тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 869
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 315
Харесва ми се новото положение Simple Smile), ама пък сега имах други проблеми на главата. С Йоан бяхме в болница 8-9 дни. Изкара тежка двустранна пневмония, има и шунт на сърцето, който обикновено се израствал. Прибрахме се вчера и малчо тогава получи подаръците от Дядо Коледа и много им се радва Simple Smile.

Утре ще сме си у дома с майка ми и аз ... може и да проспя новата година. Много уморена се чувствам.

Весело посрещане на Новата година, момичета и нека децата ни са здрави за да ни радват, нека проблемите ни да са по-малко, всяка да намери това което търси и нека бъдем щастливи!   bouquet

# 151
  • Мнения: 1 809
Момичета, искам да ви пожелая весело посрещане на Новата година!Бъдете вие и децата ви  много здрави и щастливи !Нека през 2007 не ви напуска вярата ,оптимизма и доброто настроение!Нека всяка ваша мечта стане реалност!И нека през 2007 година имаме повече поводи за хвалби тук във форума,а лошите неща да останат забравени през изминаващата година!
 Hug  bouquet

# 152
  • София
  • Мнения: 6 999
Щастливо посрещане на Новата Година на всички вас момичета   bouquet

Margarita радвам се, че Йоан е вече добре. Не се безпокой за шума - аз имам от дете. Не го израстнах както се надяваха лекарите, но не ми пречи на живота.

# 153
  • Мнения: 312
маргарита,

радвам се, че вече сте си вкъщи и всичко е минало!  Hug




момичета,

желая на всички ви една здрава и спокойна, изпълнена с усмивки година!

бъдете щастливи и вярвайте в хубавите неща!

весели празници!
   bouquet

# 154
  • Мнения: 2 327
Весело посрещане на Новата Година!
Всеки да получи това, от което има нужда, а не това което иска Simple Smile

# 155
  • Мнения: 1 652
Весело посрещане на Новата 2007 година и от мен! Hug

Хайде да видим на кой -какъв късмет от баницата ще се падне!   newsm78

# 156
  • Мнения: 357
Весело посрещане на Новата Година!

Нека да сме преди всичко здрави, а всичко останало зависи до голяма степен от нас самите!
За мен лично 2006 беше една много динамична година, случиха ми се и хубави и лоши неща, обземаха ме различни настроения от депресия до еуфория, но се надявам през следващата година да ни се случват повече хубави неща, бързо да се справяме с непиятните ситуации, много усмивки и много радост да ни донесат дечицата и успехът да ни следва навсякъде!

Наздраве!!!

# 157
  • Мнения: 6 315
Много ви благодаря, момичета! Вярвам, че всичко което ни се случи тази година е за да ни направи по-силни и искрено вярвам, че хубавото тепърва предстои! Дай Боже на всяка от нас еуфоричните щастливи моменти през 2007-а да преобладават Simple Smile. Обичам ви и ви желая мечтите ви да се сбъдват!   bouquet Hug

# 158
  • Мнения: 811
Маргарита,радвам се,че сте били вкъщи за нова година!Много,много здраве на Йоан!

Аз намерих парата  Mr. Green А дано...

Салай е невероятен шемет  Heart Eyes

Успешна година!
  bouquet

# 159
  • Мнения: 811
Morgana има празник днес -много здраве и много поводи за усмивки ти пожелавам!   bouquet

# 160
  • Мнения: X
И от мен поздрави и целувки.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт