AVON - XII

  • 14 099
  • 308
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде мили мамчета, момичета, заповядайте   newsm51 в новата ни тема на пристрастените към козметиката на AVON  Mr. Green


13 каталог + нетна оферта

Старата тема - AVON XI



Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 08:33 от katyadjin

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
записвам се Simple Smile

# 2
# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запис и от мен Laughing. Искам да ви попитам, тези дебелите моливи на Ейвън, с какво ги подостряте newsm78? Молко широчки идват за острилката на Ейвън и по книжарниците не мога да намеря подходяща. Пробвах с макетно ножче, но са много меки и пак не става.....

# 4
  • Мнения: 35 988
има подобни острилки на Орифлейм, също съм виждала по козметичните магазини на стелажите на различните марки, например на Манхатън; трябва да погледнеш, за всеки случай с молив за проба Simple Smile

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
има подобни острилки на Орифлейм, също съм виждала по козметичните магазини на стелажите на различните марки, например на Манхатън; трябва да погледнеш, за всеки случай с молив за проба Simple Smile
Мерси, не се бях сетила да потърся на други козметични марки. Иначе в книжарниците си ходя с молива Joy!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 103
има ли някоя мама, която е ползвала Подхранващата терапия за тяло Аризонски горещи пясъци от серията Планет Спа? Отдавна съм й навита, мисля да си я взема този път, ползвала съм подобен подхранващ лосион с отмиване от серията SSS, но не съм очарована Confused

# 7
  • Мнения: 1 028
Цитат
има подобни острилки на Орифлейм, също съм виждала по козметичните магазини
Охо,ти виждала ли си една до друга острилка на "Орифлейм" и на "Ейвън",разликата е само в надписа иначе са абсолютно еднакви,пък и все от братски Китай си ги носят,барабар с бужутата им,дето там на кило ги вземат.

# 8
  • Мнения: 35 988
Мерси, не се бях сетила да потърся на други козметични марки. Иначе в книжарниците си ходя с молива Joy!

някъде бях чела, че не добре острилките за канцеларски моливи да се ползват за моливи за грим, но дали е вярно - идея нямам  Laughing

има ли някоя мама, която е ползвала Подхранващата терапия за тяло Аризонски горещи пясъци от серията Планет Спа?

не я харесвам, не бих си я купила пак  Naughty

Цитат
има подобни острилки на Орифлейм, също съм виждала по козметичните магазини
Охо,ти виждала ли си една до друга острилка на "Орифлейм" и на "Ейвън",разликата е само в надписа иначе са абсолютно еднакви,пък и все от братски Китай си ги носят,барабар с бужутата им,дето там на кило ги вземат.

 Mr. Green - вярно е, че орифлеймската не ставаше за всичките им моливи  Joy

# 9
  • Мнения: 511
Благодаря за каталога Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 103

има ли някоя мама, която е ползвала Подхранващата терапия за тяло Аризонски горещи пясъци от серията Планет Спа?

не я харесвам, не бих си я купила пак  Naughty



какво не ти харесва? може ли да доуточниш Embarassed не подхранва ли достатъчно? щот на мен попринцип цялата серия Планет Спа ми е любима и все ми се струва, че не може да има лош продукт Simple Smile
мерси

# 11
  • Мнения: 35 988
за да има резултат върху кожата ми, трябва да стоя поне 20 мин. с нея - нямам толкова време; освен това резултатът не е траен, а когато кожата ми е суха /през зимата/ изобщо не я усещам терапията, независимо колко време стоя - по-добре вложи пари в добър лосион за тяло Simple Smile ; иначе наистина ухае хубаво!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 103
разубеди ме  Grinning проблемът с лосиона с отмиване на SSS беше същия- не подхранваше достатъчно и кожата си стоеше суха. Аз иначе в момента ползвам стягащата серия на SSS, ама искак да си взема и нещо друго, да си ги редувам Laughing Ще се прехвърля тогава на сухия спрей за тяло с екстракт от маслина на Планет Wink
Голямо благодаря за информацията  bouquet

# 13
  • Мнения: 511
разубеди ме  Grinning проблемът с лосиона с отмиване на SSS беше същия- не подхранваше достатъчно и кожата си стоеше суха. Аз иначе в момента ползвам стягащата серия на SSS, ама искак да си взема и нещо друго, да си ги редувам Laughing Ще се прехвърля тогава на сухия спрей за тяло с екстракт от маслина на Планет Wink
Голямо благодаря за информацията  bouquet

По-добър е, поне според мен! Както и масленият спрей от серията SSS. Този с отмиването от SSS общо взето поне при мен не вършеше съвсем никаква работа - след измиване сякаш не оставаше нищо Thinking

# 14
  • Мнения: 382
оправи ако можеш,че каталога е новият 13 с нетната оферта,а не 12-ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт