За пъпчето

  • 1 929
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
За всички ви   bouquet от нас с бебе Найа!

# 16
  • Мнения: 858
не съм ползвала никакви лепенки.Казаха ми че колкото повече го пазя толкова по-бавно ще падне.Къпех си го целият в коритото преди да му падне пъпчето,след баня слагах спирт и антибактериална пудра.Падна на 2рия ден вкъщи и после още седмица само със спирт след баня .Не сме имали никакви проблеми с пъпчето.

# 17
  • Мнения: 2 897

Само със спирт.Той изсушава достатъчно.Няма нужда от пудри,тъй като задържат много мръсотия.Лепенки може да се ползват само при баня,иначе няма нужда.

Така го третирах и аз PeaceНе помня,обаче колко време продължи това-може би по-малко от месец Thinking

# 18
  • Мнения: 5 026
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

 И аз така правех!

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След като падна , го почиствах със спирт и после малко прахче и не съм слагала лепенки.
И аз.

# 20
  • Мнения: 375
Няма нужда да се третира със спирт или пудра,къпеш-почистваш ако има още заструпена кръв и подсушаваш със сухо памуче Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
А сравнително малко ,като видяхме че е зарастнало спряхме,не сме имали оплаквания слава богу

# 22
  • Мнения: 6 164
Докато падна и няколко дни след това.

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Третирах го докато се изчисти съвсем от засъхналата кръвчица, защото извесно време след като падне понякога все още прокървява по някоя капчица. Като видиш, че е зараснало няма смисъл от третиране вече, но то е индивидуално при всяко бебе  Peace

# 24
  • Мнения: 76
3-4 дни, докато не се изчисти засъхналата кръв.

# 25
  • Мнения: 2 407
Около 10 дни.

# 26
  • Мнения: 3 929
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

# 27
  • Мнения: 942
Продължих да го третирам около седмица след като падна.
Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
3-4 дни, докато не се изчисти засъхналата кръв.
и ние така

# 29
  • Мнения: 3 478
Може би само 2-3 дни. Не ми бяха казали да го правя и след това. Лепенки не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт