AVON само за представители - III

  • 16 539
  • 355
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 309
На сайта е качен график за поръчки с промяна на датите около Коледа, става въпрос за втора поръчка от К1.
А накрая пише:
               
Важно!!! Поръчка по Интернет можете да подадете и до 10:00ч в деня след датите, посочени в колонка "Факс/Интернет", при условие, че нямате просрочени плащания.   
(Всяка поръчка, подадена на този ден и задържана на кредит-контрол, остава окончателно задържана)
   

Какво ли значи "окончателно задържана"  newsm78
Задържали са ми поръчка, но след като си пусна платежното по факса, ми я пускат, а сега  newsm78                  
                           
                           


Значи, че ти я изтриват  Mr. Green

Момичета досега не съм пускала по 2ра поръчка и понеже втората е на 21 този месец, а плащането на първата ми е до 25 трябва ли да съм платила първата, че да поръчам по втората???

Ако не надвишава кредитния ти лимит, не е нужно да си я платила  Wink

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Последно, жълтите светофари можем ли да ги отказваме ?

# 347
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Последно, жълтите светофари можем ли да ги отказваме ?
До колкото разбрах, да Peace.

# 348
  • Мнения: 2 534
Момичета , дайте отзиви за новата спирала

# 349
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета , дайте отзиви за новата спирала


Не се заяждам, ама четете какво пише напред в темите!!! Обсъждахме я сигурно над седмица, има поне три различни снимки /включително и моята/.. Просто се върни назад и прочети!!!!! Wink

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 18:30 от katyadjin

# 350
  • Мнения: 2 534
Момичета , дайте отзиви за новата спирала


Не се заяждам, ама четете какво пише напред в темите!!! Обсъждахме я сигерно над седмица, има поне три различни снимки /включително и моята/.. Просто се върни назанд и прочети!!!!! Wink

Предпочитам да прекарам времето с дъщеря си ( сърди се детето  ooooh! ), вместо да търся поне половин час материал за спиралата ...
Щеше много да ме улесниш , като просто напишеш обобщено - хубава ли е или не , както и да е , здраве да има

# 351
  • Мнения: 2 534
katyadjin , браво на теб , след двадесет минути търсене с търсачка и връщане назад страница по страница , докато достигна стр. 9 ... какво да видя , на въпрос като моя ( относно спиралата) , пак си отговорила по същия начин , че по напред в темата била нищена въпросната спирала . Поне да ме беше ориентирала правилно къде е , пуууу , яд ме хвана , 10 стр. прочетох и пак нищо , е няма да ги чета останалите 9 стр.  #Cussing out
Излезна като заяждане , ама да уточня , че не е , просто изгубих много време , а така и не намерих това , което ми трябваше , отивам си при детето и при съпружеството , което каза , че ще продаде компа , ако продължавам така  Confused

# 352
  • Мнения: 2 716
Очаква се недостиг на следните продукти

1. Овлажняващи ръкавици /стр. 69/- ще има в наличност след 12.01.2007

2. Комплект шал и шапка /стр. 31/- ще има в наличност след 02.01.2007

3. Козметична чанта /стр. 131-137/- ще има в наличност след 28.12.2006

4. Комплкт четки за коса /стр. 85/- има вариант да бъдат заменени

5. Козметична чантичка за мъже /стр. 52-53/- ще има в наличност след 20.12.2006

В случай, че клиентите Ви поръчват подаръци, е добре да ги предупреждавате за тези липси.

Малайза - всяко последно е предпоследно. За сега можем да отказваме жълтите светофари
 Amidala - когато пуснеш поръчка на редовна дата, тя се бави още 2 дни - фактуриране и кредит чек. До тогава има време, в което платежното ти може да пристигне по банков път. А ако в деня на кредит чек, имаш просрочена фактура, няма време за чакане и ти я изхвърлят.
ПАПИТУУУ  - не можеш да си представиш колко много хора правят злоупотреби с недостига. Направо си е позор. Хващат ги и те продължават да мислят магарии. И сега има възможност да се правят поразии, ама хайде да не се раздумвам.


