A шапки обичате ли?

  • 2 517
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Обичам шапки, но не нося често.

# 31
  • Мнения: 4 390
Никак, хич не ми подхождат.  Sick
Само, когато ходим на ски слагам такова чудо.

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Скоро имаше тема за шапките, и там се разписах, защото съм фен. Много обичам баретите, имам и каскети, които нося като барети, имам и по-дамски шапки. Всичките ми шапки са на Кангол, но ей сега искам да си купя шапка, нищо не ми харесва от новата колекция. Моля, кажете къде продават хубави шапки, от филц. Досега съм пазарувала от гореспоменатите Кангол и Ирина Сердарева (ли беше, отдавна купувах шапка от там). Други шапкарски магазини не са ми попадали.

# 33
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Харесват ми,но на чужда глава.

# 34
  • Мнения: 5 362
Обичам,но нямам много.

# 35
  • Мнения: 2 407
Не не обичам шапки, задушават ме.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не обичам да нося шапки, затова и не нося. Рядко в много студено време съм слагала. Но иначе има красиви модели, които ми харесват, но на чужди глави. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 403
И аз не нося, ама ми се иска да си взема няква готина за зимата  Crazy

# 38
# 39
  • Мнения: 4 473
Не нося шапки от 15г.  newsm78, качулка слагам зимата   madnoel

Това аз съм го писала. Peace А много харесвам иначе, но на себе си не мога да сложа и това е ooooh!

# 40
  • Мнения: 191
да,да и пак да имам колекция от над 300  шапки,всякакъв вид какъвто искате.Каквото съм видяла и ми е харесало съм си го купила,макар че сега няма къде да ги износя всичките:))

# 41
  • Мнения: 2 907
Винаги досега пишех в темите за шапки, но най-после се навих да снимам някои от моите.Аз ли4но намирам шапката за много важен аксесоар, придаващ характер и индивидуалност, много по-важен от дрехата. Същото бих казала за 4антата и бижутата. В моите о4и стилът се крие в аксесоара. Ето няколко шапки, въпреки 4е всеки изглежда по разли4ен на4ин с разли4ния аксесоар и в крайна сметка вси4ко е въпрос на вкус.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 10:23 от mystic

# 42
  • Мнения: 27 524
Много обичам, отиват ми всякакви модели, но аз си падам по каскетите, имам доста богата колекция. Ето един малко ретро  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 4 966
Блонди,страхотен е каскета.
ИСкам и аз такъв. Wink

И на мен ми отиват,та и аз нося шапки.И също най ми допадат каскетите.Но в Бг избора е нищожен.

# 44
  • Мнения: 824
и аз харесвам шапки Hug
Това е най-новата ми ,която си уших вчера
http://www.bgphoto.net/photos/4700/o632966963584375000.jpg

Общи условия

Активация на акаунт