Плюс и минус, А, Б, В учи нашето дете!

  • 7 132
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 100
Моят хулиган не ще и дума да се спомене за момичета. Срам го е, реве, крещи, вика, че ги мрази. Аз обаче знам за една, която харесва със сигурност, но не иска да си признае. Не е от училище обаче. Много е стеснителен в нейно присъствие. А и тя е една красавица...  Flutter Последният път се бяха навряли двамата в една кола, та ги търсехме  Joy
Чудя се защо е така стеснителен що се отнася до момичета. Дали защото доста го бъзиках по едно време с момиченцето, което харесва..  Embarassed
Явно грешката е моя.

# 91
  • Мнения: 1 492
Момичета, защо нямаме тема все още, а? 
Бимба, спиш още, струва ми се . Simple Smile

# 92
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте, аз още миналият ден си мислих, защо отчените теми не са месечни, а не седмични - по-удобно е стурва ми се!

При нас изминалата седмица беше спокойна - нашите първолаци вече се учат срички с досега взетите букви, иначе събираме и изваждаме до 4. В събота и неделя, пускахме хвърчила с едно приятелско семейство - беше много весело и приятно!

Искам да попитам - каква е тенденцията в България - добре ли е децата да знаят да четат преди училище, или не?
Тук много наблягат на това, ако детето само не разбере механизма на четене, да не го учим и така моят син знаеше буквите още на 4, но така и не се усети сам, как може да ги свърже и да чете. Сега, когато започнаха да намират мястото на буквичките звуково и започнаха да казавт срички, вече виждам, че чете кратки думички сам!

Лека седмица на всички - родители и първолачета!

# 93
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз си мисля за месечна. А днес няма можеби нова тема, защото е неучебен ден.

Доста от децата в България знаят да четат преди училище т.е да свързват букви. Всички знаят буквите

# 94
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Да, знам, че много деца знаят - аз самата знаех, но след като изрично ни казаха, че не е препоръчително, аз послушах и затова питам дали има подобна препоръка.  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 937
Само да се разпиша, а ако Бимба не се включи бързо, предлагам да "открадна" едно заглавие от сборника по математика и да пусна месечна тема - "Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи".

Искам и публично да изкажа благодарност на natalyna за ябълковия пай, който направих в двойна доза и имам поръчение за още.
Страхотна рецепта! Grinning
Препоръчвам горещо!

# 96
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Искам и публично да изкажа благодарност на natalyna за ябълковия пай, който направих в двойна доза и имам поръчение за още.
Страхотна рецепта! Grinning
Препоръчвам горещо!

Моля, моля - пак заповядай! Имаш в предвид щрудела, нали? Аз по принцип щрудел с кори(за баница) или с многолистно тесто много не харесвам, но този е с бисквитено тесто и е наистина много вкусен - стара семейна рецепта, наследена от бабата на мъжа ми!

Извинявайте за off-а!

PS. Verdad, заглавиетозваучи много добре!

# 97

Общи условия

Активация на акаунт