За кого ще гласувате?

  • 6 282
  • 190
  •   1
Отговори

Анкета

Това са вариантите. Кой е вашият избор?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 22 окт 2006, 14:04

# 30
  • Мнения: 1 416
Няма да гласувам - за съжаление, нямам възможност. Не мога да пътувам 300 км, за да си дам вота. А аз обичам да гласувам...  Simple Smile
Щях да пусна бюлетина за Беронов, ако имах шанс. Имам определени резерви към него, но съм демократ и подкрепям позициите му.
За съжаление обаче, Първанов ще си спечели без проблем...  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 467
За Неделчо Беронов и Юлияна Николова.
Ако обаче на балотажа отиде Болен Лидеров - твърдо за Първанов!
newsm10

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Щях да пусна бюлетина за Беронов, ако имах шанс. Имам определени резерви към него, но съм демократ и подкрепям позициите му.
За съжаление обаче, Първанов ще си спечели без проблем...  Rolling Eyes

И аз няма да мога гласувам, защото заминаваме на ваканция с малчо и няма сме в Сф. Малко ме е яд, но чак пък да си отлагам почивката не ми се ще. Confused

# 33
  • Мнения: 1 101
Винаги съм била привърженик на Демократичните сили и затова ще гласувам за Неделчо Беронов  Peace

# 34
  • Русе
  • Мнения: 659
Този път ще пропусна

# 35
  • Мнения: 14 654
смятах да не гласувам на тези избори, но си промених решението. ще гласувам за петър берон, а на балотажа- за съперника на първанов, който и да е той

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм привърженик на партия........привърженик съм на демокрацията, но социал ~.........
Гласувам за личности, които преценявам, че заслужават гласа ми, а не за партийни интереси......

# 37
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Винаги съм гласувала. Винаги съм го чувствала като задължително!
И тази година ще гласувам за Георги Първанов! Просто, защото знам какво може да направи!

# 38
  • Мнения: 493
за Георги Първанов.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма да гласувам.

# 40
# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Ще остана вярна на синята идея Peace!Неделчо Беронов е моя избор!

# 42
  • Мнения: 8 505
Ще пропусна гласуването.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 067
Ще гласувам за определен кандидат!
Мисля, че е наш граждански дълг да дадем своя вот, за да не се оплакваме в последствие. 

# 44
  • Мнения: 3 611
Гласувах с "още не съм решила", zащото въобще не zнам дали ще гласувам. Декември си ида в БГ, кога ще са иzборите zа преzидент, някой ще ме светне ли?

Общи условия

Активация на акаунт