тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 875
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
Направо се бях притеснила, че не исакте да пишете като се появи някоя по-позитивна тема...

мдаааа... и аз така съм забелязала...  Wink пък и позитивната се обръща отведнъж на негативна... дано не се случи и с тази!  Peace

Catnadeen, ужасно си права за строгостта. все се каня и аз да стана строга, но нещо не успявам. така де - правя се, ама за кратко и ефектът се губи... някакси не мога да гледам стресната детска физиономия. дори не си спомням наскоро да съм го пляскала дружески я по врат, я по дупе... май не се е налагало.  newsm78 дали пък детенце не е станало послушно???   newsm78 или просто е пораснал???  newsm78 май второто...  Mr. Green

Jaly, хората не се променят, просто пробват нещо ново. и понеже няма нищо по-неудобно от новите обувки, скоро пак се връщат към старите...

хубав ден на всички!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 863
Направо се бях притеснила, че не исакте да пишете като се появи някоя по-позитивна тема...

мдаааа... и аз така съм забелязала...  Wink пък и позитивната се обръща отведнъж на негативна... дано не се случи и с тази!  Peace

Catnadeen, ужасно си права за строгостта. все се каня и аз да стана строга, но нещо не успявам. така де - правя се, ама за кратко и ефектът се губи... някакси не мога да гледам стресната детска физиономия. дори не си спомням наскоро да съм го пляскала дружески я по врат, я по дупе... май не се е налагало.  newsm78 дали пък детенце не е станало послушно???   newsm78 или просто е пораснал???  newsm78 май второто...  Mr. Green

Jaly, хората не се променят, просто пробват нещо ново. и понеже няма нищо по-неудобно от новите обувки, скоро пак се връщат към старите...

хубав ден на всички!!!   bouquet


Е сега де, остави ме да си мисля, че съм поумняла Joy

# 17
  • Мнения: 312
става! ама после да не се оплакваш...  Twisted Evil

за протокола - и аз периодически поумнявам. но защо ли след това се чувствам ужасно глупава...   newsm78

# 18
  • Мнения: X
Наде, някъде из форума попаднах на теб и гледах снимките на Мария, но незнам защо не ти написах нищо. Страшна е душата. Стискам палци  да ви се оправи проблема.
При мен може би се получава така, че от много грижи да съм помъдряла...  newsm78 Така че вече вярвам в приказката, че всяко зло ни се дава, за да научим нещо от него... уф, ако се сетихте за коя приказка точно става дума щото е твърде късно за да се сетя точно. Та мисълта ми беше - дано от лошотиите, които са те споходили, да успееш да извлечеш положителния опит.  Grinning
Идеята за темата ми харесва - по всички форуми си има седмична тема, само ние не - къде дават така - ама ха  Naughty.
Последно от мен - бачкам отвреме навреме от вкъщи /ма това отвреме навреме взе да става доста постоянно и ми разказва играта  Sick/  гледам бебето - снимки няма щото няма кога да кача... та след известно време ще има де.
Моят малък мъж ходи броди, пълзи, отваря си чекмеджетата и..... излиза от стаята и "хуква" из гарсониерата да търси кой.. мам. А мам си ходи по цял ден вече размазана от кеф.
Малък мъж прави пляс пляс ръчички /копира мам защото мам при всяко нещо Айде браво Кристияне пляс пляс браво и ръкопляска - и Кристиян да не види нещо и той пляска/.
Ааа, и оняден каза чао на една кака.
Бе кеф отвсякъде е това бебе. Нещо невероятно е. Фантастично.

# 19
  • Мнения: 357
catnadeen, много са ти сладки дечицата! Да са ти живи и здрави и дано всичко с малката принцеса да се оправи скоро!
casiopea, радвам се за теб и малкият ти мъж, той всъщност вече е голям мъж! Wink Хубаво е, че успяваш и да поработваш за разнообразие и да се дистанцираш от оная голямата ЛюбоФФФ. Май наистина всичко отминава с времето и най-важното е да си направим правилните изводи от собствените си грешки, за да не ги повтаряме!
А темичката е много хубава и една от малкото веселички! Затова аз да ви се похваля, ние вече ходим стабилно, но искаме някой да ни води за ръка иначе просто сяда и започва да пълзи. Rolling Eyes Казваме и чао, даваме целувки, правим физиономии и даже се плезим, знае как бръмчи на мама колата, как мяука котето и разни други нещица като например, че печката пари (това го знае от собствен опит). Общо взето интересна картинка сме! Grinning

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили мои, само да ви утеша, че сляпата неделя може и да повтори Wink
и то мъдростта е нещо относително - аз от много мъдруване кви ги сътворих... а хора дето по моя преценка се метнаха с главата надолу във водовъртежа - ехехе...
така, че я не го мислете - не е важно да си мъдър, а предпазлив - то това е различно

КАси, радвам се, че ми звучиш така хубаво.

Абе Милк къде се изгуби? Помня колко бях впечатлена от първия й пост на който попаднах в "Бъдещи майки" - и въпреки, че той беше прекрасен с много готино чувство за хумор - радвам се, че напоследък не й е толкова черен мирогледа. МИлкски, ако влизаш - айде драсни един ред за бет БОре, а и мам на бат"то ко праи...

Лолибон, ползваме си количката да знаиш! И съм много щаслива щот иначе загивмам - нося баткото с еднта ръка и бутам количката с другата и ако беше по-тежка - малиии...
Ех де да имах количка дето е 3 в едно - само кошница - щях да се родя, но ще се боря и така...

# 21
  • Мнения: 583
Лолибон, ползваме си количката да знаиш! И съм много щаслива щот иначе загивмам - нося баткото с еднта ръка и бутам количката с другата и ако беше по-тежка - малиии...
Ех де да имах количка дето е 3 в едно - само кошница - щях да се родя, но ще се боря и така...
радвам се за вас, макар да знам, че и перце да е, ако едната ръка ти е заета с дете/особено близо две годишно започнало да показва характер Naughty/, в другата всичко ти пречи Laughing.

# 22
  • Мнения: 2 327
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 863
Стън мила, това само за мен се отнася бе, помъдряла съм Joyсебе си хваля затуй ми се промени мирогледа Mr. Green

# 24
  • Мнения: 312
хм... и откога това помъдряло чувство в теб??? мен като ме хване, обикновено ме държи две седмици. и така през 2-3 месеца.  Mr. Green
та затова съм си скептик по отношение промените у хората...  Crossing Arms от собствен опит, тъй да се каже...  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 023
нема време. и за ред (мойте редове щот са все по много и дълги. зат'ва Simple Smile). к'во да праиш - само некви си 24 4аса в денонощие имам нали4ни - как па нема нема некой да ми отпусне още поне 4-5!
* добре - живи, здрави, доволни, смешни.
** после пак. като ми дойде ред.
*** поздрави на си4ки.

# 26
  • Мнения: X
Маргарита, много са хубави снимките. Ще те редим първа хубавица на форума заедно с Mariely дето нарочно се спотайва.  Laughing Wink
А Йоан колко е голям?

# 27
  • Мнения: 6 315
Мерси Каси, Йоан е на 2г и 4 месеца. Мъж и половина  Laughing. От 2-3 дни само пее "Мама ми купи днес" и после си казва "Браво! Айде пак" и повтаря  Crazy.

Поумнелите, дайте малко акъл насам, че моят никакъв го няма  Joy. "С тоз акъл - като без акъл" съм аз.

# 28
  • Мнения: 2 327
Jaly, отдъхнах си Simple Smile Бях се притеснила накъде е тръгнал света Simple Smile Сега ще спя спокойно...
А помъдряването според мен е временно явление, ще ти мине, не се притеснявай Wink

# 29
  • Мнения: 2 863
Jaly, отдъхнах си Simple Smile Бях се притеснила накъде е тръгнал света Simple Smile Сега ще спя спокойно...
А помъдряването според мен е временно явление, ще ти мине, не се притеснявай Wink

Aха, ще ми мине сигурно, ама като ми мине гледайте да сте тука в наличност, че нямате си идея за какво става въпрос аз като съм като съм влюбена и тъй като още ми държи влага обичането на БНД на малката все се надяввам тоя път да съм умна по-дълго време Joy
Марги  не се коси за човека- ако ще го има, ще се обади, ако ли не - пак няма за какво да се косиш... ха сега кажи, че не ми е мъдър съвета Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт