прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 715
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 797
Не, не вярвам някой на 24 да го прави.  Laughing

# 181
  • Мнения: 1 006
Никога не съм имала подобни основания, за да го правя.Напротив, често ми се е налагало да я доказвам с помощта на личната ми карта.Определено съм младолика, което до голяма степен ми е заложено генетично, но полагам и почти фанатични грижи за тялото и външността си.От изключително голямо значение за мен е вътрешното ми себеусещане на много по-млада жена.Последното...подплатено с опита, мисленено и зрелостта на 36 годишна жена  bowuu е неповторимо.Чувствам се прекрасно в собствената си кожа.

# 182
  • Мнения: 96
Не, никога!

# 183
  • Мнения: 330
Ами аз съм на 24 и малко не виждам смисъл защо да го правя дори да бях на 50  newsm78
По-важно е как изглеждаш и как се чувстваш. Ако на 50 изглеждам като София Лорен с нейните "повечко от 50" с кеф ще си признавам годинките - с гордост, че изглеждам добре дори на тези години Grinning

# 184
  • Мнения: 136
Не смятам, че съм чак толкова стара...поне засега Laughing

# 185
  • София
  • Мнения: 2 300
Не прикривам възрастта си. Не се налага, защото съм младолика.
Спомням си, като студентка 3-ти курс, при посещение на Пловдивския панаир, една мацка зад щандовете не ми поволи да си взема брошура, защото видите ли "на деца не даваме"  Crazy
Вече съм добавила доста години, но определено не ми личат  Simple Smile

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На 26 не мисля, че има нещо за прикриване. А и да искам не бих могла да я скрия /понякога ми се иска да съм на повече години  Blush/, щото мъжът ми я тръби навсякъде  Twisted Evil И като се започнат едни коментари от рода на "Ауууу, изобщо не ви личи разликата", започвам да се чудя той ли изглежда много млад или аз изглеждам доста по-възрастна  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт