С ЧАША КАФЕ ПРЕД РС ВЪВ ФОРУМ "БГ- МАМА"

  • 3 195
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 910
Когато си гледах детето в къщи имах време за форума бол, сега ми липсва, защото започнах работа ooooh!

и при мен е така

# 61
  • Мнения: 1 639
Бяха времена......пак влизам често , но не се заседявам както преди .

Кое е първото нещо , което ще си помислите , ако връщайки се от работа   къщата е чиста и подредена , има  приготвена храна и детето кротко спи .
- Компютътрът се е повредил !!!

Автор- Мъж ми  Laughing

# 62
  • Мнения: 135
Заглавието е много точно казано за мен Simple Smile

# 63
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Честно да Ви кажа, винаги съм се чудила как успяхте да "навъртите" толкоз публикации??? Хиляди??? Гледам колко са ви големи децата, но чак толкоз много време пред РС-то да сте прекарали??? Аз все нямам време, откакто Влади стана на 4-5 месеца - край с кафето пред РС. За жалост само Ви чета, без комуникация и обратна връзка, и се чудя от тук или от другаде се познавате така добре? Иначе и аз съм меко казано "пристрастена" и колко хора "пристрастих"...

# 64
  • Мнения: 1 092
аз ,/макар че не пиша много,и аз не знам защо/ Embarassed,гледам да използвам момента докато децата са на градина,че иначе само анимации гледаме на компа...
ако сте намерили рецептата,моля ,кажете ми я и на мен...
а кафето..те са много кафета Wink

# 65
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Честно да Ви кажа, винаги съм се чудила как успяхте да "навъртите" толкоз публикации??? Хиляди??? Гледам колко са ви големи децата, но чак толкоз много време пред РС-то да сте прекарали??? Аз все нямам време, откакто Влади стана на 4-5 месеца - край с кафето пред РС. За жалост само Ви чета, без комуникация и обратна връзка, и се чудя от тук или от другаде се познавате така добре? Иначе и аз съм меко казано "пристрастена" и колко хора "пристрастих"...
Mr. Green Е, Чукча писател.  Mr. Green Същото време отива да пишеш, за сметка на това да четеш  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 569

 Нямам бебе, но за сметка на това ме чакат няколко изпита и упорито продължавам да стоя пред PC. Откакто влизам във Форума голяма мъка ме наляга на изпитите, нищо не ми идва на ум, мисля само за мъже, свекърви и бебета Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт