тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 866
  • 160
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФ хайде на чат!
Отдавна искам да ви се похваля за щерката - и няма къде...
Е ето сега ви представям бебе Мария - с вас се познаваме /с повечето/ отдавна. Имала съм доста поводи да надниквам тук, но искам да ви кажа най-важния - ВИЕ...
мда.
Също така отдавна искам да може да си споделим и хубаво и лошо без да се пуска отделна специална тема по въпроса - или без да се спами нечия тема!
Затова ви предлагам да си чатим тук - и хубаво и лошо.

Ако ви се види излишно - драснете някой ред и ще махна темата или МОФ-че да го свърши вместо мен.

Моф-и аз ти изпуснах дирите - айде на отчет кви ги сътвори онзи готиния от снимките! Чакам със стиснати палци... Ама ти май и учеше? Е дано го видиш туй нещо - просто драсни един-два реда как сте. И как ти е баткото в неговата спец.детска градина - има ли напредък?

Ето ни нас - бебе Мария и баткото Дани
http://catnadeen.multiply.com/photos/album/1
Ето ви и малко мчузика - дано ви хареса...
http://catnadeen.multiply.com/music/item/16
особено ви черпя с Нанси Синатра

# 1
  • Мнения: 2 863
Еми време беше вече да се появиш, от кога си мисля  това твоето бебе появи ли се, викам си "то ще проходи тя докато почне пак да пише редовно Simple Smile"
Лиспваше ни тука, нещо рядко пишеш напоследък, а пък в къщи с беба какви оправдания имаш? Heart Eyes
Много хубави снимки, баткото изгелжда като наистина сериозен и пораснал "батко", а беба е чудо и приказ newsm51
А какво й е на малката, казваш в надписа си отдолу,че ще боледува хронично от нещо, надявам се всичко да е наред Praynig

# 2
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ето ни нас - бебе Мария и баткото Дани
http://catnadeen.multiply.com/photos/album/1
Ето ви и малко мчузика - дано ви хареса...
http://catnadeen.multiply.com/music/item/16
особено ви черпя с Нанси Синатра

[/quote]


Много хубаво, сладко бебче си имате Heart Eyes едно такова мъничко, чак ми се прииска да си имам едно такова сладунче. Да ви е жива и здрава дъщеричката.   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 455
Хубава темичка, а снимките са разкошни  Hug

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
danisport твоята снимка-аватар естрахотна!

Джали, мерси! Ти как си? МОже и на ЛС Wink я акжи как е баткотоу, как е малката?

Каси, къде се изгуби? Ей Каси, дао пишеш! А може и снимка на юнака да пуснеш!

Мика, хайде драсни ред и ти как си - затъжих се за теб, толкова отдавна не пишеш и само чат пат некое редче драсваш!

Морганче, дай и ти снимка на принцесова - тя няма ли скоро РД?

Айде и другите - нека тук си кажем кой квото иска - ето ви линк към едно мнооого смешно /поне за мен/ разказче - как да си подобрим лошите дни!
http://slackpack.net/?q=node/410

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Много мила идея за такава тема Simple Smile

Дано я пълним само с позитивни неща.  Grinning

Ето ви няколко от мен: Бащата на Дари вече почти 2 месеца не е бил 'наказван' - открих най-вярната стратегия към него. Всеки път като ми се обади да ми иска нещо, а това му се случва доста често, аз му казвам "Да, но ако ти..." и така на практика сега той върши повече неща за мен и повече се занимава с Дариа от времето, когато бяхме заедно.  Mr. Green Mr. Green

Дариа се превърна в малко момиче и всеки ден ми казва нещо, което ме шашка, умилява, учудва... Последно вчера разбрах, че познава буквата "Д" не само на дъската с букви у дома. Боже  ooooh! преди 3 месеца казваше 5 думи, а сега познава буквите.

catnadeen, много сладка Мария - много щастие да ви донесе и вие на нея.

# 6
  • Мнения: 6 315
catnadeen , много е сладка бебката! Да ти е жива и здрава и много радост да ви носи Simple Smile.

Аз да си споделя снощното обяснение на Йоан в любов. Прегърна ме през врата в леглото и ми каза: Това е моята мама - жена  Joy. Сега се учим да различаваме мъжете и жените, че чат-пат ми заявяваше, че съм момче. Crazy

# 7
  • Мнения: 583
И аз подкрепям темата. Мария е страхотна, а Дани е истински мъж до нея! Да са ти живи и здрави!
За нас мога да кажа, че вече сме на детска ясла. Бяхме в държавна, но нещата тръгнаха много зле във всяко отношение и тъй като по това време на годината трудно ще я запиша на друго място избрах една частна, която по скоро наподобява детски клуб и мога да кажа, че съм много доволна. Малката ходи с голям кеф, а на мама и е време да тръгва на работа след като е спокойна, че малката е на добро място! Hug

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Марги, изглеждаш още по-хубава от преди - кажи ка кго правиш! И аз чакам обяснение в любов от най-важния мъж в живота ми - но уви още нищо... то и не говорим, де

lolibon радвам се, че тръгваш на работа... де да можех и аз - липсва ми, съвсем изтъпях в къщи толкова време, а покрай болите бъбреци на Мария - не се виждам преди първата й годинка, че годинка и половина да тръгна и аз...

# 9
  • Мнения: 583
и аз исках по-бързо да започна, но като наближи ме обзе притеснение. идва зима, а трябва да ставам рано, да закарам малката на ясла, че не е никак близо до нас и след това на работа, която е в посока противоположна и доста далече. като прибавя и задръстванията и ме хваща шубето как ще се справя. представям си се вечер грохнала от умора, но ще видим Confused.
защо така с Мария/ако е удобно, разбира се/. надявам се да не е нещо сериозно?

# 10
  • Мнения: 6 315
catnadeen , благодаря ти Simple Smile. Предполагам, че е от спокойствието което ме е налегнало, а и откакто се малкият сме сами времето вкъщи е оползотворено на 100% и само положителни емоции ми дава Simple Smile.

Лолибон, ще се справиш! Ще видиш! Аз преместих малкият в нови ясли, които са в квартала, но в противоположна посока. Единственият ми проблем е, че нещо тези дни много се успиваме, но... пак за същото време стигам до офиса (аз ходя пеша де). Все пак - няма начин и се справям. Вече установих, че мога да се справя с всичко щом и пералнята си сама нивелирах от немай къде  Joy. С времето се свиква, ще се справиш!   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 863
Направо се бях притеснила, че не исакте да пишете като се появи някоя по-позитивна тема... ама сега мога да отивам да си лягам като виждам, че сте се включили Joy
Наде, баткото така ме нерви, че снощи възпитателно или не го зачатках и му плеснах няколко зад врата.. ама много ми отговаря и много нахално при това , а трябва да  е напълно сигурен, че  с майка си е точно това няма да го прави.... та беше един хубав бурен сблъсък.. Малката е такъв разкош, че не смея да кажа.....като се има предвид, че дори негова светлост баща й не може хич да й отказва и даже я вижда редовно... просто не е истина.. отиде ми теорията,че хората не се променят... променят се бе, аз ставам все по-мъдра Joy

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Джали няма начин понякога да несме гадни - родители сме! А всяко добро възпитание иска страгаст, че и повече понякога - аз лично не съм против боя, но само в краен случай разбира се!

ЗА Мария - имаме хидронефроза - уголемени бъбречни легенчета - това се знаеше още преди раждането... Сега чакаме с растежа да види кака ще е  - да няма случайно нещо по-лошо от задържането на урина в бъбреците - да няма стеснение някъде и да се наложи операция... Но може пък да го надрасте проблема... ще видим - бе пак се мъкна по Болници и с това дете и тази бременост... Ама само всичко пак да свърши добре както с Дани!

# 13
  • Мнения: 583
Ама само всичко пак да свърши добре както с Дани!
ще стискаме палци!
 маргарита, благодаря!за нивелирането може някой ден да почерпя опит от теб, че хладилника ми си чака реда! Joy  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 315
Наде, дано го израсте, от сърце ти го пожелавам!

# 15
  • Мнения: 312
Направо се бях притеснила, че не исакте да пишете като се появи някоя по-позитивна тема...

мдаааа... и аз така съм забелязала...  Wink пък и позитивната се обръща отведнъж на негативна... дано не се случи и с тази!  Peace

Catnadeen, ужасно си права за строгостта. все се каня и аз да стана строга, но нещо не успявам. така де - правя се, ама за кратко и ефектът се губи... някакси не мога да гледам стресната детска физиономия. дори не си спомням наскоро да съм го пляскала дружески я по врат, я по дупе... май не се е налагало.  newsm78 дали пък детенце не е станало послушно???   newsm78 или просто е пораснал???  newsm78 май второто...  Mr. Green

Jaly, хората не се променят, просто пробват нещо ново. и понеже няма нищо по-неудобно от новите обувки, скоро пак се връщат към старите...

хубав ден на всички!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 863
Направо се бях притеснила, че не исакте да пишете като се появи някоя по-позитивна тема...

мдаааа... и аз така съм забелязала...  Wink пък и позитивната се обръща отведнъж на негативна... дано не се случи и с тази!  Peace

Catnadeen, ужасно си права за строгостта. все се каня и аз да стана строга, но нещо не успявам. така де - правя се, ама за кратко и ефектът се губи... някакси не мога да гледам стресната детска физиономия. дори не си спомням наскоро да съм го пляскала дружески я по врат, я по дупе... май не се е налагало.  newsm78 дали пък детенце не е станало послушно???   newsm78 или просто е пораснал???  newsm78 май второто...  Mr. Green

Jaly, хората не се променят, просто пробват нещо ново. и понеже няма нищо по-неудобно от новите обувки, скоро пак се връщат към старите...

хубав ден на всички!!!   bouquet


Е сега де, остави ме да си мисля, че съм поумняла Joy

# 17
  • Мнения: 312
става! ама после да не се оплакваш...  Twisted Evil

за протокола - и аз периодически поумнявам. но защо ли след това се чувствам ужасно глупава...   newsm78

# 18
  • Мнения: X
Наде, някъде из форума попаднах на теб и гледах снимките на Мария, но незнам защо не ти написах нищо. Страшна е душата. Стискам палци  да ви се оправи проблема.
При мен може би се получава така, че от много грижи да съм помъдряла...  newsm78 Така че вече вярвам в приказката, че всяко зло ни се дава, за да научим нещо от него... уф, ако се сетихте за коя приказка точно става дума щото е твърде късно за да се сетя точно. Та мисълта ми беше - дано от лошотиите, които са те споходили, да успееш да извлечеш положителния опит.  Grinning
Идеята за темата ми харесва - по всички форуми си има седмична тема, само ние не - къде дават така - ама ха  Naughty.
Последно от мен - бачкам отвреме навреме от вкъщи /ма това отвреме навреме взе да става доста постоянно и ми разказва играта  Sick/  гледам бебето - снимки няма щото няма кога да кача... та след известно време ще има де.
Моят малък мъж ходи броди, пълзи, отваря си чекмеджетата и..... излиза от стаята и "хуква" из гарсониерата да търси кой.. мам. А мам си ходи по цял ден вече размазана от кеф.
Малък мъж прави пляс пляс ръчички /копира мам защото мам при всяко нещо Айде браво Кристияне пляс пляс браво и ръкопляска - и Кристиян да не види нещо и той пляска/.
Ааа, и оняден каза чао на една кака.
Бе кеф отвсякъде е това бебе. Нещо невероятно е. Фантастично.

# 19
  • Мнения: 357
catnadeen, много са ти сладки дечицата! Да са ти живи и здрави и дано всичко с малката принцеса да се оправи скоро!
casiopea, радвам се за теб и малкият ти мъж, той всъщност вече е голям мъж! Wink Хубаво е, че успяваш и да поработваш за разнообразие и да се дистанцираш от оная голямата ЛюбоФФФ. Май наистина всичко отминава с времето и най-важното е да си направим правилните изводи от собствените си грешки, за да не ги повтаряме!
А темичката е много хубава и една от малкото веселички! Затова аз да ви се похваля, ние вече ходим стабилно, но искаме някой да ни води за ръка иначе просто сяда и започва да пълзи. Rolling Eyes Казваме и чао, даваме целувки, правим физиономии и даже се плезим, знае как бръмчи на мама колата, как мяука котето и разни други нещица като например, че печката пари (това го знае от собствен опит). Общо взето интересна картинка сме! Grinning

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили мои, само да ви утеша, че сляпата неделя може и да повтори Wink
и то мъдростта е нещо относително - аз от много мъдруване кви ги сътворих... а хора дето по моя преценка се метнаха с главата надолу във водовъртежа - ехехе...
така, че я не го мислете - не е важно да си мъдър, а предпазлив - то това е различно

КАси, радвам се, че ми звучиш така хубаво.

Абе Милк къде се изгуби? Помня колко бях впечатлена от първия й пост на който попаднах в "Бъдещи майки" - и въпреки, че той беше прекрасен с много готино чувство за хумор - радвам се, че напоследък не й е толкова черен мирогледа. МИлкски, ако влизаш - айде драсни един ред за бет БОре, а и мам на бат"то ко праи...

Лолибон, ползваме си количката да знаиш! И съм много щаслива щот иначе загивмам - нося баткото с еднта ръка и бутам количката с другата и ако беше по-тежка - малиии...
Ех де да имах количка дето е 3 в едно - само кошница - щях да се родя, но ще се боря и така...

# 21
  • Мнения: 583
Лолибон, ползваме си количката да знаиш! И съм много щаслива щот иначе загивмам - нося баткото с еднта ръка и бутам количката с другата и ако беше по-тежка - малиии...
Ех де да имах количка дето е 3 в едно - само кошница - щях да се родя, но ще се боря и така...
радвам се за вас, макар да знам, че и перце да е, ако едната ръка ти е заета с дете/особено близо две годишно започнало да показва характер Naughty/, в другата всичко ти пречи Laughing.

# 22
  • Мнения: 2 327
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 863
Стън мила, това само за мен се отнася бе, помъдряла съм Joyсебе си хваля затуй ми се промени мирогледа Mr. Green

# 24
  • Мнения: 312
хм... и откога това помъдряло чувство в теб??? мен като ме хване, обикновено ме държи две седмици. и така през 2-3 месеца.  Mr. Green
та затова съм си скептик по отношение промените у хората...  Crossing Arms от собствен опит, тъй да се каже...  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 023
нема време. и за ред (мойте редове щот са все по много и дълги. зат'ва Simple Smile). к'во да праиш - само некви си 24 4аса в денонощие имам нали4ни - как па нема нема некой да ми отпусне още поне 4-5!
* добре - живи, здрави, доволни, смешни.
** после пак. като ми дойде ред.
*** поздрави на си4ки.

# 26
  • Мнения: X
Маргарита, много са хубави снимките. Ще те редим първа хубавица на форума заедно с Mariely дето нарочно се спотайва.  Laughing Wink
А Йоан колко е голям?

# 27
  • Мнения: 6 315
Мерси Каси, Йоан е на 2г и 4 месеца. Мъж и половина  Laughing. От 2-3 дни само пее "Мама ми купи днес" и после си казва "Браво! Айде пак" и повтаря  Crazy.

Поумнелите, дайте малко акъл насам, че моят никакъв го няма  Joy. "С тоз акъл - като без акъл" съм аз.

# 28
  • Мнения: 2 327
Jaly, отдъхнах си Simple Smile Бях се притеснила накъде е тръгнал света Simple Smile Сега ще спя спокойно...
А помъдряването според мен е временно явление, ще ти мине, не се притеснявай Wink

# 29
  • Мнения: 2 863
Jaly, отдъхнах си Simple Smile Бях се притеснила накъде е тръгнал света Simple Smile Сега ще спя спокойно...
А помъдряването според мен е временно явление, ще ти мине, не се притеснявай Wink

Aха, ще ми мине сигурно, ама като ми мине гледайте да сте тука в наличност, че нямате си идея за какво става въпрос аз като съм като съм влюбена и тъй като още ми държи влага обичането на БНД на малката все се надяввам тоя път да съм умна по-дълго време Joy
Марги  не се коси за човека- ако ще го има, ще се обади, ако ли не - пак няма за какво да се косиш... ха сега кажи, че не ми е мъдър съвета Mr. Green Mr. Green

# 30
  • Мнения: 351
Ето ме и мен - след кратко боледуване и почивка от яслата. вече Ния е добре, а аз съм пак пред компютъра и наваксвам с работата. Много е убава идеята за темичката, дано да я крепим дълго време жива!

# 31
  • Мнения: 811
Хем не ми се иска да развалям положителния дух на темата,хем ми се ще да се оплача Tired

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ето ме и мен - след кратко боледуване и почивка от яслата. вече Ния е добре, а аз съм пак пред компютъра и наваксвам с работата. Много е убава идеята за темичката, дано да я крепим дълго време жива!

Здр и ЧЕСТИТО за дома. ДА целунеш малката красавица от мен и АДни и лека работа

Хем не ми се иска да развалям положителния дух на темата,хем ми се ще да се оплача Tired
оплачи се нали затва сме тук а това е тема за ЧАТ и за всичко - за съвет, помощ и за радост!

# 33
  • Мнения: 811
Отказаха ми заема и изпуснах началото на курса,който искам да изкарам и сега трябва да чакам един месец. Cry
Сутринта пак се карахме пред детето-казвам му изчакай,а той "Не,сега трябва да говоря с теб!"...а не е говорене,ами крясъци...
Криво ми е цял ден,с ваша помощ и малко хубава музика започва да ми проблясва   bouquet

# 34
  • Мнения: X
Aха, ще ми мине сигурно, ама като ми мине гледайте да сте тука в наличност, че нямате си идея за какво става въпрос аз като съм като съм влюбена ...
ти вярваш ли че още можеш да се влюбиш
не че съм станала мъжемразка, напротив, ма нещо не сещам за мъж дето може да ми е подкрепа, пък като не ми е подкрепа не виждам в какво ще се влюбя... в едното сексуално излъчване.. това и баба знае с малко или повече пари и стил - се постига прекрасен външен вид - ма бръмбарите от главата не мож ги извади..
та - голям оптимизъм - влюбване - ... лол..  Wink

# 35
  • Мнения: 1 425
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile
Не сте си сами виновни.  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 4 493
Jaly призна че хората се променят, сега остава да се появи Panther и да каже че не сме си сами виновни...  Laughing
Кви неща стават по белия свят Simple Smile
Не сте си сами виновни.  Grinning
Joy Joy JoyНещо много подозрителни ми ставате  Thinking
 Laughing Едно такова единомислие ви е обзело, а и  newsm78 това с помъдряването  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 863
Ееееееееее, ми недейте така, то ако на 40 не съм помъдряла, за кога после да го отлагам Joy

За онези от вас, който редовно ме ядат с парцалите, че съм таква една толерантна и добронамерена към  БНД на малката да ви кажа, че сигурно щяхте да изпитате радост да ме видите как пускам по шевовете миналия ден след поредната тенекия за среща с детето....
И във ваша чест се замислих дали наистина не е е прекалено- нищо не му искам- нито пари, нито ангажименти, нито я гледа(даже за 1 не е оставал сам с нея)- само и само, за да й отделя по малко време  2-3 пъти в месеаца, защото тя го обича и много се затъжва... та би могъл поне да не ме кара да му звъня по 5 пъти, преди да отдели 2часа, за да се видят  #2gunfire
Мда, май се опплаквам.... по-добре да си изпия първо кафето, може да си спомня що съм толкова изпълнена  с разбиране и към двамата бащи на децата ми Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, аз съм отплеснала и не съм се нахвалила! Ааа, не може да бъде Naughty  Хубава темичка, да ни е все така позитивна! HugТежко и горещо лято мина - вече не ме е страх ако остана без работа! Научих се да мажа тавани с  латекс Crazy, налепих цял апартамент с тапети, организирах няколко бригади с разнородни майстори.....Личи си, че ще се ходи в нова къща! Wink
Дребната тръгна на градина с рев, увещания и в края на деня - аа, идваш много рано да ме вземеш. Нормално и типично. Лошото е, че градината ни е много далеч за сега, понеже чакаме всеки миг да се преместим.
А БНД получава похвала и тиквен медал (в една друга тема бях писала, че и бащите били бели хора) Казано с думи прости - помага и отгоре за ремонта, а сега чинно води щерката всяка сутрин с колата до градината. Аз не казвам като Jaly, че помъдрявам. Повече се чувствам като кобра, която ей сега ще отвори перки и ще покаже зъби ако БНД се изцепи лошо Naughty И карам на принципа за моркова и тоягата с него....работи, ама изисква нерви и усиле, но се свиква Wink Wink Wink А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493

Повече се чувствам като кобра, която ей сега ще отвори перки и ще покаже зъби ако БНД се изцепи лошо Naughty И карам на принципа за моркова и тоягата с него....работи, ама изисква нерви и усиле, но се свиква Wink Wink Wink А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet
И аз така, но по скоро като най-голямата изнедвачка на света  Laughing
но до петък ако не изпълни това дет го е обещал ще се превърна и в най-голямата гаднярка, ще му издърпам килимчето изпод краката, барем падне за да го подритвам по-лесно  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 312

 
А съм съгласна с Милки - трябва с указ да удължат денонощието поне на 48 часа...ма така де!  bouquet

на мен малко много ми се виждат...   Crossing Arms

тези дни съм в софия, на някоя от вас да й се пие биричка??  4470

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мен 24ч ми се виждат ад, а ако бяха 48 - щях да умра

а аз лятото казах ли ви покрай перипетиите на бремеността ми какво мисервира "умния" мой мъж?
хм хубаво намерил той изгубен GSM точно като неговия
и получавам аз неговия стария
с какво мислите? човека не знаеше, че телефона записва-дублира всички смс-и
та ккаво четох - добре, че не пометнах
от тогава уж е свята вода ненапита ама нали вълка козината си мени пък нрава...

Та в тоя ред на мисли Джали не знам дали някои поумняват или не - аз се надявам да поумняват, че следващия път ако го хвана /ако... щото може просто да не го хвана, а не че ще ми е верен/
та следващия път - пряв му път
а иначе като ме дразни му облещавам да си вдигна чуковете и да го зарежа и с девте деца ако много се пъне да филосовства Wink

# 42
  • Мнения: 6 315
Не ща 48 часа, 24 са ми напълно достатъчни, макар че бих оползотворила оставащото време от 48-те в сън  Laughing.

Не поумнявам аз и това си е, ама... ако "любовното безхаберие" в което съм изпаднала е добро нещо, значи може и да съм поумняла  Laughing.

Надя, тоз твоя на мен ми иде да го...  newsm66. Така де - ако толкова не може да се кротне, да ги прави умно тия неща!

# 43
  • Мнения: 1 455
Пеперуна, съжалявам, че са ти отказали заема, но след време може пак да пробваш. Аз мога да ти препоръчам Пиреос Банк - гъвкави са като условия и са коректни.  За курса - не се ядосвай - след по-малко от месец може да се включиш в следващия, така че не си загубила толкова време. Горе главата - ще дойдат и по-хубави моменти!
Баба Яга, аз биричка не долюбвам, но кафенце обичам  Simple Smile. Много обичам срещите, лошото е, че не винаги имам на кого да оставя децата. Все пак, ако се организира нещо - ще се радвам да се запознаем и на живо.
И на мен не ми стигат 24 часа, но 48 ми идват в повече.
Марги, не се запознахме на форумската среща, но на следваща среща - ще се престраша   bouquet (нещо срамежлива съм станала  Blush)

# 44
  • Мнения: 811
  За курса - не се ядосвай - след по-малко от месец може да се включиш в следващия,

Не ,че съм се ядосала,криво ми стана,че ще чакам...като се настроиш за нещо и то нестане...и поувесиш нос...Благодаря за инфото,пак ще пробвам-тъпо и упорито,докато стане  Mr. Green

Много са сладки малките   bouquet

# 45
  • Мнения: 6 315
Марги, не се запознахме на форумската среща, но на следваща среща - ще се престраша   bouquet (нещо срамежлива съм станала  Blush)

Следващия пъ обезателно, моля те! Аз нали бях с детето и гледах леко ошашавена магариите му и тичах след него Laughing.

Утре да ми стискате палци че съм на зъболекар и ме тресе шубето, а на всичкото отгоре от сега ме боли  Laughing. Ще си купя аналгетци за след това, че мъдрец ми разказва играта  Crazy.

пеперуна, с поръчител не става ли да изтеглиш заем? Стискам палци следващия път да стане!

# 46
  • Мнения: X
Аз съм вече много щастлива, приключих с този проект, върху който работех, сега вече ще имам повече време, за да си свърша друга работа, да си почина, ще си накупя книжки за детето - как да го възпитаваме...  Embarassed че май се започва... дали ще ми помогнат незнам - и ще се включвам по-често. Бе с една дума - здравей живот.
Но се подготвям психически, че като тръгна на работа все ще е такъв зор. ..

# 47
  • Мнения: 811
ще си накупя книжки за детето - как да го възпитаваме...  Embarassed че май се започва... дали ще ми помогнат незнам

Каси,помагат книжките.Аз много чета.В нета също има-ако искаш ще ти пусна линк.
И честито за проекта  Peace

Марги,ще взема заем-мама ще ми изтегли.

Много студено беееее,не обичам зимата.

# 48
  • Мнения: 2 327
Я пусни линк наистина. Аз си бях изтеглила по едно време една книжка Изкуството да бъдеш родител, ам я затрих, а линка вече не е активен.

# 49
  • Мнения: 811
Има доста интересни книжки

http://www.izvorite.com/

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=380&LangID=0

Сега съм се засилила да чета за емоционалната интелигиентност на детето...може пък и аз да прихвана  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 351
Да споделя и аз текущите ми проблеми.
Скоро Ния има РД и в яслата искат торта, сок и нещо за почерпване! Това добре, но искат всичко да е със сертификат за качество и дата на производство. За тортата-ок, ама сладките, баничките и т.н.т.... тях как да ги сертифицирам... някой има ли опит с подобни празници...как постъпихте вие?

# 51
  • Мнения: 811
Аз занесох освен тортата и по-едно малко натурално сокче-за всяко детенце.А когато имат празник и искат да носим сладкиши (това беше в яслата-в градината не са искали засега) купувах по едно мини-кексче-пак да има за всяко дете и да е опаковано поотделно.
Сладките -домашни ли искаш да занесеш,тези в магазина си имат срок на годност...Сертификата е само за тортата...си мисля аз  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 6 477
Само да се отчета от последния пост до сега - оказа се, че взимали мами около 40-те на работа. От следващата година, живот и здраве! Мисля, че ще се бачка много здраво, но ако искаме да успявяме финансово ще има жертви и баба ще помага при водене и взимане от градина.
Дребната вследствие на свикването с градината е станала ужасна в къщи. Не чува какво й говоря, лигави се и изобщо все едно е друго дете..което не ми харесва Naughty Naughty
От възрастта ли е, от градината ли е...ама май ще бъде зарязано "американското либерално възпитание" с крехката душевност и ще се поналожи по-суровата българска система  Wink Wink Е, похвалих се, оплаках се, олекна ми! Hug Hug

# 53
  • Мнения: 351
Не, не домашни, просто се чудех  до колко строги са тези изисквания и да не се получи така, че да ми върнат половината почерпка:)
Иначе всичко ще  е от магазина.... Мерси за отговора.

# 54
  • Мнения: 2 863
Реших да ви споделя нашия начин за постигане на добро настроение- вечер надуваме с беба музиката на макс и танцуваме- аз я уча и тя за моя радост супер се справя... ще трябва да сменям града, че тука балет няма Joy и няма лошо настроение, няма драми или пък спомени от"предишен живот"... макар че БНД и днес ни върза тенекия и пак няма да дойде да я види.... той губи Heart Eyesние си се забавляваме и без негово светейшество Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 1 254
Ей супер! Много се зарадвах на тази темичка!
И аз се включвам при вас.
Само дето няма с какво да се похваля... Все гадости ми се случват...
Ама ще си изсмуча от пръстите Simple Smile
Утре си имам рожденник! Всъщност си е доста за хвалене. Измина цяла година...
И колко неща ми се случиха през това време... Пожелавам си следващата година да е много по-успешна от тази. Да не се разправям с простотиите на БНД... ееех мечти...
Мога да се похваля и с утрешния рожденник... А именно, да ви обесня колко е дебел!
Смешно, но факт!
Той всъщност е чудесно дебел, само защо трябва да е толкова тежък...
Малко факти - на 11 месеца беше 14,400 кг разположени в стройните 80 см...
От един месец лази усилено и се движи много интензивно... Това не му попречи да качи килограм за месец....
Аз си го харесвам такъв дебел и затова се хваля, а не се оплаквам Simple Smile
Ето ви и снимков материал за достоверност!
снимка
снимка

# 56
  • София
  • Мнения: 6 999
Ауууууууууу, ma_nda_rinka, много е сладък младежа.

Да ти е жив и здрав и да ти носи само щастие.

