Откъде да си купя колан за отслабване около кръста?

  • 2 943
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Напоследък ми се е образувал един такъв неприятен "пояс" около кръста, или т.нар. любовни дръжки  Laughing
Искам да си купя колан за отслабване с термоефект, който се слага около кръста. Имаше го в Метро, ама вчера не видях такъв.
Някой да е ползвал такъв? Откъде мога да си купя?

# 1
  • Мнения: 15
Аз си купих такъв колан за 2 лв. от магазини "Всичко по един лев". Ползвала съм го само 2 дни /събота и неделя/, така че още не мога да кажа дали има ефект.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
В халите, на първия етаж- Хоум Шопинг. Аз днес си купих клин за същата цел. От утре го пускам в употреба.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 429
Ако имаш предвид термоколан, от тези, с които се спортува, аз имам такъв от Халите, на 1 етаж, в дъното вляво има щанд за всякакви такива видове - за бедра , за корем, за бедра и корем и т.н. Мисля че беше около 20 лв. Определено има ефект, ако ходиш на финтес или някакъв спорт с него.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз има едно, като клин, до коленете ми е, нашите ми го подариха (затова незнам откаде и за колко пари са го взели) - ама ефект = 0, колко много съм го носилаааа....нищо

# 5
  • Мнения: 2 751
Момичета, мъжът ми днес ми е купил от един спортен магазин.
Аз имам намерение да спортувам с него и да сваля по-бързичко тази неприятна маса...smile3508
Аз и сега спортувам, но по 1-2 пъти в седмицата и резултатите са бавни.
Ще кажа дали има ефект.
Смятам да започна и да се епилирам с кафе, че и целулит ми е тръгнал насам-натам  Shocked
От този режим: колата-компютъра-колата...Няма как да не се отпусне човек  ooooh!

# 6
  • Мнения: 9 074
Хора, какво е това нещо, за пръв път чувам да има специално пригодено за целта  Blush
дайте повечко инфо за цена, външен вид...
Сещам се за Аура слим Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 6 912
Такъв колан съм си купила от Метро,беше под 10лв.Неопренов е и при мен има ефект.Също така имаше и неопренов клин,той беше около 20 лв.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 751
Хора, какво е това нещо, за пръв път чувам да има специално пригодено за целта  Blush
дайте повечко инфо за цена, външен вид...
Сещам се за Аура слим Crazy
http://sportbul.com/access-BS.htm
Ето тук си го харесах аз, имат магазин в Бизнес парка.
Знам, че такива колани и клинове имат ефект, но трябва да се носят докато спортуваш.

Аз лично не вярвам на тези реклами за едни такива неща, дето си ги слагаш, правят някакви трептения, разбираш ли, ала-бала, докато работиш и вече сваляш килограми...  #Crazy
Трябва да се спортува, да се спазва някаква диета.
Коланът просто помага  Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Кали само не се епилирай с кафето........по добре пробвай с ексфолиране hahaha newsm62 smile3532 rotfImbo rotfImao

# 10
  • Мнения: 2 751
Кали само не се епилирай с кафето........по добре пробвай с ексфолиране hahaha newsm62 smile3532 rotfImbo rotfImao
Хахахахаха  Joy Joy Joy
Понеже вчера си взех нов епилатор и съм на тая вълна, явно тая дума ми е останала в главата ...
Абе, чудех се аз като пиша, е нещо не е наред, ама ... smile3533

Общи условия

Активация на акаунт