вместо мене... Embarassed

Казано на кратко - една купичка супа/ ама не зелева Twisted Evil / в 9 вечерта Rolling Eyes



Момичета, големи сладуранки сте - много ме кефите...

Аз за сега няма да мога да я пробвам, но като спра да кърмя - със сигурност.
Пожелавам късмет на всички и да устискат до край!!!!

# 119
  • Мнения: 429
А сега да ви успокоя малко ...
Свекърва ми вече приключи с диетата и резултата е 7 килограма минус . Тя е адски щастлива ( то как иначе ) и даже дънки купувахме вчера Simple Smile . А сега съм и назначила цял ден овесени ядки с ябълки !

# 120
  • Мнения: 470
Цитат на: NaNa
А сега да ви успокоя малко ...
Свекърва ми вече приключи с диетата и резултата е 7 килограма минус . Тя е адски щастлива ( то как иначе ) и даже дънки купувахме вчера Simple Smile . А сега съм и назначила цял ден овесени ядки с ябълки !

Браво на жената!Стриктно ли спазва диетата или с някое друго отклонение?

# 121
  • Мнения: 429
Цитат на: ina
Цитат на: NaNa
А сега да ви успокоя малко ...
Свекърва ми вече приключи с диетата и резултата е 7 килограма минус . Тя е адски щастлива ( то как иначе ) и даже дънки купувахме вчера Simple Smile . А сега съм и назначила цял ден овесени ядки с ябълки !

Браво на жената!Стриктно ли спазва диетата или с някое друго отклонение?


Ами уж стриктно , поне пред мен нищо друго не е яла . Ама днес налетя на шоколада , добре че бях в стаята , за да охладя малко страстите . Тя има да сваля обаче още доооста , цели 13 килца , така че продължавам да се боря АЗ с нея ! До 17 февруари се надявам да успея . Че каот се върне обратно в Хамбург  да каже , ето умори ме от глад снахата Simple Smile

# 122
  • Мнения: 1 533
Възхитена съм от свекърва ти! А и от теб! Снаха - мечта Grinning

# 123
  • Мнения: 429
Цитат на: _kalina_k
Възхитена съм от свекърва ти! А и от теб! Снаха - мечта Grinning


Ееее чак мечта - неее . Пък знам ли какво си мисли свекито ! Абе аз се притеснявах акот е на диета да не стане адски изнервенаи аз да го отнеса , ама нещо съм се залъгвала ...

# 124
  • Мнения: 1 533
Цитат на: NaNa

Ееее чак мечта - неее .


Неее, ама да! Няма да спориш! Laughing

Обикновено дългите визити на свекървата изнервят обстановката, явно вашият случай не е такъв и заслугата е на двете ви!

Много ме радват хора с воля. Хонда от форума държи първенството! На всички, които издържахте дори и три дни ви стискам ръката. Аз запалих една приятелка за зелевата диета, на нея днес й е четвърти ден... Rolling Eyes

За останалите като мен, с по-слаби ангели, нИдейте рИва, скоро и ние /пак/ ще се вземем в ръце! People Angel

# 125
  • Мнения: 3 479
Само за сведение на останалите мами, които пазят диетата със супата: колкото повече килограми излишни има един човек, толкова повече сваля (като случая със свекървата на Нана), а ако имате по-малко излишни килограми (до ок. 10) не очаквайте да свалите 7. Дори само 4-5 да свалите пак ще е много добър резултат.

# 126
  • Мнения: 2 099
Хм да ви кажа проклетата супа даже вече почва да ми харесва.......ама то явно е щото почвам да се смахвам от глад Twisted Evil  Twisted Evil Утре сутринта ще се претегля и ще обявя резултатите.Искам да смъкна още 8 кг до заветните...........

# 127
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: gal4e
Само за сведение на останалите мами, които пазят диетата със супата: колкото повече килограми излишни има един човек, толкова повече сваля (като случая със свекървата на Нана), а ако имате по-малко излишни килограми (до ок. 10) не очаквайте да свалите 7. Дори само 4-5 да свалите пак ще е много добър резултат.


оф аз имам 22 да свалям ама нещо като за трети ден ефект #Silly нъц ще видим има време още ама стискам де Mr. Green

# 128
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: gal4e
Само за сведение на останалите мами, които пазят диетата със супата: колкото повече килограми излишни има един човек, толкова повече сваля (като случая със свекървата на Нана), а ако имате по-малко излишни килограми (до ок. 10) не очаквайте да свалите 7. Дори само 4-5 да свалите пак ще е много добър резултат.

Ех аз имам 7 за сваляне и ще съм доволна, ако с тази супа сваля поне 3. И с повторението още три, и ей ме на фиданка  Grinning

# 129
  • София
  • Мнения: 572
Искам да ви попитам какви зеленчуци ядете в деня със зеленчуците.На мен освен моркови друго не ми идва на ум.

# 130
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Здравейте, упорити мамчета! Поздравявам всички оцелели Laughing
Аз в момента съм на по-спартански режим (на Л. Ковачева) и после мисля да мина отново на зелевата супа, но това ще стане чаааак към края на месеца, че дотогава ми е захранването. Иначе тая диета съм я правила и преди и имаше резултат. Е, не 7 кг, както обещават, но то си е индивидуално. Наистина когато имаш да сваляш 4-5 кг е доста по-трудно, отколкото когато са 15 кг. Супичката така ми беше харесала, че си я готвя и без да съм на диета - просто ми се прияжда. Но слагам много чубрица, червен пипер и къри. Също и чесънче. Пробвайте, може да ви се услади повече.
 Пожелавам успех на всички и не губете кураж - диетата дава резултат! Simple Smile

# 131
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
И аз се каня с тая супичка-"А,днес-а,утре..." и дните си минават,а аз си оставам само с четенето тук.И само отварям хладилника,ама да ме питаш какво търся там,няма да мога да кажа-просто си ме влече,пущината eat  newsm55  Embarassed
С първите две деца качвах по 30кг,ама след това с воля за около година ги свалях,а сега малкия е на 1г и 8 месеца,а аз съм си все със същите +30 newsm45 Утре ще си направя обаче и аз супата и да започвам...обещавам тук пред свидетели...дано това ме мотивира достатъчно,за да не се налага после да се червя Praynig  Rolling Eyes
Пожелавам на себе си и на вас успех и  fingerscrossed

# 132
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: Katy
Искам да ви попитам какви зеленчуци ядете в деня със зеленчуците.На мен освен моркови друго не ми идва на ум.


ами моркови краставици и грах за друго не се сещам и аз аз ядох първите две

# 133
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Katy
Искам да ви попитам какви зеленчуци ядете в деня със зеленчуците.На мен освен моркови друго не ми идва на ум.

салата зеле и моркови
мексиканска салата
краставици,домати

ей така се морих днес само без краставиците и доматите че ако не са ми на овчарска салата не мога да ги ям

# 134
  • Мнения: 429
Ооо зеленчуци да искате . Аз ги правих на салата , че повече да изглажда . Та така зеле - червено и бяло , зелена салата , ряпа ( бяла с моркови ) , домати , краставици , грах , спанак ( днес примерно взех един килограм за  0,80 лв. и й го наготвих с оризче ) , праз , карфиол ... За сега това се сещам . Ако се подсетя още нещо , ще ви допълня списъчето !

# 135
  • Мнения: 5 250
Това ми е най-омразната диета
Като отварях хладилника и виждах пак зелевата супи и ми идваше да...
Сега я карам на глад(свалих 16 кг за близо 5 месеца,но не си давах голям зор в началото ),при мен това най действа и вече съм си на старите килограми.

# 136
  • Мнения: 470
Спрях супата,но продължавам с диетата.Какво да направя,като ми се повдига от нея.А това,че колкото повече ядеш от нея,толкова повече отслабваш,не го проумявам Rolling Eyes
Ще продължавам да неям през деня,а вечер по една саладка.
Нямам кантар,но ми се струва,че сум свалила някое друго килце.
По ми е лекичко,може и внушение да е,но се чувствам добре.
Сега малко гимнастика за стягане ми трябва Twisted Evil
Вие продължавайте със супата,щом ви харесва.Аз започнах да се замислям,че не съм я докарала Embarassed

# 137
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Така, моята равносметка за тази една седмица диета е килограм и половина  Sad  Аз бях сигурна, че няма да всаля много, но ми се искаше да сваля към 3, макар че на няклко пъти "съгреших" с непозволени храни. Нищо остават ми за сваляне още 5  половина. Ще почина 4-5 дни и другата седмица пак започвам супичката.
Дано някоя мама, която е започнала хапчетата да сподели тези дни как са и подействали - може и на хапчета да мина  Embarassed

# 138
нЕ МОЖЕш ДА ОчАКВАш ДА СВАЛИш повече.
Колкото са по малко килата за сваляне толкова по-трудно се свалят.За пет кила кво се мориш с тая гадна супа.
Карай на салатки и пак ще ги свалиш.

# 139
  • Мнения: 429
Свекърва ми е качила цял килограм за два дни Shocked  !!!
Ама като си похапва хляб " Бонус " #2gunfire .... Ужасс , язък за мъките , язък за диетите , на нея не й пука изобщо обаче #Shocked  !

# 140
Цитат на: ina
Спрях супата,но продължавам с диетата.Какво да направя,като ми се повдига от нея.А това,че колкото повече ядеш от нея,толкова повече отслабваш,не го проумявам Rolling Eyes
Ще продължавам да неям през деня,а вечер по една саладка.
Нямам кантар,но ми се струва,че сум свалила някое друго килце.
По ми е лекичко,може и внушение да е,но се чувствам добре.
Сега малко гимнастика за стягане ми трябва Twisted Evil
Вие продължавайте със супата,щом ви харесва.Аз започнах да се замислям,че не съм я докарала Embarassed

Prosto suпата си е гадна ,не че не си я докарала.
Гадна е и на мен ми се повдига от нея. Shocked

# 141
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Кремчето
Цитат на: ina
Спрях супата,но продължавам с диетата.Какво да направя,като ми се повдига от нея.А това,че колкото повече ядеш от нея,толкова повече отслабваш,не го проумявам Rolling Eyes
Ще продължавам да неям през деня,а вечер по една саладка.
Нямам кантар,но ми се струва,че сум свалила някое друго килце.
По ми е лекичко,може и внушение да е,но се чувствам добре.
Сега малко гимнастика за стягане ми трябва Twisted Evil
Вие продължавайте със супата,щом ви харесва.Аз започнах да се замислям,че не съм я докарала Embarassed

Prosto suпата си е гадна ,не че не си я докарала.
Гадна е и на мен ми се повдига от нея. Shocked


Меко казано- отвратителна!!!! Sick

# 142
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Кремчето
нЕ МОЖЕш ДА ОчАКВАш ДА СВАЛИш повече.
Колкото са по малко килата за сваляне толкова по-трудно се свалят.За пет кила кво се мориш с тая гадна супа.
Карай на салатки и пак ще ги свалиш.

Аз не очаквам, но надеждата умира последна.

# 143
  • София
  • Мнения: 572
На мен супата първия ден не ми беше гадна,ама сега се отвращавам само от мисълта за нея.
Искам да ви се оплача.Пристигна свекъра ми да майстори по новия ни апартамент и трябва да готвя.Отгоре на всичко трябва да се постарая да е нещо по-така,че свекър е това все пак  Grinning .Нали трябва да е доволен от снахата.До сега като бяхме само с мъжа ми той се спасяваше сам.А сега ги гледам как ядат разни вкусотии,а аз сърбам супа  Sad .

# 144
  • Мнения: 1 517
аз съм трети ден на хапчета,спазвам стрикно до сега и ефект няма newsm77

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз пък искам да си призная, че всъщност не пазя диетата Embarassed
Т.е. до онзи ден си внушавах, че я пазя, ама след като вчера с две приятелки безчинствахме в Миз Каприз, а върха на падението ми настъпи вечерта, когато опуках половин кутия шоколадови бисквити - реших, че май само аз си въобразявам, че пазя диета, а също и че трябва да бъда откровена с вас и да ви призная, че всъщност съм една най-обикновена предателка и изклинчвачка:twisted:  Embarassed  Twisted Evil

Даже и в момента ям! Twisted Evil

На пролет !
Кой е казал, че зимата се отслабва всъщност ? Rolling Eyes Wink

# 146
  • Мнения: 1 517
ти пък сега чак предателка споко и утре ако няма резултат така ще сгъна една пица със скороста на 900 диви прасета пък нека съм предателка Laughing

# 147
  • Мнения: 1 770
Цитат на: dodo_dodo
На пролет !
Кой е казал, че зимата се отслабва всъщност ? Rolling Eyes Wink


Ей туй е много вярно! Зимата тялото си е натрупало, за да му е топличко, а вие искате да му отнемете уюта!  Stuck Out Tongue
На пролет се започва свалянето на теглата - и тялото тогава пее ли пее.... dance

И аз тогава ще се включа към теглонамаляването, стига да поприключвам с кърменето, че още се кърмим.....

И не знам дали ще е с таз зелева супа. Най-голям успех преди имах със салатите (но разкрасени с ядки, сосчета или ролца от раци) и намалено потребление на други вещества. Както и мноооооогооооооо ходене. Момичета, движението е в основата на дългосрочното сваляне на килограми. Може да не ходите на фитнес, аеробика и т.н., но поне ходете по много (тези, които можете, че детегледането на бебешори също си е голям спорт.)

Ще следя тази тема с интерес. Мое приятелско семейство свали ужасно много килограми с тази диета. На мъжа беше му беше предписана по здравословни причини - трябваше да отслабне скоростно! И той отслабна мнооогооо!

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: karla
ти пък сега чак предателка споко и утре ако няма резултат така ще сгъна една пица със скороста на 900 диви прасета пък нека съм предателка Laughing



 Laughing  Laughing  Laughing

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Додо, ти пък изобщо нямаш нужда от отслабване...

# 150
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не е баш така - имам дотолкова, че да си нося старите дрехи. Sad
Че сега съм като винервурстче в тях Laughing
Икономчески нерентабилно се оказва неотслабването ми.
Щото вчера след като се опрасих в Миз Каприз и видимо се примирих с килата си / за момента де Wink / овършах Витошка и се прибрах с три нови панталона Embarassed

# 151
Цитат на: karla
аз съм трети ден на хапчета,спазвам стрикно до сега и ефект няма newsm77

Карла,ефекта го чакай след 3-я ден.Независимо каква диета се спазва до 3-ч ден килата не мърдат.
Чакай ефект от 4-я нататък.
ще видиш как ,ще сваляш с тази диета на ден поне по 700 грама.

# 152
  • Мнения: 3 211
Здравейте,
Тази диета съм я правила 2 пъти-първия път свалиг 6кг, след седмица качих 1кг, общ резултат -5кг. Вторият път не спазвах толкова стриктно свалих 3-4кг., после качих 2. Но супата е голяма гадост и сега имам пак нужда да сваля 3-4кг., но само като си помисля и ми се повдига, пък и на работа как да хрупам зеленчуци или да си нося супа Confused: Искам да ви питам някой докара ли докрай зелевата супа на хапчета? Хвърлила съм им око, но не знам дали ще има такъв ефект

# 153
  • Мнения: 2 099
ММ супата е вече мнооого гадна!!!Немога да я гледам.Но съм -2 килограма втория ден ми е днес.Да видим докъде ще я докарам.Искам да смъкна 7-8 кг.И сега съм в норма,но искам да съм по-слаба...........Примерно 54кг на ръст 174......това е целта Grinning

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Добреее, нещо по-лесно да сондирам с вас.
Някой случайно да е пил Пу-Ер-Чай + Ялбълков оцет ?
Това са 40 капусли. По 20 от вид. Всеки ден по една от двата вида се пие.
Аз инцидентно ги пия - като се сетя и затова и не мога да регистрирам ефект. Но определно забелязах, че като ги пия - на другият ден задължително ходя доста сериозно до тоалетна Embarassed  Някой случайно да има по-обширни от мен впечатления ?

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: nelipyxo
ММ супата е вече мнооого гадна!!!Немога да я гледам.Но съм -2 килограма втория ден ми е днес.Да видим докъде ще я докарам.Искам да смъкна 7-8 кг.И сега съм в норма,но искам да съм по-слаба...........Примерно 54кг на ръст 174......това е целта Grinning


И мойте цели са като твоите. Искам да докарам това тегло на същият ръст. Сега съм 60 кила Sad

# 156
  • Мнения: 2 099
Уф вече 5 месеца откак съм родила и мязам на едно кръгло нищо и мъжот и той има навика като ми мине покрай задните части и пляааас и ония ми ти телеса се тресат ли тресат Sad  Sad  Sad ААААА писна ми и упражнения правя,кривя се всяка божа вечер....за смях на бебето,направо се пука да ми се смее Shocked Абе мани-мани...И проклетите кг нещат да станат 54!!!!!!!

# 157
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: nelipyxo
Примерно 54кг на ръст 174......това е целта Grinning
#Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked
малииии бре жена спри се как 54 за тия сантиметри  #Crazy
м аз  Embarassed съм почти двойно
аз какво да кажа днес четвърти ден почти няма промяна в теглото ми равносметката на края да седмицата
прегрешението ми само- вчера пийнах две бирички Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 160
Здрасти от най-новото мамче във форума. Що се отнася до отслабването и аз искам да съм слаба ама не. Пробвах я вече тази зелева супа, но след първата проба отиде в канализацията. Кажете как е с таблетките? И те ли са толкова гадни.

# 159
  • София
  • Мнения: 572
Момичета 3-и ден съм почти стриктна  Embarassed .Единствено след обяд си позволявам 3 в 1.Заслужавам поздравления  bigdance2

# 160
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Какво е това 3 в 1 Confused:  Embarassed

# 161
  • София
  • Мнения: 572
Кафе ,захар и сметана  Grinning

# 162
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
ooooh! ама че съм  Sleeping
мерси Wink

# 163
  • София
  • Мнения: 2 853
ami az svar6ix moqta sedmica
supata si q gotvix az
spazvax vsi4ko d amu se ne vidi
rezultata e 1kg svalen i sam bqsnaaaaaaaaaaa

a priqtelkta mi zapo4na s men i rezulata a pri neq e 4kg (kato qde supata samo parvite 3 dena stoto i be6e gadna)

pak az ste si vazdi6am

# 164
  • София
  • Мнения: 572
И аз приключих на 6-ия ден ,защото съм само минус 1,5кг и започнах друга диета.1- ден сок от моркови и ябълка,2-ден ориз и т.н. Дано да има по-голям ефект  Sad

# 165
  • Мнения: 3 479
Аз пък днес започнах с диетата Sad , обаче на таблетки, щото ме мързи да готвя Embarassed . Обаче от миналата седмица започнах да ходя и на фитнес и по-активно да спортувам в къщи, та ще видя до къде ще я докарам.
По принцип на мен първият ден ми е най-труден, защото е само на плодове, пък аз не си падам по тях. Ако оцелея до утре за зеленчука, значи ще изкарам до край Laughing . Дано и резултата да си го бива.

# 166
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Пробвах това чудо и се провалих...
Не е човешко - ядеш тази супа, която е странна на вкус, огладняваш като змей, ядеш още повече, още повече огладняваш.... Въобще несе и претеглих, само доядох тенджерата супа - да не се хвърли, че съм добро прасе... и после изядох половин шоколад... (и въобще не ме срам!!!) Simple Smile
Преди това съм гладувала с чай и плодове по Лидия Ковачева - какво излиза, че като гладувах, не ми се ядеше толкова, а с тази супа освирепях от глад...  Confused

# 167
  • Мнения: 1 533
Цитат на: firebird
какво излиза, че като гладувах, не ми се ядеше толкова, а с тази супа освирепях от глад...  Confused


И аз забелязах такъв страничен ефект. Все едно ми се отвори огромна дупка в стомаха и няма запълване.
Днес установих следното, реших да пробвам лунната диета, от 9 сутринта до утре в 9. Вече е 9.30 вечерта пила съм 2 чаши фреш, един чай и вода и ако щете ми вярвайте, не съм гладна. Не мога да повярвам, че го казвам Thinking Значи ако не се налага да се дъвче нещо, ябълка или гадна чорба или други диетични гадости, като че ли някакси машината за мелене на храна е заблудена и си кротува. И да не е така, върши ми работа да се заблуждавам Laughing
Та, аз това смятам да правя, 4 пъти в месеца смятам че се издържа само на течности, щом е само за 24 часа. МИсълта че вече съм измислила какво да готвя утре ме топли ! Sunglasses

# 168
  • Мнения: 5 468
Абеее я да си карам аз само на таблетките с оцет!!!
Засилих се да правя и супа... Язък за единия кг домати по 3.30, можех да си направя една хубава шопска салата. Направих супата, ядох един ден /вчера/, бинаше, не беше лоша, ноооо днес не ща да ям, та ако ще да пукна от глад. Не ядох въобще до 16 ч. и накрая се хвърлих върху нещо човешко. Язък за супата, една огромна тенджера ще иде утре в кенефа. Аз я сварих като за цял батальон. Ами, ще се слабее по други начини. Това не е за мен.

# 169
  • Мнения: 429
Айде да се похваля каква гааааадна снаха съм . Измъчих свеки , НО поне имаше резултат . Днес разбра , че е отслабнала с още 3 килограма . Та общо 10 свали ... Ейй голяма радост настана !!! Като я гледах в последно време кооолко неща си позволяваше ...
Та ето и менюто сега ( с мааалки непредвидени изключения )

8 часа ( най-рано) - чай с мед , филийка "Бонус " , препечена с обезмаслено сирене , и един портокал
10 часа : чай ( отивам да й го правя )
12 часа : огроомна салата от зеле , домати , моркови и т.н.  . Две филийки хляб ( пак " Бонус " ) .
16 часа : портокал
19 часа : огромна салата с пилешко или свинско месо на скара .

Ами това е каот цяло . А и още нещо , когаот се сети яде сушени кайсии и сливи !

# 170
  • Мнения: 3 479
Браво НаНа, страхотна си.  Мисля си, че след това гостуване свекърва ти ще има желание честичко да те посещава Laughing , особено ако са й слаби ангелите на тема храна и започне да си възвръща стопените килограми.
Сега и аз да ви кажа как изкарах първия си ден на диета. Е как, то е ясно - трудно, защото мрязя плодове и вода. Прегреших обаче към 10 ч вечерта с 5-6 солети и една обикновена бисквитка Embarassed . Просто не издържах, много ме болеше корема. Въпреки всичко обаче кантара показа надолу тази сутрин:lol:
Днес обаче знам, че ще издържа до края. Надявам се резултата да си струва Simple Smile

# 171
  • Мнения: 2 000
Като разказах на мъжо за тази зелева супа и той се нави, и от една седмица ме врънка да му я сготвя, че да отслабнел малко. Та тези дни ще взема да я направя и ще видим резултата  Simple Smile

# 172
v originalnata recepta za supata НЕ СЕ СЛАГА НИКАКВА СОЛ!!!!!!

# 173
  • Мнения: 4 390
И при мен този път няма много-много ефект засега.
4 дни супа (-2.100 кг) Imp
Додо, почна ли ги тез таблеткииииииии?
Момичета, моля ви се, ако някоя ги е пробвала вече да ми каже ефектни ли са. След 10 дни си отивам в България и мисля да си купя.

# 174
  • Мнения: 834
Момичета изпих таблетките и резултатът е 3 кг за една седмица. Явно всичко си е до организъм Twisted Evil

# 175
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Моята супа отиде в тоалетната. Mr. Green Ми,помъчих се,имах желание,ама нещо не си паснахме с тая супа Rolling Eyes  Twisted Evil
От вчера съм на плодове и чай.

# 176
Do-Do,

bi li mi kazala tochno kakvo pishe  na sadarjanieto na paketa na zelevata supa na hapcheta. Interesuvam se dali sadarja niakavi fat-bockers ili nehsto podobno. Ima li vitamini?

Edin vapros kam drugite mami, az ne sam v Bg i tozi hliab bonus koito tolkova mnogo se preporachva, kakvo predtavliava - palnozarnest hliab li e? kolko e goliama edna filiika?

# 177
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: iskrica_nadejda
Моята супа отиде в тоалетната. Mr. Green Ми,помъчих се,имах желание,ама нещо не си паснахме с тая супа Rolling Eyes  Twisted Evil
От вчера съм на плодове и чай.

Искрице и аз от днес съм на чай и плодове.    friendship Стискам ти палци

# 178
  • Мнения: 3 479
Цитат на: Topchitza
Do-Do,

bi li mi kazala tochno kakvo pishe  na sadarjanieto na paketa na zelevata supa na hapcheta. Interesuvam se dali sadarja niakavi fat-bockers ili nehsto podobno. Ima li vitamini?

Edin vapros kam drugite mami, az ne sam v Bg i tozi hliab bonus koito tolkova mnogo se preporachva, kakvo predtavliava - palnozarnest hliab li e? kolko e goliama edna filiika?


Аз не съм Додо, но да ти отговоря.
Ето съдържанието на таблетките: 3 стръка зелен лук(органична сяра), 1 зелена чушка(флавоноиди), 1 стрък целина(полиацитилени), 1 цял домат(ликопен), 2 големи моркова(каротеноиди), 1 тиквичка(сулфорафан), 1 малка глава зеле [Indole-3-Carbinole(I-3-)], растителен магнезиев стеарат, целулоза(с растителен произход), кроскармелоза, дикалциев фосфат, целулозна обвивка.

Хляб Бонус е хляб без брашно. Имам у дома от ръжения, затова ще ти напиша неговото съдържание: цели пшеничени зърна, цели ръжени зърна-40%, ръжен шрот, вода, сол, мая, Е 282

# 179
Аз бях на хапчетата и свалих 3кг.Днес 4 дни по-късно не съм прибавила нищо отгоре. Все пак за 7 дни 3кг. пак е успех.Смятам да пробвам таблетките оцет, но незнам те как се пият. Спазва ли се някакъв хранителен режим?

# 180
# 181
  • Мнения: 5 140
Аз вече 2-ра седмица ям само зелева супа,плодове,зеленчуци и съм смъкнала само 3 кг,а свеки също се храни като мен тя свали 5кг за седмица.Явно тя има повече отгоре.Аз искам да стана 50кг,а сега съм 52кг и не мърдам,ужасно Banghead

# 182
  • София
  • Мнения: 2 853
ох как ви се радвам
аз като си изядох супата и нищо не помръднах а си спазвах всичко за първи път в жимота си пазих диета и бях толкова примерна...а имам да свалям толкова много...стискам на всички ви палци
аз от другата седмица съм на диетолог Neutral Face инак явно при мен не става

# 183
ami tia supata pri men kato nadza stawa be hora wsashtnost kak treba da izglezda kato istinska supa ili po-gasta.

# 184
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: Anonymous
ami tia supata pri men kato nadza stawa be hora wsashtnost kak treba da izglezda kato istinska supa ili po-gasta.
po gasna stava kato qxniq
zeleto i drugite nesta sa 2/3 a vodata e 1/3 uspex!

# 185
  • Мнения: 10 256
chestno da wi kaza predi wreme ia biah prawila tazi dieta но кои знае какъв ефект не видиах. дали защото малко кг имах да свалям та нищо не стана. умряххххххххх от глад, всичко стриктно спазвах ама не би. не знам с тези таблетки каква е историата и като са писали някой "американски" изобщо има ли ги тука. нещо мътна ми се струва работата. абе както и да е де. дано на някой му подейства.

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: diviana
И при мен този път няма много-много ефект засега.
4 дни супа (-2.100 кг) Imp
Додо, почна ли ги тез таблеткииииииии?
Момичета, моля ви се, ако някоя ги е пробвала вече да ми каже ефектни ли са. След 10 дни си отивам в България и мисля да си купя.


Ами всъщтност - не Embarassed
Реших, че зимата е кофти период за диети, нали знаете организма се запасява и си пази запасите и от сорта успокоения и оправдания... Laughing
Ще чакам на пролет..А пък и днес си обух един панталон дето не бях обувала от преди месец. Тогава едва го закопчавах, а днес със удивление забелязах, че ми се върти около кръста..
Много се надявам и този път да си отслабна от само себе си и да не ми се налага да се подлагам на такива мъчения квито са диетите. Едно време имах мерак, сега нещо хич ме няма в тая част.... Sad

# 187
  • Мнения: 4 390
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: diviana
И при мен този път няма много-много ефект засега.
4 дни супа (-2.100 кг) Imp
Додо, почна ли ги тез таблеткииииииии?
Момичета, моля ви се, ако някоя ги е пробвала вече да ми каже ефектни ли са. След 10 дни си отивам в България и мисля да си купя.


Ами всъщтност - не Embarassed
Реших, че зимата е кофти период за диети, нали знаете организма се запасява и си пази запасите и от сорта успокоения и оправдания... Laughing
Ще чакам на пролет..А пък и днес си обух един панталон дето не бях обувала от преди месец. Тогава едва го закопчавах, а днес със удивление забелязах, че ми се върти около кръста..
Много се надявам и този път да си отслабна от само себе си и да не ми се налага да се подлагам на такива мъчения квито са диетите. Едно време имах мерак, сега нещо хич ме няма в тая част.... Sad


Права си. Зимата изобщо не е подходящото време.
Колкото до диетите, до преди няколко години не знаех какво е това. Веднъж се случи инцидентно да напълнея 5-6 кг, но бързо ги свалих, буквално за дни. След това си бях пак слабичка и се храних без да се ограничавам...
След бременността ми обаче, нещата се промениха драстично.
Имам 6 кг да сваля и не мога да го постигна вече сума време... Cry Възрастта си оказва влияние... Cry
За теб съм сигурна, че до пролетта ще си отново на кг-те, на които искаш да бъдеш. Ама така е то - всичко става лесно при вас младичките. Simple Smile

# 188
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: karastoianova
Аз вече 2-ра седмица ям само зелева супа,плодове,зеленчуци и съм смъкнала само 3 кг,а свеки също се храни като мен тя свали 5кг за седмица.Явно тя има повече отгоре.Аз искам да стана 50кг,а сега съм 52кг и не мърдам,ужасно Banghead

 И аз се надявах втората седмица да сваля колкото първата(6кг), но резултатът беШе само един неЩастен килограм Sad
Наскора една позната ми обясни, 4е за да има желания ефект,  било препоръ4ително да  се повтаря едва  след определен интервал от време, както при  ле4ебния глад.
Вероятно диетите трябва да се редуват, знам ли....
Пролетта правих зелевата супа, лятото ле4ебния глад на Лидия Кова4ева.Резултатът е добър, но сега неЩо съм се вманя4ила и искам да стана 43(сега съм 50 ), незнам дали Ще успея Най трудно се свалят последните кг Sad

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: diviana
Ама така е то - всичко става лесно при вас младичките. Simple Smile


За какво говориш? Shocked
На 32 съм. Това не е като на 22 все пак Confused

# 190
  • Мнения: 4 390
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: diviana
Ама така е то - всичко става лесно при вас младичките. Simple Smile


За какво говориш? Shocked
На 32 съм. Това не е като на 22 все пак Confused


 
Вярно не е 22 , но и не си родила на 33 и тепърва да се възстановяваш (като някои хора)... Rolling Eyes
На колкото и да си, изглеждаш чудесно. Това е важното.

# 191
  • Мнения: 5 468
Да се похваля! 13-ти ден пия хапчетата Ябълков оцет и свалих 3 кг. Явно като стане натрупването и тогава почва ефекта. Топя се, топяяяяяяяяяяя... да не взема да изчезна #Shocked От вчера до днес - 1 кг съм свалила. А след първата седмица се почва отслабването.