# 57
  • Мнения: 351
ma_nda_rinka ,
днес ли е РД-то на момчето ти?
Ами честито тогава! Да расте весело и не все така пълничко дете:)) Ама той на една или на 2 годинки ще става?

# 58
  • Мнения: 2 327
Честито на младежа! Обикновено казвам на дребния, ама в случая някак не върви Simple Smile
Ако тази ябълка той я е изял, да знаеш че ви завиждам... Съвсем благородно Simple Smile

# 59
  • Мнения: 6 315
ma_nda_rinka красив младеж си имаш! Да ти е жив и здрав и само радост да ти носи!  Hug

# 60
  • Мнения: 811
Мандаринка,верно е много хубав и пуфкаф младежа.Весел празник днес!
Много радости ще ти донесе той  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 493
ma_nda_rinka ЧЕСТИТ ПРАЗНИК Grinning
Много положителни емоции ви желая, радост, спокойствие и любов   bouquet

# 62
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мандаринке, не само младежа е хубав и -и мама е супер!

Джали да учиш момата, че и Дани обича музика Wink

Каси, браво за проекта. Аз лично нещо нямам желание да чета по въпросите за детето, някак гледам тук какво се пише и се доверявам на вътрешния си усет - винаги от първия му ден и на малката също съм се доверявала на своите усещания... дано не бъркам

# 63
  • София
  • Мнения: 1 254
Благодаря ви за пожеланията!
Ама той на една или на 2 годинки ще става?
Joy Joy Joy на една годинка!
Ако тази ябълка той я е изял, да знаеш че ви завиждам... Съвсем благородно Simple Smile
Хич не я е изял той! Аз добре си гризнах от нея Simple Smile
Иначе той е основно на кърма все още.

Желая ви лек и усмихнат ден! Като имам повече време ще ви кача снимките от днешния празник Simple Smile

# 64
  • Мнения: X
Я пусни линк наистина. Аз си бях изтеглила по едно време една книжка Изкуството да бъдеш родител, ам я затрих, а линка вече не е активен.
Много интересни линкове има в "Нашите деца", включително и този, за който мисля, че говориш, го има там.
Честит рожден ден на малкия Ивайло на Мандаринка - макар и на патерица, да е жив, здрав и да расте все така както и досега.
Пък щом се е докарал на такива размери от кърма, това е съвсем естествено, така явно ще си расте детето едричко. М/у другото БНД ли е такъв - явно ген има някакъв малчо.
Ние си имаме вече каска за прохождане, понеже сме без проходилка и той пълзи и джаска главата навсякъде и мама беше ужасно притеснена - кървища и какви ли не неща бяха в главата й-  а сега вече е по-спокойна, за щастие малчо я търпи... незнам дали не се изхвърлих с тия 50 кинта, ама за спокойствието на мама.
Ние днес мислим да поизлезем, защото вчера бяхме за първи път в краткия живот на малчо цял ден вкъщи /е, като изключим първите зимни месеци де/ и ме направи луда калинка - поне 1/2-1 час да глътне въздух, иначе не се търпи. Но гледам че ужасен вятър духа, та незнам дали няма пак да ни се размине.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 254
М/у другото БНД ли е такъв - явно ген има някакъв малчо.
Ген е, ама от мен Simple Smile
Като малка съм била дебела, до към 3-4 години, а сега ходя с камъни в джобовете да не ме духне вятъра...

# 66
  • Мнения: 811
Вчера дочетох една книжка за възрастни  Mr. Green
Не ми се беше случвало от раждането-само разни "детски" книги чета... ooooh!

"Умрелия" ми кон упорито ми предоставя шансове да го яхна пак  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 863
Пеперунке, само ти се струва, че тоя кон може пак да живне... ама пък знае ли човек и чудеса стават някой път Mr. Green

# 68
  • Мнения: 811
Jaly,нали е умрял-не чува какво му казвам... Mr. Green
Пък и други жребци има наоколо... Whistling

# 69
  • Мнения: 6 315
Уморена съм и ще ми се пръсне главата от размисли и ... настроението ми е скапано. Ако някой е имал работа със Соц. грижи моля да ми пише на лични да питам това-онова.

# 70
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Уморена съм и ще ми се пръсне главата от размисли и ... настроението ми е скапано. Ако някой е имал работа със Соц. грижи моля да ми пише на лични да питам това-онова.

Марги, лек аседмица ти желая въпреки лошото начало.
Защо в Клюкарника не пуснеш течма "Търся съвет от соц.работници"?

# 71
  • Мнения: 583
надя, трябва да отбележа, че си много хубава на снимката от аватара ти! поздравления!  bouquet
марги, аз съм имала малко работа с тях/да си взема 200- те лв. еднократни за раждане/ и то в провинцията. не знам дали от тях те боли главата, но ти пожелавам по-скоро си оправиш настроението Peace

# 72
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мирси за аватар.
Стара ЛЪЖОВНА снимка - ма целта е да не забравям към какво се стремя - нещо далечно и надявам се не безвъзвратно загубено

# 73
  • Мнения: 2 863
Наде да си махнеш това "душка- дебелушка", че да не те фрустрира по пътя на възтановяването Heart Eyes

Марги, кажи си болката, да ти олекне, пък току-виж знаем и отговора?

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 21:38 от Jaly

# 74
  • София
  • Мнения: 6 477
Наде, с това дебелушка и тая снимка ме застреля...Недей ми докарва инфаркт на такваз фина мадама да викаш дебелуша.....А че е стара снимката - не ни казвай, бре! Ние не знаем сега и така Wink Wink Wink
Марги, ако мога да дам акъл за социалните - аз умерено взимане-даване с тях съм имала.
Каси, каква е тази каска за прохождащи? За първи път чувам! Не трябва ли дребния агент сам да се учи от кое боли глава и от кое не като се удари?
Да си кажа и аз болката - писна ми да чакам!!!!!!!!! Поредната седмица на чакане на майстори, трансформатор и на оздравяването на дребната! Аааах, градината ни е седмица ни има, 2 ни няма....таман свикнем и хоп в къщи! newsm78

# 75
  • Мнения: 351
УРАААА, Нийчо става на 2 години:)))
Занесох всичко необходимо за празника в яслата и сега чакам довечера да видя снимките.... Щели да и правят тържество!

# 76
  • Мнения: X
Днеска ли е РДто на Нийчо? А честито тогаз, живи здрави и още по-големи.  Wink
Приятен празник - и на Нийчо в яслата, и на всички после където празнувате.
За каската - понеже само аз и малчо вкъщи и няма как да не отидеш за 3 минути в кухнята и той в този момент е забил главата в някой ръб - трябваше или каска или проходилка да избера и понеже съм без проходилка - така реших - поне спокойно да отида да измия една чиния.
Честно да си кажа мен голямо шубе ме тресе. Ей го тая нощ вдигна температура малчо - незнам какво да правя - на кой да звъня в 3 през нощта - почти не сме спали слава богу не е тежко положението - ама... Кажете какво правите в такива случаи?

# 77
  • Мнения: 2 327
Честито на Ния Simple Smile Весел празник в яслата Simple Smile

Каси, в таквиа случаи даваш Нурофен или Панадол, а  ако е много висока температурата викаш бърза помощ, нищо че е 3 часа посред нощ. Иначе начини за сваляне има много. При висока температура най бързо действат свещички ефералган в дупето. Другите варианти са компреси разни.

# 78
  • Мнения: 351
Мерси за пожеланията:)
След малко мисля да започна с вечерните приготовления.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 477
Честит Рожден ден на Ния! Весел празник и хубави емоции!
Каси, за температурата. Ако е до 38 мерена в дупето, което отговаря на 37-37 и нещо - може с компреси и панадол. Над 39.5 мерена в дупе -  ако не се сваля с панадол и компреси - тогава бърза помощ. Даваш вода, държиш стаята по-хладна, ако се налага увиваш детето в мокри, но не ледени чаршафи. На сънната артерия от двете страни на вратлето мокри, студени кърпи, за да се охлажда кръвта към главата - това моите колеги доктори ми го казаха. И следва ходене на лекар и антибиотик в класическия случай. Спокойно, сега се почват с настинки и температури. Ние миналата седмица бяхме с 39.5 мерена под мишницата...сещай се колко е била висока и вдървен врат...Аз седнах между два стола с размисли за менингит ooooh! Оказа се силно възпалени уши и гърло и схванат врат....Но аз живях поне 4-5 часа с ужаса за менингит..не го пожелавам на никой....А съм я ваксинирала против бактериалния, но вирусния не подлежи на ваксинация....аааа... ooooh! Е, оплаках се и аз...Сега отивам да си празнувам имения ден и пожелавам същото на всички именици!  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 809
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИЯ!
Пожелавам и много здраве и щастливо детство!Весел празник!  bouquet

# 81
  • Мнения: 811
geniba,весел празник,да е здрава и усмихната малката красавица!   ura


Morgana,и на теб хубав празник!  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодаря!
Честито на всички именници и именнички! Весел празник   bouquet  bigdance2 Drunk cheers

# 83
  • Мнения: 6 315
Честит рожден ден на Ния! гениба, да ти е жива и здрава, да има прекрасно детство и да сте много щастливи и двете!

Моргана, вълшебнице, честит ти имен ден! Наздраве за твое здраве и от мен и благодря Wink!   bouquet

# 84
  • Мнения: X
Ooo, имали сме именничка.
Честито и от мен макар и със закъснение.
  bouquet

# 85
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Hei momi4eta ,mnogo sladka temi4ka.........tseluvki ot men za vsitski vi

# 86
  • Мнения: 351
Мерси още веднъж, всичко мина гладко и безпроблемно. Оказа се, че не е толкова строго регулирано внасянето на храна отвън в яслата.

# 87
  • Мнения: 811
Толкова е хубаво времето вчера и днес и ме е яд,че съм на работа и не можем да се разхождаме с малкия...

# 88
  • София
  • Мнения: 6 999
Честито на Ния, на патерици и на нейната майка   bouquet


Момичета как празнувате Коледа и другите празници? Аз обещах на бившия, че ще сме заедно, обаче... това на практика пропъди всичките ми други гости  Cry Сега на Коледа ще сме аз, той и Дариа - спестявам от подаръци  Mr. Green

# 89
  • Мнения: X
До преди 2 години празнувахме така - ние двамата ходехме на гости на моите и неговите родители на Бъдни вечер вечерта и на Коледа на обяд, понеже на "мама" не й се занимаваше с коледни трапези и като повод да се видим. Миналата година съответното стана обаче само с едната половина от семейството  Wink /свекитата не ги уважих/. Тази година предполагам пак така ще е - по принцип се събираме у наште - и баба ми идва, и брато, и моето семейство.
На малчо му мина температурата - ей така - изведнъж - вчера преспа сутринта 2 часа и се събуди здрав.  #Crazy А дано и другите боледуваници да са ни такива.

# 90
  • Мнения: 811
Честно да ви кажа като наближат празниците и ми иде да изчезна нанякъде-неговите не празнуват Коледа,и винаги стигат до караници на празници.Той се надува,че не е център на вниманието и вкисва настроението на всички... Tired Нямам грам празнично настроение...А имам причина да се радвам-брат ми ще си дойде за Коледа,не съм го виждала от две години-не живее в България...
Още никакви подаръци не съм купила...

# 91
  • Мнения: 6 315
Само да кажа, че макар седмицата (работната) да започна зле, тя свърши добре Simple Smile. Разделих се и с втория проблемен мъдрец, нямам кариеси по другите зъби и със стоматоложката ми ще се видим март-април за профилактика  Mr. Green.

Йоан ми е поръчал кокали+голям червен подарък за Коледа  Joy. Ще каня гости аз тогава. Много обичам Коледа с приятели - нещо, което мъжът ми не одобряваше, а за мен е най-важно човек да е сред хора, които обича - не само сред роднини, които не е задължително да обича всъщност  newsm78  Laughing.

# 92
  • Мнения: 2 863
На Коледа и Нова година обикновено сме си в къщи- някак вече не обичам  шум и пукотевица...
Аз и децата плюс  първия ми мъж... хи- хи не че имам втори де Joy... миналата година ги пратих със сина у свеки, че малката обича да си ляга рано, а и аз не виждах какво толкова ще пропусна, а за тази идея си нямам още, но най-вероятно пак в къщи.. може с някои приятели да се съберем... Изобщо не ми пречи да няма шумни тържества... купувам на дечковци подаръци, хубаво винце малко музика и готово!
А на Коледа на обяд винаги задължително в свеки- ама аз хич не съм против- тя много се приготвя, големия супрер доволен, щото един  тон подаръци  получава и така.

# 93
  • Мнения: 4 711
Аз ще съм сама с малката на предстоящите празници. Родителите ми  ме побъркват, заради "ненормалността ми" да реша да приключа този брак и честно казано не желая да ги виждам, та какво да говорим да седна с тях на една маса. Новият си партньор също немога да поканя вкъщи,тъй като е много рано да го вадя на показ пред детето и пред който и да е било, нямам си и приятели, които да поканя или да ме поканят ( 10-годишния ми скапан брак заличи всичките ми персонални приятели,като остави в обкръжението ни само неговите ) и така....Сама с детето,чак ми се реве....

# 94
  • Мнения: 312
на бъдни вечер сме вкъщи, с нашия татко. поне предишните години беше така. не е много весело, но се преживява, особено ако има още хора. сега за тази - все още не знам, още нищо не е казал. обичам коледните празници и държа да си спазвам традициите - постните манджи на масата, елхата и т.н., та затова сме вкъщи. на коледа детенце обикаля по баби и дядовци (къде с мама, къде с тати), че дядо коледа и там понякога оставя някой-друг подарък.
така е при нас.

касиди, горе главата! и сама с детенце няма да ви е зле! пък и до коледа доста време има още, току-виж вашите приели ненормалността ти...  Hug

# 95
  • Мнения: 2 863
Аз ще съм сама с малката на предстоящите празници. Родителите ми  ме побъркват, заради "ненормалността ми" да реша да приключа този брак и честно казано не желая да ги виждам, та какво да говорим да седна с тях на една маса. Новият си партньор също немога да поканя вкъщи,тъй като е много рано да го вадя на показ пред детето и пред който и да е било, нямам си и приятели, които да поканя или да ме поканят ( 10-годишния ми скапан брак заличи всичките ми персонални приятели,като остави в обкръжението ни само неговите ) и така....Сама с детето,чак ми се реве....

Eто какво направих преди две години- беба беше на няколко месеца. Големия с баща си в техните, аз сама в къщи. Приспах си бебето, сложих си вечеря, свещи и си сипах си вино, седнах си на скайпа и с най- близките приятели( за съжаление - далече) си направихме чуден купон- слушахме си музика, аз ги гледах като Биг брадър, че тогава още нямах камера и така си посрещнахме Новата година. Ако имаш скайп и аз съм сама с децата в къщи, те каня на купон след 22ч де, като заспят Joy ама ако не съм аз- сигурна съм, че сред нас ще се намери с кой да си правиш компания вечерта като приспиш малката.
Самосъжелението е най-големия враг на хората- не го допускай даже за миг да припари до тебе.

И още нещо мразех вечерите на Коледа и Нова година,  защото с майка ми все бяхме сами( бях много малка като се разведоха) обаче на мен не ми пречеше това, че сме сами, а че беше тягостно. А беше тягостно, понеже на нея й беше мъчно, че сме сами и така параграф 22 до припадък. Е аз не искам децата ми с това да помнят тия празници, а и на мен ми писна с години да се  бутам доброволно в тоя калъп- "оле, вие пак ли ще сте сами!" и с ръка на сърцето ти казвам- минах дълъг път, но днес  не ми е изобщо тъжно, че може да остана сама на празник( а и аз никога не съм сама вече, ами поне с едно дете!) ....Надувам музиката, беба се кълчи и търчи, и вечерта минала Hug

# 96
  • Мнения: 4 711
Благодаря за поканата Simple Smile Ще се стегна, ще си сипя едно голямо и така.... Момичета като ви чета така ми се иска и аз вече да съм на финала и да си кажа " Къде бях и къде съм сега ... " Благодаря ви на всички!

# 97
  • София
  • Мнения: 6 999
Kasidy, ти пък - това е най-хубавото да си сама с девойката. И при това твоята е голяма - разбира от традиции, от говорене. Моето диване само ще разсипе храна навсякъде, ще поиска сто неща да й дам, за да стана от масата и... супер изнервация.

Сега ти е първия празник, който да направиш както ти искаш без да се съобразяваш с бившия. Готви каквото ти искаш, нареди както ти искаш... Направи разни неща, които преди не е можело. Сипи си едно вино, даже дай и на девойката малко вода с вино и тя е дама Wink и си мисли за страхотния живот, който те очаква.

Това е паузата м/у живота ти с бъдещия мъж и този с бившия... наслади й се като време да се преоткриеш и да се пренастроиш. Да влезеш в новия си живот без да мъкнеш товара на стария....

Ей такива неща трябва да си мислиш.

 

# 98
  • Мнения: 934
Дами аз имам едно запитване. Дайте да се организираме и ние предколедно, новогодишно и всякакво друго пред което се сетите и да пийнем по едно винце, бира или кой каквото си поиска. Мисля че  време да си поклюкарим и оплюем бившите, да споделим настоящите  и да се порадваме, че за малко сме без деца. Очаквам предложения и при 5 и нагоре положителни възгласи, ще организирам нещо.

# 99
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Оххх, Касиди, колко ми е познато, и аз преди време си мислех, че за празниците да останеш сама с детето е нещо много страшно...., в крайна сметка точно за коледа, по някъкъв начин всички спряха да ме упрекват, захапахме си езиците и си прекарахме една хубава вечер. А как само врякаха, малиии, да не ти е работа..., но все пак няма накъде, независимо колко се сърдят и "опяват", все пак аз съм им дъщеря, а детето внуче....
Така че не се навивай че ще останеш сама, ще им поотмине, а това е мнооого добър повод да се преодолеят  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 4 711
Честно казано реших да съм над тези неща.Верно родители ама живота си е мой.Кой иска да се цупи, кой да мрънка вече гледам само напред и това е. Относно празниците...и там ще си пренаредя мозъчната структура, и двете да си бъдем ще си го направим хубаво.

# 101
  • Мнения: 312
хайде де!  Hug

# 102
  • Мнения: 811
Имаме рожденик-Даниел на Катнадиин-да ти е живо и здраво момченцето,много весело и палаво!Хубав празник! newsm59  ura Tada

# 103
  • Мнения: 1 023
Имаме рожденик-Даниел на Катнадиин-да ти е живо и здраво момченцето,много весело и палаво!Хубав празник! newsm59  ura Tada

 newsm59

много усмивки и веселие Simple Smile

# 104
# 105
  • Мнения: 934
За малкия-голям батко само радост и сбъднати желания, а за неговата майка, по-малко тревоги и много щастие.
Целувки и на малката госпожица  bouquet

# 106
  • Мнения: 583
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!

# 107
  • Мнения: 1 629
Честит ти рожденник, Катнадийн, дати е живо и здраво момчето!   bouquet

# 108
  • Мнения: 351
ЧРД, наборче!
Пожелавам ви само хубави неща да ви се случват и много да се радвате на малкото си момиченце:)

# 109
  • Мнения: 264
salai аз да попитам нещо? Понеже не съм от много редовните тук не че не съм в отбора на самотните, а просто нямам много време да чета и пиша. Само когато съм в офиса и не звъни телефона. Та както и да е дала си идея за събиране по празниците, аз дали ще се впиша в това събиране ако се осъществи разбира се?
 Blush

# 110
  • Мнения: X
Ох, честит рожден ден на Дани и от мен, макар и с голямо закъснение.  Embarassed
Днес съм в по-цветущо настроение от вчера, макар че времето е все едно и също и сме си затворени двамата с беби сами вкъщи.

# 111
  • Мнения: 811
То и аз съм навита за среща,ама едва ли ще мога да дойда без малкия...

А днес съм доволна,защото ми се обади директорката на новата градина,където искам да местя малкия-ремонта е приключил и на 4.12 започват  newsm44

# 112
  • София
  • Мнения: 4 493
Айде и аз сега да си кажа - Незнам какво става???  #Crazy newsm78 #Crazy
Да се радвам ли или да очаквам шамар  newsm78
От месец и нещо обикалям с детето по разни доктори - ортодонти, а сега е и болна девойката.
"Бащата" не само обеща, но и даде половината сума за шините, а сега даде пари и за английски, изяви желание да дойде и да прекара целия уикенд с дъщеря си, тонът му по телефона е един такъв приятелски и др. такива......, че направо не знам  #Crazy не знам какво да мисля и как да реагирам, незнам какво да си мисля и какво да очаквам от довечера  newsm78

# 113
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Айде и аз сега да си кажа - Незнам какво става???  #Crazy newsm78 #Crazy
Да се радвам ли или да очаквам шамар  newsm78

дааа, зарадвай се, че после да те боли още повече

# 114
  • София
  • Мнения: 4 493
 Twisted Evil Благодаря Таис  Mr. Green

А ето и един подарък от мен за всички вас, т.е. за децата Ви http://www.promotionsserver.com/fox/ - аз вчера го пробвах в мола  Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 6 999
Включвам се само да ви спомена последната книга, която прочетох /писах в друг подфорум и се присетих за тук/: "Всичко е език" на Франсоаз Долто. Препоръча ми я моята психоаналитичка.

Книгата дава /поне според мен/ един доста по-различен поглед на това как да възпитаваме децата си и основно това, че трябва да им се казва всичко. Да се говори - без лъжи. За това колко е важно всяко нещо, което казваме на децата си и как им представяме нещата. Естествено има и част на развода, самотните родители, новите връзки и прочие...

Също се застъпва тезата, че е най-добре родителя, с който е детето да има нова връзка.

Лека вечер момичета/е как пък един 'татко' няма тук  Sad/

# 116
  • Мнения: 6 315
Не вярвам как оживях след отминалата седмица Simple Smile, но важното е, че все още съм тук  hahaha.

Наде, да ти е жив и здрав момъка (на патерица) и да ти носи много радост! Къде се изгуби, ей?!

Иса, аз ровя из разни сайтове за детска психология и там пишеше същото - че на детето трябва да се казва истината. Това правя и аз. Казвам истината простичко и ясно. Оставям малкият да си изживее емоциите, не искам да ги потискам. Най-смешното е, че докато аз обяснявам как мама и тати много обичаме Йоан въпреки че не сме заедно и че всички сме добри, отсрещната страна ме нарича "лоша". Но това вече не ми прави впечатление Simple Smile.

# 117
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-смешното е, че докато аз обяснявам как мама и тати много обичаме Йоан въпреки че не сме заедно и че всички сме добри, отсрещната страна ме нарича "лоша". Но това вече не ми прави впечатление Simple Smile.

Предполагам, че е много гадно. А бившия защо прави така? Какъв му е проблема?

Глобално - да не ти пука - така губи само бившия. Йоан ще порастне и съвсем скоро сам ще е в състояние да си прави изводите "кой какъв е и защо такъв е" Wink

# 118
  • Мнения: 6 315
Неприятно ми е, защото детето си обърква представите за добро и лошо. Мен думите не ме засягат - в смисъл такъв, че ми е пределно ясно, че детето ме обича. Той даже вече започва да се съпротивлява - казва "Неее, мама не е лоша, мама добличка." Wink Бившият не съзнава, че така вреди най-вече на детето. Напоследък май е попрестанал с магариите де... Не смея да се похваля  Confused.

# 119
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мили момичета благодаря ви. Аз малко имах тежгка седмица - Мими се дереше вечер като че ли я колят - предполагам - колики, но нали и ма и др проблеми - все най-лошото мисля.
Та затова - със закъснение - много благодаря за милите думи.

Маргарита - не се притеснявай, детето пределно добре разбира "лош" и "добър" и рано или късно ще лепне етикетите както трябва. Тогава таткото ще лее кпокодилски сълзи ама дано преди това се еозъснае... преди той да е станал лош.

Иса, що пък да е хубаво майката да има нова връзка? Това ми е интересно. МИсля си, че няма значение дали майката има нова връзка - а кака се чувства тя самата - ако и без нова връзка е доблре, спокойна и уравновесена - кво повече м2 трябва на човека.
Напр ти беше спокойна  и се чувстваше добре... така, че не ти трябваше мъж.

# 120
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса, що пък да е хубаво майката да има нова връзка? Това ми е интересно. Мисля си, че няма значение дали майката има нова връзка - а кака се чувства тя самата - ако и без нова връзка е добре, спокойна и уравновесена - кво повече м2 трябва на човека.
Напр ти беше спокойна  и се чувстваше добре... така, че не ти трябваше мъж.

Дълго е за обяснение. Едната причина я писах по друга тема и е общо взето, за да не станат прекалено зависими детето и жената /най-често/ един от друг и то да не може да се отдели и порасне. В тази книга обаче отиват още по-далеч като казва авторката, че едва ли не детето трябва да се присъжда на родителя, който ще заживее с партньор. Защото за детето е важно да има 'пълно семейство' или нещо подобно /не ми се рови сега/. Аз не съм пример - имах връзка от 3-тия ден след раздялата с бившия Wink

Не го разбирам моя бивш мъж  newsm78
Вече ни стана навик всеки уйкенд да сме тримата заедно. Хубаво говорим си, разбираме се не е останала горчилка /поне видима/ помежду ни. Обаче днес за спорихме по повод Коледния подарък от майка му за Дариа нормално ли е на дете да се подаряват детски гримове. Да не говорим, че Дариа още няма 3 год. Просто побеснях, защото въпросната 'баба' не само, че днес видя внучка си за първи път от месец март насам ами и си позволява да купува каквото тя намери за добре без да ме пита. Попрехвръкнаха искри и аз приключих разговора с това, че детето живее с мен и в моята къща и аз решавам какво може и не може да ползва /гримове/, както и че от мен зависи дали този подарък ще стигне до него. Накрая се успокоихме и той обиден "Ама обясни ми защо не искаш да й разрешаваш?" Ами не искам да му обяснявам пък. Не ми е вече мъж. Сума ти време му обяснявах защо мисля така по този въпрос и иначе по друг. Обаче сега вече не иска. Не съм длъжна. И му го казах.

Уффффффффф оплаках се. Най ми е криво не от друго при тези срещи ами от това, че през цялото време седя и се чудя къде ми е бил акъла като съм го харесала за баща на детето ми?  ooooh! Тухла не ми е падала на главата, пияна не бях... ама все нещо трябва да е имало  - иначе къде ми е бил мозъка? Thinking

# 121
Цитат
и си позволява да купува каквото тя намери за добре без да ме пита.

УЖАСССССС - какво непростимо нахалство #Shocked

# 122
  • София
  • Мнения: 6 999
Цитат
и си позволява да купува каквото тя намери за добре без да ме пита.

УЖАСССССС - какво непростимо нахалство #Shocked

Мда - всъщност може да звучи глупаво, но е така... Naughty Особено когато се касае до това да купиш детски гримове на двегодишно дете. Макар че за мен въпросът е принципен - аз съм родителя, който отглежда детето и аз знам и преценям от какво тя се нуждае и с какво може да си играе.

Както вече казах - ако не смятам за подходящо - просто прибирам въпросната вещ и още 20-30-50 лева, които можеха да се дадат за нещо от което дъщеря ми наистина би имала полза, отиват на боклука.

# 123
  • Мнения: X
Абе съвсем логично е детето да живее в семейство, състоящо се от 2ма души. Заради поведенческия модел на бащата, еднакво важен и за момче, и за момиче.
Но това клони натам - търпете си мъжете докато не си намерите някой друг, ако изобщо си намерите, за да има детето баща вкъщи.
Или иначе казано, мълчи си заради детето, което именно всички тук се опитаме да избегнем.
Така че да търсиш татко само и само да има такъв заради детето - пак не върви - в такъв случай да бяхме останали с бившите, поне познатото зло е по-малко зло.
Естествено, че от психологическа гледна точка е по-добре да има семейство. Ми... не ми се споменава за животинския свят, и особено за приматите, при които голям процент от татковците си стоят с мамите и не се покриват като дойде бебето.... ма ние хората май вече сме по-зле и от животни. Така стана.

Иса - много ясно че не си длъжна да му се обясняваш. И аз така казвам. Като ме пита - работиш ли - ми викам не ти влиза в работата, не съм длъжна да казвам. Моя си е работата.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса - много ясно че не си длъжна да му се обясняваш. И аз така казвам. Като ме пита - работиш ли - ми викам не ти влиза в работата, не съм длъжна да казвам. Моя си е работата.

Оооооооо, не  Naughty Ние подобни обяснения си даваме. Дори за гаджетата си говорим. Споделяме си - един вид  Mr. Green
Просто не считам за нужно да обяснявам всяко свое решение, особено очевидни такива. Да помисли и да се сети сам защо съм против гримове за 2 годишно. Не е толкова сложно, нали?

# 125
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
\Иса тоя път не съм съгласна с теб.
ВСЕКИ има право да прецени какво да купи на детето ти - както ти имаш право да прецениш дали да му го даваш КОГАТО САМО ти носиш отговорност за него.
И още нещо - по-добре обясни дане ти се налага по-късон да го правиш това в по-неприятна ситуация.

# 126
  • Мнения: 811
Аз пък в разрез с неколедното ми настроение си сложих коледен аватар и си измислих нов личен текст и сега им се кефя  bowuu

Имам някаква надеждица,че ще мога да ида на коледния форумски бал,ако дребния остане при бабите  Mr. Green

# 127
  • София
  • Мнения: 6 477
Е, това май е доста крайно за родителските права на този, който има нов партньор! #Crazy Ами ако това е бащата? Както е в най-общия случай? Или трябва да има съвременни варианти на Снежанка в частта за мащехата? #Crazy Аз лично не бих си дала детето на БНД понеже има неква нова кифла покрай него и най-малкото изобщо не знам тя иска ли да се грижи за неговото дете?! А пък да си завъдя некой муньо само заради модела от двама родители - не, блъдъря NaughtyЩе си търпя посещенията на биологичния баща и така....
Много странно ама малката хич не се и чуди защо баща й не живее с нас. За нея май това е нормалния начин на живот - но баща беше изнесен от нас някъде преди 2 години и тя няма спомени когато е живял в къщи. Колкото до това, че майката се привързвала адски много по детето си понеже няма партньор - мисля, че е строго индивидуално. Не се считам за залепена майка в никакъв случай! Още повече, че май дядо Коледа чу мрънканията ми по повод по-добре платена работа и взе че ми я донесе...Но това значи и повече време навън и по-малко за Лора....но такъв е живота! Wink

# 128
  • София
  • Мнения: 4 493
Наближават празници
Как се чувствате имате ли КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ?
Имате ли вече планове за празниците?

Само на мен ли им е тъжно и ми се плаче тази година, изобщо не ми е до празници Sick, много съм далече от коледните подготовки и веселби  Cry

# 129
  • Мнения: 1 732
Наближават празници
Как се чувствате имате ли КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ?
Имате ли вече планове за празниците?

Само на мен ли им е тъжно и ми се плаче тази година, изобщо не ми е до празници Sick, много съм далече от коледните подготовки и веселби  Cry

Аха, и аз така.
Нямам никакви планове. Ще съм у дома с дечко. Добре, че имам млади мама и татко, та и те ще са с нас...Странно е, че имам Нея, но все пак се чувствам още по-зле от миналата година, когато Тя все още риташе в корема ми.

# 130
  • Мнения: 1 809
Ами...опитвам се да ми е празнично...И въпреки ,че за Коледа съм с родителите си и с детенце,за НГ ще сме с моя приятелка в заведение....чувствам се малко самотно... Rolling EyesНо...няма да се предам на това усещане и ще се постарая да се насладя пълноценно на празниците Simple Smile

# 131
  • Мнения: 351
Аз пък си се чувствам добре, в яслата ще има тържество, в работата ми също... така, че коленото настроение не ме е напускало нито за миг. И аз ще съм на Бъдни вечер с родата ми, а на НГ някъде с дружки. Наистина се чувствам добре, може би защото ми е за 3-та Коледа  smile3533 smile3534

# 132
  • Мнения: X
Наближават празници
Как се чувствате имате ли КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ?
Имате ли вече планове за празниците?
Само на мен ли им е тъжно и ми се плаче тази година, изобщо не ми е до празници Sick, много съм далече от коледните подготовки и веселби  Cry
Аха, и аз така.
Нямам никакви планове. Ще съм у дома с дечко. Добре, че имам млади мама и татко, та и те ще са с нас...Странно е, че имам Нея, но все пак се чувствам още по-зле от миналата година, когато Тя все още риташе в корема ми.
Не те познавам, ама откъде тоя песимизъм ..
Миналите презници при мен минаха доста добре, за тези съм с още по-големи надежди, защото не съм с корема и дежурното покрай него дремливо състояние.
Самотно - е - понякога ми е... но се оказа, че за година и половина съм успяла да подновя контактите си с хората, които съм обичала преди, но които покрай мъжа ми бях позабравила. Мога да кажа, че често си изкарвам по-добре, отколкото преди с него - за моя голяма изненада. Няма караници, спорове, не се пуля как е могъл да изрече или извърши някоя гигантска глупост ... не съм разочарована от тях, така, както трупах горчилка от него години наред.. бе приятелките ми са супееееер.  Wink / мама е супер...  Wink както казват в рекламата/. Липсва ми мъж, ма не от тия издания дето ги гледам наоколо - ... - в момента средата  ми е в пъти по . Откъм интелигентност, интереси, сила, постижения. И е вярно, че с какъвто се събереш - такъв ставаш - това може би най-големия ми плюс, че се отървах от онзи. Хората, с които сега съм заобиколена, вървят напред - с бързи крачки - и успяват да ме заразят с ентусиазма си. Да не говорим, че почти никоя от приятелките ми не се е дала на мъжа си... може би затова са ми приятелки, защото са като мен....  newsm78
Но това, тези празници да са ти по-кофти от предишните- не го разбирам. Работи върху това. Малко са нещата, по-лоши от бременна жена без мъж до себе си .... така че аз се радвам на всяка секунда. Определено съм с пъти по-добре от миналата година.
 Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 6 315
Кхъ - кхъ, днес ми мина третото съдебно заседание и се споразумяхме  Grinning. След като получа съдебно решение официално ще съм госпожица "второ издание"  Joy. Доволна съм, много при това!
Йоан е болен, но до Коледа ТРЯБВА да оздравее (по заповед на щуката), защото го чакат много подаръци и веселби. Пазаруването за тази Коледа ми достави огромно удоволствие, дано малчо си хареса новите неща  Heart Eyes! Аз също се сдобих с разни красоти Wink.

# 134
  • Мнения: 1 652
Ето ме и мен! Аз не се знам към кой подфорум съм - ни рак, ни щука, май не съм много и за тука, ама....
Не успях да прочета цялата тема. catnadeen, много късно се включвам,  не успях да видя снимките. Но се надявам всичко с малката да се оправи , както и с баткото. Jaly,  и да не си помъдряла не е тревожно, ако си добре. Познавам много щастливи глупачки, и за съжаление доста умни жени, които се чудят дали са помъдрели.

И ние с малкия очакваме празниците. Те вече започнаха. Миналата седмица имахме рожден ден- 4 години. Много хубаво си изкарахме. той е много щастлив- куп играчки и нов акордеон. На Коледа ще сме Боби , аз и татко. Искам да ви кажа, че аз съм била и съвсем сама на Коледа, без бебе в корема , изобщо... Всичко се променя. Чела съм, че трябва празниците да се посрещат с радост и около празниците трябва да има много позитивна енергия около нас. Да простим на всички, да изчистим душите си от обидата! HugМоля се за себе си да успея, че това е много трудно!

# 135
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз в коледното настроение и украса пакетирам и изнасям къщата. Доста е пакетирано в къщи, като работилницата на дядо Коледа е Wink Wink Но силно се надявам някъде през януари да съм новодомка. До последно чакам къде ще се празнува Коледа - в новата или старата къща, за да си купим елха...Но в старата ще да е.
За настроението - малката е предколедна рожденичка и няма как да няма вълнения. По Коледа ща сме с родата, а за НГ малката ще ходи при опозицията и аз ще бъда с приятелки и малко ще си почина. Така че много си ми е добре без никакви неуместни изцепки на бивши тиквеници! И никак не ми е самотно, а суперско ми е даже! Дано и на мамите, на които не им е до празник да предам малко коледно настроение!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 136
  • на път
  • Мнения: 2 804
Дълбок поклон на всички мами-героини, които се справят и преодоляват всичко с енергия за двама. Четох ... четох ... четох и мога да кажа само, че сте просто чудесни   bouquet  bouquet  bouquet

# 137
  • София
  • Мнения: 4 493
Може би трябва да започна с купуването на подаръците  за Коледа и може да ми се пооправи поне малко настроението  newsm78
Шопинг терапията ми помага, но лошото е че замалко  Sad

# 138
  • Мнения: 2 863
Дарена, радвам се че се появи пак при нас!
Не знам защо се чудиш дали си за тука, гледаш сама дете, справяш се чудесно, сигурна съм !( макар отдавна  да не съм  ти писала често се сещам)Simple Smile)
Малчо е голям сладур, аз пък все си мисля, че ако по-често пишеш тука, някой от момичетат могат  да си преразгледат отношението към собствените им драми.... мисля, че  това с което ти се справяш е в пъти по-трудно, наистина го вярвам.
Хм, абе помъдряла или не, важното е, че ми е добре, гледам си дечковци, направих им една огромна елха, беше голяма забава украсяването, сега си чакат подаръците и така. Въпреки, че нямам възможност никъде да отида, ще си бъда в къщи с тях и искрено вярвам, че ще ни е добре.

