Гумен пъзел

  • 2 045
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Майчета, децата ви имат гумен пъзел и доволни ли сте от него?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Това на което си играят ли? Ние нямаме, но 2 мои приятелки имаха и много бързо се отказаха да ги ползват, защото картинките  на елементите се разглобават и стават дупки   Rolling Eyes  . Освен ако няма някакви по-скъпи и по-качествени. Тези бяха от Метро и квартален детски магазин.

# 2
  • Мнения: 5 255
Имаше, но много гадно миришеше и го изхвърлих.

# 3
  • Мнения: 376
Намерих два вида - единия с изрязани и запълнени картинки /може би точно те падат/, а другия цяла повърхност на елементите с картинка. А колко големи стават като се сглобят?

# 4
  • Мнения: 4 392
Няма. Търся да и купя, но без тези вътрешните части.

# 5
  • Мнения: 240
И аз искам да и купя. Покажете някоя снимка, ако имате

# 6
  • Мнения: 5 877
Имаме. Наистина се губят елементите.. и се цапа, неговата сметка, а адски трудно се чисти. Не можеш да го измиеш с бърсалката за под, трябва в банята. Но пък онзи ден си правихме от него къщичка.

# 7
  • Мнения: 641
Имаме. Три комплекта, ако не броим "маломерния" от магазин за левче Laughing. Единия е от по-скъпите цели квадратчета само с картинка, другите са от китайските, малкия е с цифрички.
Към по-скъпия забележки нямам.
Китайските наистина се чистят трудно, миришеха на гума в началото, разглобяват се лесно, загубили сме някои части Embarassed, обаче е отлична изолация (ние сме с плочки), по-добре от килим (текстилен) ако разлее или нарисува нещо един парцал и готово Grinning!
Даже мислех един комплект с плодове/зеленчуци или животни да и взема за къщички, кубчета Grinning и друго каквото се сетим да сглобим.

Единия  в долния ляв ъгъл се вижда и този с цифрите и      част от китайския.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 10:43 от Палечка

# 8
  • Мнения: 400
Много ми хареса този с МЕЧО ПУХ.Някой знае ли в Ловдив откъде мога да купя,а колко струва?

# 9
  • софия
  • Мнения: 181
Този с Мечо Пух откъде сте го купили?

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
здравейте,
ние имаме този с Мечо Пух - купих го от книжарница АБВ във Варна, в София имат книжарница в НДК

# 11
  • Мнения: 376
А колко голям е като се сглоби? С целите картинки и китайските еднакви ли са по размер?

# 12
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми има гумен пъзел от Марсел. Продава се в пластмасов буркан и на дъщеря ми й е много любимо да го вади и прибира. Все още не може да го реди сама, но и е интересно да си играе с него по разни нейни начини.  Става въпрос обаче за пъзел с частици с размер около 5 на 7 см, а не от големите.

# 13
  • Мнения: 641
Този с Мечо Пух е от "Пинокио" (в Дружба, дано не бъркам името) - ако не ме лъже паметта 17.00 лева. Има и "рамка", такива елементи за да не стои недовършен, ама някъде съм ги скрила и от себе си Embarassed...
Елемент от пъзела е със страна около 30см, ще рече близо метър на метър сглобен. Китайските са същите по размер, но са с една част повече, демек 10 (и са от порядъка на 6-7 лева комплекта).


А този пъзел с картинка ли е или с различни елементи, като нашия с цифрите, и колко части съдържа?

# 14
  • Мнения: 5 228
С картинка с животни, която се подрежда. Не знам колко части съдържа, така като гледам някъде около 60, може и повече да са.

Общи условия

Активация на акаунт