# 353
  • София
  • Мнения: 10 309
katyadjin, недей така, все пак това е форум, и като се сетя за какви глупости се изписват теми от по 50стр. е смешно да ни си отговаряме на въпросите!

Женя, не мога да ти отговоря, не съм ползвала спиралата, но май Стики беше писала, че след като мине една седмица(те тогава всички спирали не ме кефят) не е лоша, по-добре някой с личен опит да ти отговори  Wink
Момичета ще пусна нова тема, тази от няколко дни е надвишила лимита от 15страници!
Новате тема

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Очаква се недостиг на следните продукти

3. Козметична чанта /стр. 131-137/- ще има в наличност след 28.12.2006


баси, отказах два комплекта заради нея е се върнах 30 лв назад. На всичко отгоре я има и в следващата брошура и пак недостиг Close. За да е пълно нещастието от два комплекта е със сребриста чантичка и на двата единия продукт е в недостиг Shocked. Всичко на всичко съм 100лв отдолу. Ми сега говорете ми какво улеснение ми е този светофар, честно предпочитах да не знам кое го няма Crossing Arms

# 355
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin , браво на теб , след двадесет минути търсене с търсачка и връщане назад страница по страница , докато достигна стр. 9 ... какво да видя , на въпрос като моя ( относно спиралата) , пак си отговорила по същия начин , че по напред в темата била нищена въпросната спирала . Поне да ме беше ориентирала правилно къде е , пуууу , яд ме хвана , 10 стр. прочетох и пак нищо , е няма да ги чета останалите 9 стр.  #Cussing out
Излезна като заяждане , ама да уточня , че не е , просто изгубих много време , а така и не намерих това , което ми трябваше , отивам си при детето и при съпружеството , което каза , че ще продаде компа , ако продължавам така  Confused
  bouquet   bouquet   bouquet
Доста се изписа за новата спирала и все положителни отзиви Peace. Това ме накара и аз да си я поръчам, но още не съм я пробвала, след ден-два ще кажа и моето мнение.
Не издържах и я пробвах още сега! Нямам думи просто.....това е най-перфектната четка измислена някога!!!! Никога миглите ми не са били толкова подредени!!! Прилагам и снимков материал, снимката е малко размазана, но си личи ефекта!
http://images12.snimka.bg/001541731-big.jpg


Аз също съм много доволна от новато спирала! Simple Smile
Искам да попитам какви са ви впечатленията от "затоплящото" мече? Има ли затоплящ ефект, колко време и как го нагрявате и после колко дълго е топличко???

Искам да питам за новата спирала.
Гледам снимката на Салма в каталога. Горните мигли са й перфектни ама според мен на са всичките нейни. НО! Миглите на долния клепач са истински и са чудесно наредени - една по една си стоят.
Мислите ли че спиралата е като тази на Макс Фактор!
Малко по-назад в темата имаше доста добри отзиви за тази спирала. А някой каза, че между нея и тази на Маск Фактор, няма никаква разлика Peace.

Аз я напрайх таз работа ама с телефона щот на фотото му паднаха батериите,определено съм доволна от нея щот природата откъм мигли е била много стисната към мойта особа,ей ма на ко мязамhttp://snimka.bg/album.php?album_id=75001&photo=4.


Ето обещаните от мен мигли, ама незнам дали ще разберете нещо изобщо, гаднички са ми снимките, щото... и аз с GSM..... и моля не забелязвайте опуления ми поглед  LaughingShocked!!![/i]
http://www.freewebs.com/katyadjin/oko.jpg
http://www.freewebs.com/katyadjin/oko3.jpg
http://www.freewebs.com/katyadjin/oko4.jpg

Айде стига толкова... има и още, ама стана дълго!

Общи условия

Активация на акаунт