Отговори
# 30
  • Мнения: 3 611

Тялото ми няма нищо общо с това, което беше преди да забремения, но все пак
съм щастлива, че на моята възраст, успях да сваля толкова много кг и то без поражения.


айде, айде, не си престаряла  Wink


Иначе евала де, 40 кила са тва... а аz се пъча с двайсетина   hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 1 544
Още не съм! Свалих 10те, които качих по време на 11 месечното кърмен(всъщност май качих защото спрях окончателно цигарите като родих). Та сега боря 14 те от бременността.

# 32
  • Мнения: 1 403
Ка4их 16кг. като излязох от болницата ми оставаха 5кг. И за една две седмици ги свалих и тях  Peace Изобщо не ми се ядеше  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 384
Ами аз още една седмица след изписването и вече бях чувствително 'на минус'.Сега,5 мес. след раждането си влизам в старите дрехи,но хич не съм доволна от тоя факт. Тъкмо малко гърди си завъдих Embarassed,а то какво стана... Confused За 'протокола'-още си кърмя,през бременността качих около 16-17 кг

# 34
  • Мнения: 2 897
За цялата бременност качих 13 килограма,в болницата още свалих 9,останалите 4 свалих за около 5 месеца,без кой знае какви усилия- главно с ходене пеш по 2 часа на ден и не ям след 19ч.
Кажете моля, наистина ли се свалят бързо от недоспиването и грижите или това е мит и ще трябва да се сприятеля с града.  #2gunfire

Вярно е,не е мит PeaceПоне за мен важи с пълна сила,но от недоспиване си докарвам и главоболие понякога,също и блед и изнурен вид,така че не е най-удачният начин за сваляне на килограми no
Формулата е: добър хранителен режим+умерен спорт,резултатите няма да закъснеят thumbsup

# 35
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
аэ ги свалих точно след 9 месеса а бях качила 16кила

# 36
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С дъщеря ми качих 12кг и 10дена след раждането ги свалих. Със сина ми качих 16кг и 2месеца след това ги свалих. Още кърмя по 4пъти на ден.

# 37
  • Мнения: 5 679
 FlutterПреди да забременея бях 63 кг и качих 19 кг по време на бремеността. Общо взето бързо ги свалих до 67-68кг за около 8 месеца, но без да се лишавам от храна /не съм гладувала/, явно грижите около детето си казаха думата. Сега все още съм си някъде тав може би по-малко, но просто не мога да смъкна повече. Явно е вече до структура. Гледам да се ограничавам, да гладувам, но резултат никакъв откъм фигура. Само почва да ми се вие свят и аз отново почвам да си се храня. Така че не се притеснявай, покрай детето ще смъкнеш килцата, освен ако не ти е генетично заложено да не можеш да отслабнеш. Е успех в отслабването Peace Party

# 38
  • Мнения: 5 103
Преди да забременея бях 48, качих 18 кила и влязох да раждам 66, излязох от болницата 60.
Първият месец смъкнах до 55, вторият до 50, сега вече съм 46,5, по-малко от колкото преди бременността.

# 39
  • Мнения: 1 455
Много е индивидуално, зависи от начин на живот, движение, хормони, ЕГН и т.н. Аз не съм имала проблеми с килограмите след ражданията и съм се възстановявала за отрицателно време. НО, аз не се спирам в ежедневието, храня се здравословно, спортувам всеки ден, ходя на масажи (по-точно едно момиче идва в къщи 3 пъти седмично и ме масажира, докато малкият спи, а големите са на градина) и благодарение на всичко това - изглеждам и се чувствам добре.
Не бързай да сваляш килограми веднага след раждането. На организмът му трябва време да се адаптира. Ако полагаш усилия (не да се тормозиш и измъчваш с диети), до една година би трябвало да си възвърнеш формата. Все пак, имай в предвид, че структурата се променя и може да не изглеждаш по начина, по който си изглеждала преди, но пък не се знае - може да изглеждаш и по-добре  Grinning.
поздрави и не се притеснявай толкова - килограми се свалят, стига да няма здравословни проблеми!

# 40
  • Мнения: 4 473
През бременността си качих 28-30кг. Пет месеца след раждането бях с 25кг по-малко. От последното става ясно, че килограмите си свалих сравнително бързо, но формата си така и не успях да върна и до днес Cry. Искам си моят бюст Cry

# 41
Аз имам да смъквам още 8 килограма и съм на път да се откажа. Организмът през есента натрупва килограми, а ние се опитваме да ги свалим. А когато се гладува нямам настроение и ставам много кисела. От това страда детето ми и всички вкъщи. Изобщо затворен кръг!!!!! Затова търпеливо завиждам на всички слаби мами  Sad Sad.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
боря се все още с килограмите и формите

# 43
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Веднага,аз бях качила 10кг,който не ми личаха,а като родих изобщо.Но никога не съм имала проблеми с теглото.

# 44
  • Мнения: 949
През бремеността качих 38 кг.
Вече си възвърнах старите кг

Общи условия

Активация на акаунт