Фотоепилация във Варна

  • 13 945
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
ако говориш за Медея, в целия град има билборди и на тях телефони и така си записваш час, за другите незнам, не съм виждала реклами, и какви проблеми може да има че си непълнолетна, те гледат да си изкарат парите Crazy

# 31
  • Мнения: 13 512
a sled tezi 6 meseza ili kolkoto sa-kak rastat kosmite-vse edno ne sa mahani ili...?
на моята позната след 3 процедури през 2 месеца- спряха да и растат- вече 6 месеца няма и косъм. Не знам още колко ще е така...казват- до 7 години. Но и  1 да е...пак файде , и то голяма.
Ако си непълнолетна може и трябва родител да подпише декларацията вместо теб- за прекарани заболявания, употреба на медикаменти и т.н.
ето ти телефона- обади се и се осведоми: 636 141

# 32
  • Мнения: 84
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

# 33
  • Мнения: 1 540
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry

# 34
  • Мнения: 1 540
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

Блазе ти! А къде се намира Експложън?

# 35
  • Мнения: 13 512
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry
къде си си правила?

# 36
  • Мнения: 1 540
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry
къде си си правила?

В Скинлайн. Може би трябва да навестя Медея...

# 37
  • Мнения: 3 010
Момичета редуциране на окосмяване не е константа вели4ина- 5 процедури и край. Крайно невеж консултант би ви посъветвал нещо подобно! Горната устна е зона, която се нарича малко "трудна зона", има жени които правят  над 20 процедури,така 4е не си мислите в еди-кой си център ефекта е по-голям! Монда на теб колко процедури ти казаха от Медея, 4е ще са нужни?

# 38
  • Мнения: 84
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

Блазе ти! А къде се намира Експложън?
До Окръжна  ул.Топра Хисар 14

# 39
  • Мнения: 1 540
На мен първоначално обяснихе, че трябва да направя 6 до 9 процедури на взеки месец-месец и половина и после по една поддържаща процедура на година. В последствие, след 6 процедури не видях ефект и ми казаха, че някои хора трябвало да си правят по 20 процедури...

# 40
  • Мнения: 1 165
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

# 41
  • Мнения: 1 540
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 165
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes
Аз го прочетох в сайта на Медея.Но пише само кога не се препоръчва, но поради каква причина не пише и затова реших да ви попитам ако някой е по-запознат и знае нещо по въпроса

# 43
  • Мнения: 1 540
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes
Аз го прочетох в сайта на Медея.Но пише само кога не се препоръчва, но поради каква причина не пише и затова реших да ви попитам ако някой е по-запознат и знае нещо по въпроса

Да, като се разрових и аз го срещнах, но наистина не пише защо не се препоръчва...

# 44
  • Мнения: 410
Само не медея! Вече около 300лв съм дала за горна устна, а косми колкото щеш. Вече си мисля, че нарочно не пускат подходящия инензитет, за да можеш да ходиш по- дълго. Караха ме да подпиша декларация до колкото си спомням, че едва ли не не очаквам ефект. А в рекламите им се говореше  за трайно обезкосмяване.

Общи условия

Активация на акаунт