# 192
  • Мнения: 271
Цитат на: sl
Цитат на: karastoianova
Аз вече 2-ра седмица ям само зелева супа,плодове,зеленчуци и съм смъкнала само 3 кг,а свеки също се храни като мен тя свали 5кг за седмица.Явно тя има повече отгоре.Аз искам да стана 50кг,а сега съм 52кг и не мърдам,ужасно Banghead

 И аз се надявах втората седмица да сваля колкото първата(6кг), но резултатът беШе само един неЩастен килограм Sad
Наскора една позната ми обясни, 4е за да има желания ефект,  било препоръ4ително да  се повтаря едва  след определен интервал от време, както при  ле4ебния глад.
Вероятно диетите трябва да се редуват, знам ли....
Пролетта правих зелевата супа, лятото ле4ебния глад на Лидия Кова4ева.Резултатът е добър, но сега неЩо съм се вманя4ила и искам да стана 43(сега съм 50 ), незнам дали Ще успея Най трудно се свалят последните кг Sad

Да, и аз се старая да постигна тези кг... Sad  А ти колко си висока?

# 193
  • Мнения: 1 533
Цитат на: new*
Да се похваля! 13-ти ден пия хапчетата Ябълков оцет и свалих 3 кг. Явно като стане натрупването и тогава почва ефекта. Топя се, топяяяяяяяяяяя... да не взема да изчезна #Shocked От вчера до днес - 1 кг съм свалила. А след първата седмица се почва отслабването.


Браво бе!!! Grinning Страхотно!

И аз ще ги взема оцетните хапове и ще ги прекарвам с лимонов сок, само да не взема да вкисна от толкоз киселоч. Следя те изкъсо, продължавай да рапортуваш Grinning

# 194
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: tany
[]
Да, и аз се старая да постигна тези кг... Sad  А ти колко си висока?

161  Confused
Навремето 4етох в някаква книга(ако не греШа май на Пол Брег), 4е идеалното тегло за моята висо4ина е 43кг.4естно казано била съм толкова, но само за  една две години Sad
Така 4е изобЩо незнам дали е успея да го стигна отново Neutral Face .

# 195
  • Мнения: 3 479
Свърших я диетата. Отслабнах с 3,5 кг, което не е лошо защото почти всеки ден я нарушавах по мъничко. Embarassed Какво да правя, лакома си падам. Добре, че поне сега спортувам и това подпомогна процеса, иначе нямаше да има май никакъв резултат. Сега съм в процес на чудене, какво да правя с храненето. Дали да почвам пак някоя диетка (разбира се след кратка почивка) или да се мъча да се храня здравословно. Пусто обаче, трудно устоявам на съблазните на храната Sad

# 196
  • Мнения: 5 468
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: new*
Да се похваля! 13-ти ден пия хапчетата Ябълков оцет и свалих 3 кг. Явно като стане натрупването и тогава почва ефекта. Топя се, топяяяяяяяяяяя... да не взема да изчезна #Shocked От вчера до днес - 1 кг съм свалила. А след първата седмица се почва отслабването.


Браво бе!!! Grinning Страхотно!

И аз ще ги взема оцетните хапове и ще ги прекарвам с лимонов сок, само да не взема да вкисна от толкоз киселоч. Следя те изкъсо, продължавай да рапортуваш Grinning

Благодаря, благодаря... Друго си е да има някакъв напредък. Поощрително е. Дано имам повод за хвалба и другата седмица, ама как не се сетих по-рано ooooh!.
Ако си почнала хаповете, хапвай по нещо след тях, щото иначе боли стомаха от тая киселина. Пише, че убивали апетита, ама си трябва и воля да не бараш много, много Laughing.
Айде да видим другата седмица Shocked.

# 197
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Започнах я тази зелева супа,но тази на хапчетата вече вториден ги пия и ме се яде повече от всякога. Май няма да се справя.Имам да свалям около 7-8кг.

# 198
  • Мнения: 3 479
Светослава, наблегни на водата и ще убиеш апетита. У нас, ако не беше детето да яде разни вкуснотийки покрай мен щях да се справя много по - добре. Стискам ти палци.

# 199
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Цитат на: gal4e
Светослава, наблегни на водата и ще убиеш апетита. У нас, ако не беше детето да яде разни вкуснотийки покрай мен щях да се справя много по - добре. Стискам ти палци.

Благодаря ти.При мен май водата няма да помогне ами повече воля Grinning

# 200
  • Мнения: 3 211
Цитат на: new*
Да се похваля! 13-ти ден пия хапчетата Ябълков оцет и свалих 3 кг. Явно като стане натрупването и тогава почва ефекта. Топя се, топяяяяяяяяяяя... да не взема да изчезна #Shocked От вчера до днес - 1 кг съм свалила. А след първата седмица се почва отслабването.

Тия хапчета с оцета при мен нямаха грам ефект, пих ги повече от месец и се отказах

# 201
Какво количество плодове и zеленчуци трябва да се ядат на ден? И какво точно може и какво не може да се слага в супата? Сол, кисело мляко, zастройка например? Иначе е много гадна  Sick , от няколко часа се опитвам да иzям една чиния от нея и не могааа.  Cry Купената от аптеката по-вкусна ли е поне?

# 202
  • Мнения: 376
На купената няма какво да и е вкусно , нали е на хапчета. Наи много да имат някакъв дъх.

# 203
хванах й цаката на тая зелева супа
за да стане по-вкусна, нарязаните зеленчуци първо се задушават в съвсем малко вода и 1-2с.л. зехтин или олио, тъй като всички зеленчуци са с високо водно съдържание си пускат допълнително течност и едва накрая й доливам толкова вода, че да стане като по-рядка яхния, ако сложите повече вода в началото супата става много промита и наистина трудно да се яде
добавям две кубчета зеленчуков бульон или пакетче вълшебен вкус маги, магданоз и при положение, че се старая да се придържам към предписанията, супата дори ми се струва вкусна
макар, че днес ми е пети ден и съм мръднала едва кило, а имам да свалям близо 10 #Crazy
а ето това е схемата към която се пидържам:

   8ч.   10ч.   12ч.   14ч.   16ч.   18ч.   19.30ч.
І   плод   супа   плод   супа   плод   супа   плод
ІІ   зеленчук   супа   зеленчук   супа   зеленчук   супа   зеленчук
ІІІ   плод   супа   зеленчук   плод   супа   зеленчук   плод
ІV   картоф   картоф   супа   к.мляко   супа   к. мляко   супа
V   домат   супа   риба/пиле   домат   супа   риба/пиле   домат
VІ   домат   супа   риба/пиле   домат   супа   риба/пиле   домат
VІІ   крастав.   супа   ориз   крастав.   супа   ориз   крастав.

вместо картоф може да се хапне банан   Yum , а ако не обичате ориз е позволена замяната му с овесени ядки или царевица
успех на всички!

# 204
  • Русе
  • Мнения: 1 155
new* искам да те питам тези хапчета (ябълковият оцет) имат ли някакви странични действия? Това, че ако не хапнеш нещо след това, боли стомах - ясно. Друго има ли? Къркори ли ти стомаха  #Silly , това - онова  Toilet

# 205
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Deb
new* искам да те питам тези хапчета (ябълковият оцет) имат ли някакви странични действия? Това, че ако не хапнеш нещо след това, боли стомах - ясно. Друго има ли? Къркори ли ти стомаха  #Silly , това - онова  Toilet

Няма никакви странични ефекти. Нищо не ми къркори, пия и излизам... няма проблеми. Едно сутрин и едно следобяд. То и на упътването пише, че няма страничен ефект. Все едно нищо не съм пила, а отслабвам наистина. Само че не ям много де. А хляб не помирисвам. Пий смело!

# 206
  • Мнения: 5 468
Цитат на: very_nice
Цитат на: new*
Да се похваля! 13-ти ден пия хапчетата Ябълков оцет и свалих 3 кг. Явно като стане натрупването и тогава почва ефекта. Топя се, топяяяяяяяяяяя... да не взема да изчезна #Shocked От вчера до днес - 1 кг съм свалила. А след първата седмица се почва отслабването.

Тия хапчета с оцета при мен нямаха грам ефект, пих ги повече от месец и се отказах

Ами аз до сега съм свалила 6 кг вече.  Пия и от 9-ти януари. А на упътването пише, че се пият минимум 8 седмици. Но пазя и диета де. Ти само хапчета ли пи или и спазва някаква диета? Щото пише, че топят мазнините... Ама мисля, че трябва и малко да им се помогне.

# 207
  • Русе
  • Мнения: 1 155
аууууу утре купувам и започвам #Milti имам да свалям доста... дано да има ефект при мен...  Praynig имам обещана награда, така че трябва да се стягам и да не се офлянквам  #Silly

# 208
  • Мнения: 1 581
Нека и аз да се включа. Направих първите стъпки - направих си малка тенджера със зелева супа - пробно - ядох 2 дни, не е много вкусна, но се преглъща.
Заредих се с ябълков оцет за няколко месеца.
Почнах упражнения - коремни преси и подобни.
Надявам се, че има надежда за мен, щото тоя път съм решила - повече не мога, тежи ми дупето  Rolling Eyes



# 209
  • Sofia
  • Мнения: 127
последно какви са отзивите от зелевата супа на хапчета? аз искам мъжа ми да го подложа и да видя дали ще има ефект, пък като родя и аз да се включа. но е мног досадно да ходиш на работа и да си носиш супата и затова какво става с хапчетата?

# 210
  • Мнения: 4 176
New докладвай дееееееее
Само да споделя че свекърва ми яде по цяля нощ и ти сладки работи.
От няколко дена пие оцетените хапчета и каза че не яде нощем вече и наистина убивали апетита.
Ще рапортувам за нейния напредък.

# 211
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Mamica
New докладвай дееееееее

Застопорих се на -7 кг от 9-ти януари до ден днешен и умирам от мъка. Не мърдам вече. Какво ми е станало? Дали организма ми свикна с хапчетата и не му пука вече? Не ям и пак - дръжки. На упътването пише, че се пиели поне 8 седмици. Та имам още време. Щеше ми се поне още 7 да сваля, че това не се трае, ама... Но с тяхна помощ /на хапчетата/, все пак съм минус 7 кг. Наистина убиват апетита, но не чак толкова де. Ако си ядеш, си ядеш. Добрата новина е, че стомаха ми явно се е свил, щото като се хвълрих вчера на една супа, нямаше и половин купичка да съм изяла и ми стана толкова тежко, че няма накъде.
Ама защо не свалям още, бе хораааа?  #Cussing out

# 212
  • Мнения: 143
И аз съм на тази диета и то я правя за 4 път от нова година. Макар само един път докрай. Сега съм в 33 г.с. Докторите казаха да отслабвам, не споделиха как и тъй като явно нещата са критични се сетих за тази диета. При мен работи. В момента съм 77 кг, а в третия месец бях 76. Въпреки корема задника ми е по-малък от преди да забременея. Казаха, че бебето е добре, дори расте твърде усилено, така че ще продължавам.
Интересно, че сега ми е по-лесно да я спазвам, от колкото, когато не бях бременна.
Мисля, че тайната е в известем мазохизъм и отношение към СУПАТА. Гадна е. Много е гадна. За това трябва да се яде. Така само като си помислите за нея и ви умира апетита.
Другото нещо - яжте задължително разрешените неща. Когато почнах в сряда изядох за деня около 1,5 кг портокали. Имах чувството че ще се пръсна от ядене. На другия ден бях с 1 кг. по-малко.
Ако се чувствате гладни организмът ви минава в режим на натрупване и няма ефект. Така че ако сте гладни яжте. СУПА.
Ако не можете повече супа изяжте още един портокал, още една маруля или каквото е разрешено там. Дори не чакайте да огладнеете, защото тогава вече е късно - прияло ви се е сиренце (умирам за него) или шоколад. За това ям през горе-долу 2 часа. 1 домат, после 1 краставица. После китайско зеле ама не си го режете на салата, а си го яжте на листа както си е. За да изядете 200 гр ви трябват около 20-40 минути (особено ако работите в същото време) Аз още ходя на работа и си нося супата там. Колежките са готини и ме подсещат даже, че трябва да я ям. Да ви кажа студена СУПАТА е още по-гадна. Ама мисля че това е идеята - да е гадна. Не знам дали затова хапчетата не действат толкова - защото не са толкова гадни.
Изобщо най-трудното в тази диета е не, че не трябва да се яде, а че трябва да се яде.
Между другото преди съм я спазвала 3 пъти само до 5тия ден и винаги свалях по 5 кг. За съжаление после се отпускам и си ги наваксвам : ( е не веднага де -  за 4-5 месеца.

# 213
  • Мнения: 1 517
Аз пък смъкнах 2 кила от себе си с хапчетата,хубавото е че до момента не съм ги върнала Wink

# 214
  • Мнения: 901
Незнам, но при мен ама абсолютно спазване на диетата само 3 кг свалих Sad .. Не разбирам, но поне сега съм почивка после пак ще се пробвам.

# 215
  • Мнения: 2 142
От утре започвам супата! Днес съм на разтоварваща диета с чай и плодове. След седмица ще ви докладвам резултата. Пожелайте ми успех!

# 216
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: michel
От утре започвам супата! Днес съм на разтоварваща диета с чай и плодове. След седмица ще ви докладвам резултата. Пожелайте ми успех!


uspex i az minax prez supata sega sam na druga dieta trqbva da se borim tui to Simple Smile

# 217
  • Мнения: 4 152
Здравейте.
Мисля утре да направя супата и да започна диетата от четвъртък.
Има ли някой който да спазва диетата?
Преди да забременея преди 4 години правих 2 диети - едната беше със супата.
И тъй като вече е крайно време да сваля килограмите от бремеността и престоя в къщи - ще се радвам ако има някой с когото да се подкрепяме при спазването на диетата.
Какво й слагате на супата като подправки, за да става за ядене?
Предишният път когато я правих пишеше че се слага праз лук (отвратително) и витамин С.

# 218
  • Мнения: 2 142
Искам да докладвам!!! Днес ми е 4-ти ден от зелевата супа и съм -3,5! Много съм щастлива!  261uu

# 219
Здравейте мами,
от днес и аз съм с вас. Значи седя си тука като търтей някакъв, подслаждам си живота де с каквото падне и чета как се мъчите с тези супи и се надъхвам и аз, но това беше до вчера, когато без да искам запалих и мъжа ми по въпроса със зелевата супа и както често се случва в нашето семейство взаймно се амбицирахме и днеска няма и следа от вчерашните чревоугодници - нагъваме тая супа , ама тя много гадна, бе!Не и ли добавяте все пак нещо, примерно вегета, подправки? Моля да споделите, изчетох цялата тема ама тая работа с подправките не ми е много ясна - пише пипер, добре ама какъв -червен , черен?Иначе за протокола  - аз родих на 07 07 2004  и каквото свалих една седмица след раждането - това си е и до  днес - имам да свалям 10 кила, аз и на 8 ще съм доволна ама да видим какво ще стане, ще докладвам. А за амбиция смятам да си  окача  старите дънки на хладилника , щото днеска колкото пъти ги погледнах - толкова пъти ме обземаше някакъв странен хормон на щастието  породен от факта  че  съм на диета. Laughing  Laughing  Laughing

# 220
  • Мнения: 2 142
Съгласна съм- супата е много гадничка, ама като усещам резултатите, ще си я ям. Аз честно казано си я подправих не с един, а с два бульона, не че много се асеща, ама...  Освен това и слагам малко черн пипер, или лимон защото обичам кисело, иначе е бая измитичка...

# 221
  • Мнения: 4 176
Цитат на: michel
Съгласна съм- супата е много гадничка, ама като усещам резултатите, ще си я ям. Аз честно казано си я подправих не с един, а с два бульона, не че много се асеща, ама...  Освен това и слагам малко черн пипер, или лимон защото обичам кисело, иначе е бая измитичка...

АЗ като си я правих преди 5 години си изсипах 2 буркана ( от домашните) с домати вътре и ми беше много вкусна.

# 222
# 223
извинявам се на всички  , че задавам въпрос не по темата , ама искам да питам Мамика  тая работа със зъбите кога горе-долу започва и как се проявява ?
Благодаря на всички за подкрепата, успех и на вас!

# 224
  • Мнения: 143
Аз слагам червен пипер - сладъл и лют и чубрица, защото така ми харесва : ) не че става вкусна, ама поне добре мирише
Не забравяйте да ядете от другите разрешени неща - начесто и в малки порции. Което ми напомня че трябва да си приготвя броколите за утре...

# 225
  • Мнения: 4 176
Цитат на: sonia777
извинявам се на всички  , че задавам въпрос не по темата , ама искам да питам Мамика  тая работа със зъбите кога горе-долу започва и как се проявява ?
Благодаря на всички за подкрепата, успех и на вас!

При нас в 5 месец. Сега е на 9 и има 4 ,а в момента растат 4 наведнъж. Реве нощем, мята се насън, сяда в леглото и реве истерично. денем вдига температура. Отказва да яде.....Пищи ако не получи внимание на секундата....

# 226
ЗДРАВЕЙТЕ  ДАМИ.
Вече втори ден с мъжа ми си ядем зелевата супа и резултатите до сега са удивителни - при него - 3кг , а при мен - 2 кг - чувстваме се радостни поради това , дано да не запецнем  на едно място. Удивителното за мен е ,че днеска дават  цял картоф и то с масло , а на мен това ми заприлича на угощение и честно казано , чувствам се почти преяла , но си го обяснявам с  аналогичната  въглехидратна бомба която се прилага  при НВД, когато организма престане да слабее. А  вие как смятате?
Благодаря   на Мамика за отговора, питам защото  и бебе Таня започна да проявява странни и внезапни признаци на безпокойство и раздразнителност , а беше едно кротко ангелче, ама вече започна 8  месец и сигурно и е крайно време да изкара още някой друг зъб. Успех на всички мами .
-

# 227
  • Мнения: 272
Хайде и аз да се разпиша!От утре и аз съм с вас. newsm03 Днес купих прословутата Зелева супа на таблетки и утре започвам.До днес /8 дни/ бях на диетата на Скарсдейл.И друг път съм я правила и до това време съм сваляла по 4 кг,но сега нещо става и свалих само....половин килце.......... Rage  #Cussing out Отчаях се и реших да я прекъсна тая диета  #Sniper  #2gunfire и да почна зелевата супа.Правила съм я преди години ,но с готвена супа ,а не с хапчета.Беше просто отврат  #Crazy и мноооого бързо се запозна с тоалетната ми чиния. Rolling Eyes Та май не може да се каже ,че съм я правила,а? Embarassed Та почвам и ще докладвам Дано да има какво да докладвам ,де........ newsm17

# 228
  • Мнения: 1 734
Ау, като ви чета тук страшно се амбицирах! Не знам дали ще издържа, че май хич не ме бива по диетие. Да си призная до сега не съм спазвала стриктно ни една Embarassed
Но като ви чета и много ви се радвам, та ми се ще и аз такъв добър ефект да постигна. Още утре си купувам продуктите и ще забъркам една зелева супица, дано успея да издържа Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 274
ето и моята версия на рецептата :
по принцип когато за първи път прочетох  за тази диета и се разрових и я открих на още няколко места  - навсякъде пише да си намерим една голяма зелка  , да сложим 6 главилук и такива работи ...НЕ ГО ПРАВЕТЕ - супата в това количество ще ви изплаши , ще ви замирише гадно и дори няма да скате да я опитате,аз вчера взех най -голямата тенджера дето имах... и естествено после изхвърлих по-голямата част от нея. Днес обаче  си нарязах малко зеленце, 1 глава лук и т.н. - по малко и подправки сложих  по малко , а накрая  я подправихме с лимон и стана почти приятна за ядене,ако обичате кисело разбира се , добавих и малко вегета и така в този и вид я ометохме , мъжа яде 2 пъти , а аз три пъти .
Колкото до трудното  - трудно е да започнете , но започнете  ли я веднъж предлагам да не се поддавате на никакви шзкушения ,защото ще се окаже че сте гладували примерно  3 дни напразно, тъпо е нали? Успех на всички мами . И аз си мислех че съм безволево същество , и лакомо , а пък то не било съвсем така , пак казвам - най-трудно е ако никога не си бил на диета , като моя милост да се навиеш психологически да започнеш. Накрая  за да се амбицирате предлагам да  оставите бебето на мама или на свеки и да отидете на нощен клуб .Такива яки моми са се навъдили навсякъде , че ви гарантирам, че отследващия ден ще купувате зелето!

# 230
  • Мнения: 1 502
Леле, изчетох цялата тема ooooh! Страхотни сте, смях се до сълзи и ви се възхищавах за волята. Аз така и не съм успявала да спазя и една диета, максимум 2-3 дена и край. Много ме запалихте, но определено, като си ида в БГ ще си купя таблетките, че аз супи от рода на боршовете хич не ги понасям. Искам да ви питам, то имаше такъв въпрос, но никой не отговори, може ли тези таблетки да се пият, когато се кърми?

Стискам палци на всички да успеете!!!

# 231
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз се запалих.....май Rolling Eyes Казах на мъжа ми, той малко странно ме погледна, в смисъл как ще издържа, защото аз без сладичко не мога...и за това сега имам да свалям 10-на килограма, останали след раждането на Макс. Обаче!Решихме да я правим двамцата(и той има да сваля), но тъй като на 3-ти и 4-ти няма да е на работа ще я почнем тогава( Чудил се като е на работа, как ще яде тази супа Twisted Evil) Аз му предложих да си я сипва в бурканче и да си сръбва! Laughing Момичета, сериозно! И аз се надъхах много да слабея, че вече не мога да се гледам Cry И ще казваме резултати , нали? Успех на всички започнали и да не забравите да пишете как се справяте! #Silly

# 232
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Haliotis
Обаче!Решихме да я правим двамцата


Аууу, де го намери тоз мъж! Laughing Браво!

Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing

# 233
Цитат на: _kalina_k
...Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing

# 234
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Honda
Цитат на: _kalina_k
...Аз казах на мъжа ми "Хайде да ядем разделно" , той ми вика: "Яжте бе" Laughing


Та муцуна ме съсипва направо. Букмаркнах си го тоя балкански.нет и почвам да го практикувам

# 235
  • Мнения: 834
Не може да се пият когато си бременна или кърмиш. Записано е на листовката. Всичко е строго индивидуално с тази диета. Свекърва ми отслабва със 7кг за 1 седмица , аз със хапчетата 3,5кг за същото време и направо умрях от глад.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: reni
Не може да се пият когато си бременна или кърмиш. Записано е на листовката. Всичко е строго индивидуално с тази диета. Свекърва ми отслабва със 7кг за 1 седмица , аз със хапчетата 3,5кг за същото време и направо умрях от глад.

За кои хапчета става дума? Направо вълшебство - 7 кг. за 1 седмица.
Защо си умряла от глад?

# 237
  • Мнения: 1 734
Това със 7-те кг за една седмица не е добре. Клкото по-бързо ги сваляш толкова по-бързо ги качваш после. А си е стрес за организма. Целта е бавно, но сигурно Wink

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: sia
Това със 7-те кг за една седмица не е добре. Клкото по-бързо ги сваляш толкова по-бързо ги качваш после. А си е стрес за организма. Целта е бавно, но сигурно Wink
Това ми е ясно Wink Но съм любопитна Laughing

# 239
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мамчета,нямам време да чета цялата тема,ще ви помоля- я ми кажете как ги пиете тези хапчета и какво ядете.Дайте пример с дневно меню,моля вииии!
Аз малко след като родих я правих ,но със супата си-свалих 3-4 кила за седмица,ама ходех като призрак,а и не я спазвах съвсем.Кай вариант е по добър супа или хапчетата???

# 240
  • Варна
  • Мнения: 289
Браво, браво....ама ще видим като дойде 3.03 Laughing Направо не виждам как ще издържи без да си хапне я луканчица, я нещо друго....а аз сега умирам за сладко!!!! Close

# 241
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Момичетаааа,това е най-забавната тема,която съм чела newsm62 Направо се съсипах от смях,изчетох абсолютно всичко и rotfImao  rotfImbo .Пожелавам успех на всички,които са се захванали,а аз ще изчакам да спра да кърмя,а дотогава ще си ходя така Embarassed

# 242
Майчета, и аз започвам с зелевата супа. Доста се колебаех за тази диета, но всички вие ми вдъхнахте такава увереност, че сега съм убедена, че точно тази диета ще ми помогне най-накрая да се отърва от тези многооооооооо килограми. След седмица ще споделя как вървят нещата. Стискайте палци!!!   love001

# 243
Хайде и аз се включвам към зелевата диета. Сутринта си я сготвих, но без целина и чушка, че не намерих по пазара. След 2-3 дни ще пиша какъв е резултата. Споделяйте и вие до къде сте я докарали тази зелева супичка Simple Smile. Успех на всичкии

# 244
  • Мнения: 2 142
На 23.02.2005г. дъщеря ми имаше рожден ден та аз си унищожих диетата, ама то си беше ясно, още от когато я започнах. На другия ден ми беше много гузно, но въпреки това не можах да започна отново. Започнах я от днес отново и този път се надявам да я изкарам до края. Докато спазвах диетата бях отслабнала с 3,5кг, и въпреки че си прекъснах "супичката", и се храних доста безразборно тези дни, кантарът ми все пак показва -4кг!!! #Milti

# 245
  • Мнения: 272
Дойде време и за моя отчет.Еми......какво да ви кажа........Аз явно не съм като хората! newsm45 Днес вече ми е седми ден от таблетките Зелева супа и резултатът е......0,000кг newsm45 Не знам какво да кажа вече........... Weary Нито с предната диета,нито с тази постигнах някакъв резултат!А спазвах и диетата към таблетките,която уж е за оптимален резултат........Вярно,че имам още един ден-днес.Но не смятам,че ще сваля нещо,още повече,че днес имаме годишнина от сватбата и със сигурност ще наруша диетата.Обаче не ми е съвестно,защото не виждам с какво ще си навредя-ми то така или иначе резултат няма......... newsm61  cry Реве ми се направо вече! Cry Аз ли не съм в ред,кантарът ми ли е блокирал нещо........От утре почвам да пия едни хомеопатични таблетки за отслабване-Цефамадар.Пофвалиха ми ги,уж имало ефект от тях,та да видим,Естествено,тестените изделия и сладкишите си остават табу.Стискайте ми палци поне този път да постигна нещо! newsm17 Че иначе вече ще се откажа во веки веков да ги свалям тия проклети килограми......... Rage  Clown

# 246
ден втори от диетата. Резултат минус един килограм. Спазвам я стриктно. Щастлива съм и днес продължавам в същия дух. Купила съм си 1кг. моркови имам и сума и това е. Гадна ми е, но с малко лимон и повечко сол се преглъща. Дори и сега се мъча с една чиния супа Simple Smile. Ако и утре ми отчете минус един и ще литна до небето. Хаиде момичета мъчете се и вие за да бъдем неотразими на 8 март. Успех на всички. Целувки

# 247
  • Мнения: 2 142
Момичета при мен има ефект! Кураж!

# 248
Здравейте момичета
Днес положението не е много добро. Ден трети няма промяна в теглото, но едва мърдам. На работа съм имам работа а не ми се мърда. Сигурно е криза от зелевата диета. Ако има интоксикиращ ефект явно е това. Вие как сте? Сега гълтам едно кафе и исками се не иска ще трябва да работя. Кураж на всички и стискам палци. Нали за 8 март трябва да сме перфектни, но все пак и живи  Stuck Out Tongue

# 249
  • Мнения: 1 734
Цитат на: danny
Здравейте момичета
Днес положението не е много добро. Ден трети няма промяна в теглото, но едва мърдам. На работа съм имам работа а не ми се мърда. Сигурно е криза от зелевата диета. Ако има интоксикиращ ефект явно е това. Вие как сте? Сега гълтам едно кафе и исками се не иска ще трябва да работя. Кураж на всички и стискам палци. Нали за 8 март трябва да сме перфектни, но все пак и живи  Stuck Out Tongue


Взимай витамини. Днес ми е втори ден от зелевата диета и аз започнах да усещам първи признаци на отпадналост, за това си разтворих едно витаминче и сега блажено си го пия

# 250
Neznaq veche kakvo da vzema, no eva disham a mi donesoha rabota i ... ujas. Mai shte izpadam v depresiq

# 251
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дани, недей да слагаш сол или поне гледай да е съвсем минимално количество. Солта задържа водата в организма и за това не слабееш. Топиш мазнини, но като задържаш повече вода, кантара не отчита разлика.

# 252
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Erica
Дани, недей да слагаш сол или поне гледай да е съвсем минимално количество. Солта задържа водата в организма и за това не слабееш. Топиш мазнини, но като задържаш повече вода, кантара не отчита разлика.


аааа, това ли било ooooh! Аз вече шести ден съм на тая диета, верно че не я спазвам стриктно, ама и не съм мръднала много-много - минус 1 кг. и толкова.Обаче супичката ми си има сол и половин пакетче подправка на Ути, в нея също има сол.И се чудя аз защо кантарът нищо не регистрира, като видимо съм отслабнала.

# 253
  • Мнения: 3 211
При мен до 3-я ден нямаше разлика в кг, но резултата накрая беше -5кг. така че търпение

# 254
Момичета казвайте по рано. Аз слагам доста сол и лимон. Вярно така е по вкусно, но не се досетих че солта пречи на кг. А и при мен има още един дефект. Вечер корема ми се издува и получавам газове, много е неприятно. Само при мен ли е така? Вие как се справяте с проблема. Аз лично гълтам един Еспумизан.

# 255
  • Мнения: 644
Цитат на: Таня-Плевен
От утре почвам да пия едни хомеопатични таблетки за отслабване-Цефамадар.Пофвалиха ми ги,уж имало ефект от тях,та да видим


Порових се из нета и се оказа,4е доста хомеопати го препоръ4ват-зна4и би трябвало да има ефект newsm10  .
Ще взема и аз да си купя Thinking

# 256
  • Мнения: 455
Sorry, za maimunicata, ne mi zarejda Kredora. Kupi li? Kakvo pishe v ukazanieto? Kade v neta nameri info za nego? Molia te dai link.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 289
Ех, момичета....... аз днес купих продуктите и от утре сме двамата с мъжа ми на тази диета. Rolling Eyes Много ми се иска да я спазя както трябва и то 7 дни, но сетих че наближава 8-ми март Sad Както и да е, утре ще я направя и почваме да ядем! Я кажете как хем да е по-вкусна, хем да не пречи на свалянето на кг? Защото казвате, че солта пречи....а пък аз така обичам солено....и сладко Embarassed

# 258
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами да ти кажа, сигурно съм единственият човек, на когото супата му е била вкусна Rolling Eyes Най-обикновена постна супичка.Сложих й половин пакетче от подправката на Ути, много зелении и стана перфектна.Хапвах си я с кеф.Днес свърших диетата.Свалила съм кило и половина при не съвсем стриктно спазване.Доволна съм, защото не съм гладувала изобщо.Това е първата диета, която съм успявала да направя Stuck Out Tongue

# 259
  • Мнения: 1 464
Цитат на: Haliotis
Ех, момичета....... аз днес купих продуктите и от утре сме двамата с мъжа ми на тази диета. Rolling Eyes Много ми се иска да я спазя както трябва и то 7 дни, но сетих че наближава 8-ми март Sad Както и да е, утре ще я направя и почваме да ядем! Я кажете как хем да е по-вкусна, хем да не пречи на свалянето на кг? Защото казвате, че солта пречи....а пък аз така обичам солено....и сладко Embarassed
И аз се присъединявам към тебе,от утре я почвам тая супа,дано издържа поне до 8ми март/тогава малко алкохолец/и от 9ти пак Embarassed Значи ще си я папкаме заедно!

# 260
  • Мнения: 4 068
Момичета, пуснах ви нова тема по въпроса за зелевата супа. Тази доста набъбна и я заключвам.
Ето линк към новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19557

Общи условия

Активация на акаунт