ВАРНА, МОРЕТО, БУРНИТЕ ВЪЛНИ (8)

  • 11 860
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да се разпиша и аз Simple Smile.

Честито на всички, които имат повод!  bouquet

# 31
  • Мнения: 109
Благодаря ви май4ета за поздравите!!!!
Анджелина ве4е свиква с режима - демек да спи през нощта и да будува малко пове4е през деня!!
Ина4е раждането ми беше секцио- за 3 ти път..така 4е повторение...болеше само 1 ден и 1 нощ....но после се забравя...щом гушнеш съкровището!!!!
пазете се!!
цунки на бебовците !!!!

# 32
  • Мнения: 301
Kalima,  честито бебче! Да расте живо и здраво  Hug
Лелее, Вержи, караш ме сега и аз да стискам и чакам нещо да потече ...  Rolling Eyes шегувам се Joy Честито за кърмата, това е много хубаво!

# 33
  • Мнения: 67
Здравейте и от нас с малката ВАСИЛЕНА!!!!!
Да се разпишем и ние,Иве теми4ката е супер Hug  bouquet.
ВЕРЖИ,браво мила хубо 4е те4е и на мен ми те4еше и имам 4увството 4е мозака ми те4е и продължава да изти4а от там Joy hahaha(шеги4ка да не се обидиш)
КАЛИМА 4естит ти юнак да е жив и здрав  bouquet!!!!!
МЕРИ-РЕД 4естито и на теб мила не можах да ти 4еститя ли4но и само на теб-да ти е жива и здрава госпожицата и само да ви радват с каката  bouquet  bouquet  bouquet.
ДВВ ти как си мила?Как е беб4о,справяте ли се,амкате ли,не пишеш не се обаждаш?Хайде да се стопли и да се видим на разходка в морската да се набъбрим,както с теб така и с МЕРИ и КАЛИМА.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
ВЕРЖИ,браво мила хубо 4е те4е и на мен ми те4еше и имам 4увството 4е мозака ми те4е и продължава да изти4а от там Joy hahaha(шеги4ка да не се обидиш)
майтап няма, имам чувството че много съм изкуфяла  Crazy
забравям много ,мързи ме много и съм много благодарна на свекърва ми че се грижи за домакинството щото иначе щяхме да умрем от глад (ако не ни изядът червеите преди това  Rolling Eyes )
дано да се оправя като дойде бебче  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 3 595
Вержи ще се оправиш, но не веднага  hahaha
Ей момичета днес имаше шопинг тур  Crazy Влязох си в стария размер дънки Joy Най-накрая. Почувствах се добре, но ханша ми определено се е разширил  hahaha
Бебата бе обзаведена със зимно якенце, таткото и той се сдоби с дънки и всички са щастливи  Simple Smile

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ivy честити ви нови придобивки.Аз след много нерви и усилия днес би трябвало да сключа договора за кухнята.Стискайте палци

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
ее най после Глухарче ще стискам палци! Peace
Ivy честито и със здраве да си ги носите дрешките!
аз от другия месец плъзвам на пазар за бебешки работи 19ти сме днес то не остана  Crazy
от няколко дена вече само шопинг и бебета сънувам  Mr. Green

хах сега се замислих как само ще изглежда глагола "плъзвам" в комбинация с моето хармонично тяло - като змия, глътнала слон  Joy
лек ден аз отивам да гледам LOST

# 38
  • Мнения: 3 971
русавелче ще ти пиша на лични Hug
Иве честито ти побиране в стария размер Hug

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Иви браво за размера, само дето не видях какво си качила Wink.

# 40
  • Мнения: 216
честито на всички вече мамчета - да са ви живи и здрави мъниците! smile3501
честито и на порасналите(на годинки и кърма) и на "смалилите" се! Party
много ми е готинко да влизам в темички с много хубави новини newsm44

# 41
  • Мнения: 3 595
Момичета благодаря ви Simple Smile Аз така искрено се зарадвах. Знаех, че най-после съм отслабнала, ама друго си е да се побереш в стария размер дрешки  Hug

Теди,  hahaha хайде да не се засрамваме  Embarassed

# 42
Kalima,chestito detence da ti e jivo i zdravo i dano da bude i poslushno Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Да се запиша и аз за темичката  Laughing
Иве, сега е важно да си останеш в размера, а не като мен - свалих кг толкова добре, тръгнах на работа - и хоп, айде пак 2 отгоре Laughing Ама така е, като по цял ден съм на компютъра, а не бягам след зверчето... Heart Eyes

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Поръчах кухнята,най-накрая newsm44
По чертеж е разкошна,да видим накрая дали ще е толкова хубава.
Alexandra и аз го направих този номер,възвърнах си килограмите набързо и после започнах да слагам,ама само на корем ужас Blush

Общи условия

Активация на акаунт