# 139
  • Мнения: 1 652
Jaly, радвам се да чуя от теб, че ти е добре! Това е постижение на духа- приеми моите поздравления.  bouquet
Аз също се радвам много на живота си- украсихме елхичката и къщичката си , пеем новогодишни песни- наистина ни е празнично- днес ще е тържеството с Дядо Коледа в детската градина.Вчера опаковах подаръка и  благодарих на Бога, че го има този миг. Много празници имаме този месец. Има и новогодишни концерти, а ние и двамата обичаме да ходим. 
 И ние имахме покана за Коледа- и то двамата, Grinning и ни покани човек на когото много държа, но е далече и не ми се тръгва с детето в зимен ден! Naughty
Весела подготовка за Коледа на всички!  Hug

# 140
  • Мнения: 583
да се запиша и аз предколедно. коледа ще бъдем на гости при баба и дядо в провинцията, а нова година- с братовчедки в планината. общо взето ще разнообразим. само едно не ми изнася-започнах работа и ме набутаха/като след майчинство-и това ако не е дискриминация! Naughty/ в някакъв загубен отдел-седма глуха, та адски ми е гадно, но ще се боря да се махна оттам час по скоро, че професионализма ми току виж се изпарил и съм се отдала на затъпяване hahahaиначе при нас дядо коледа дойде в детската градина и малката полудя от радост, а мислех, че ще се изплаши/беше се запознала с него само по тв-то/. а елхичка в къщи отдавна подредихме, че и вече развалихме и тук там нещо изпочупихме Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 811
Тази година преживях много промени-лични,според мен са за хубаво, и форума и в частност вие смели мами ми помогнахте,станахте част от живота ми-радвам се,че ви има   bouquet
Весели празници ви пожелавам и догодина повече поводи за усмивки да има за всяка една от нас!

 Flowers Four Leaf Clover

# 142
  • Мнения: X
Кхъ - кхъ, днес ми мина третото съдебно заседание и се споразумяхме  Grinning. След като получа съдебно решение официално ще съм госпожица "второ издание"  Joy. Доволна съм, много при това!
Йоан е болен, но до Коледа ТРЯБВА да оздравее (по заповед на щуката), защото го чакат много подаръци и веселби. Пазаруването за тази Коледа ми достави огромно удоволствие, дано малчо си хареса новите неща  Heart Eyes! Аз също се сдобих с разни красоти Wink.
Хе хе - честито ти второ издание.  Wink
Айде - пък да се похвалиш /или оплачеш/  Grinning - как ти се харесва чисто новото статукво.
Аз съм в потиснато предколедно настроени - май най-вече по финансови съображения - .. искам вече да тръгвам на работа, просто се спаружих от това стискане. А пък като се има предвид, че като почна плащане на бавачка - щото места в ясли за такива малки деца няма - пак ще съм изстискане отвсякъде- .. бе свят ми се извива та гледам да не мисля... ма може би трябва да ми се ампутира главата директно...
Поне си имам една надежда - хвърлих око на един момък - положението е под контрол - тамън бях решила че съм обърнала резбата - но слава богу не.  Wink Щом още мога да обичам.. макар и силно казано - всичко е ОК.  Thinking Преживях периода на поголовна омраза към всичко де що е в панталони.. макар че и сега мнението ми за този контингент не е кой знае колко високо - и сега чакам да видя какъв период ми носи съдбата... ма не вярвам лесно да се измъкна.. има още доста да се мъча.

# 143
  • Мнения: 1 732
...
Поне си имам една надежда - хвърлих око на един момък - положението е под контрол - тамън бях решила че съм обърнала резбата - но слава богу не. 
  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

И аз така искам, ма нещо не се получава засега  newsm78

# 144
  • Мнения: 357
Уффф, да се оплача и аз предпразнично! Отдавна съм хвърлила око на един момък, пък и той на мен, ама нали винаги трябва да има пречки (поне при мене), та момъка е в чужбина  Sad Имаше вариант да си идва за празниците, ама... оказа се, че няма да си идва и сега ми е тъпо, щото се надявах, че ще сме заедно за нова година  Rolling Eyes
Иначе правя отчаяни опити тука да си харесам някой друг, ама нещо не става тая работа, нищо свястно не се върти покрай мен Sick Май ми писна вече да съм сама, ама като няма друг вариант, ще си се гушкаме с Ивайло! Hug
Хайде стига съм се оплаквала! Има и хубави новини при нас! Миналата седмица проходихме и то стабилно, тръгнахме да гоним едно коте и направихме дълъг преход из целия двор! А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни! Simple Smile
Желаем весело посрещане на новата година и много, много положителни емоции на всички!  bouquet

# 145
  • Мнения: 811

този контингент е секънд хенд  Mr. Green

Каси,много се радвам за теб!
Сесил,Мама Криси,не се притеснявайте и не бързайте-ще се намери подходящ.
И аз съм се заплеснала по един младеж-интересното е къде го видях-в кафенето до детската площадка,където водя детето да си играе.То аз на друго място не ходя...ма виж как се случи... Mr. Green

# 146
  • Мнения: X
Бе мен заплесването ми мина  Wink.. ма важна е идеята - бях се съвсем отчаяла и самообвинила.
А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни!
Каква градина? Да не казваш, че ходите на градина вече.. или ... аз пак нещо не разбрах...  newsm78

# 147
  • Мнения: 351
casiopea ,
поне в нашата ясла(а тя е държавна и мисля, че важи за всички ясли) има програма за деня на деца от 10 месеца до година и три месеца и програма за над 1г и 3 м. Така че можеш да запишеш детето си на ясла, но едва ли някой ще ти я препоръча пред детегледачка:)

# 148
  • Мнения: 811
Довечера ще ходите ли на форумския бал?

Ако Не съм не гледа лошо  Mr. Green ще се престраша да и се представя,щот на Коледноя базар ме досрамя  Embarassed

# 149
  • Мнения: 357
А пък тази седмица ходихме на тържеството в детската градина, да видим Дядо Коледа и доста му се радвахме, получихме много подаръци и сме много доволни!
Каква градина? Да не казваш, че ходите на градина вече.. или ... аз пак нещо не разбрах...  newsm78
Не, не още не ходим на градина, просто го водихме на тържеството за Коледа и той изобщо не се притесни от многото хора, нито от Дядо Коледа, напротив тръгана да търси кака си (братовчедка му).

# 150
  • Мнения: 6 315
Харесва ми се новото положение Simple Smile), ама пък сега имах други проблеми на главата. С Йоан бяхме в болница 8-9 дни. Изкара тежка двустранна пневмония, има и шунт на сърцето, който обикновено се израствал. Прибрахме се вчера и малчо тогава получи подаръците от Дядо Коледа и много им се радва Simple Smile.

Утре ще сме си у дома с майка ми и аз ... може и да проспя новата година. Много уморена се чувствам.

Весело посрещане на Новата година, момичета и нека децата ни са здрави за да ни радват, нека проблемите ни да са по-малко, всяка да намери това което търси и нека бъдем щастливи!   bouquet

# 151
  • Мнения: 1 809
Момичета, искам да ви пожелая весело посрещане на Новата година!Бъдете вие и децата ви  много здрави и щастливи !Нека през 2007 не ви напуска вярата ,оптимизма и доброто настроение!Нека всяка ваша мечта стане реалност!И нека през 2007 година имаме повече поводи за хвалби тук във форума,а лошите неща да останат забравени през изминаващата година!
 Hug  bouquet

# 152
  • София
  • Мнения: 6 999
Щастливо посрещане на Новата Година на всички вас момичета   bouquet

Margarita радвам се, че Йоан е вече добре. Не се безпокой за шума - аз имам от дете. Не го израстнах както се надяваха лекарите, но не ми пречи на живота.

# 153
  • Мнения: 312
маргарита,

радвам се, че вече сте си вкъщи и всичко е минало!  Hug




момичета,

желая на всички ви една здрава и спокойна, изпълнена с усмивки година!

бъдете щастливи и вярвайте в хубавите неща!

весели празници!
   bouquet

# 154
  • Мнения: 2 327
Весело посрещане на Новата Година!
Всеки да получи това, от което има нужда, а не това което иска Simple Smile

# 155
  • Мнения: 1 652
Весело посрещане на Новата 2007 година и от мен! Hug

Хайде да видим на кой -какъв късмет от баницата ще се падне!   newsm78

# 156
  • Мнения: 357
Весело посрещане на Новата Година!

Нека да сме преди всичко здрави, а всичко останало зависи до голяма степен от нас самите!
За мен лично 2006 беше една много динамична година, случиха ми се и хубави и лоши неща, обземаха ме различни настроения от депресия до еуфория, но се надявам през следващата година да ни се случват повече хубави неща, бързо да се справяме с непиятните ситуации, много усмивки и много радост да ни донесат дечицата и успехът да ни следва навсякъде!

Наздраве!!!

# 157
  • Мнения: 6 315
Много ви благодаря, момичета! Вярвам, че всичко което ни се случи тази година е за да ни направи по-силни и искрено вярвам, че хубавото тепърва предстои! Дай Боже на всяка от нас еуфоричните щастливи моменти през 2007-а да преобладават Simple Smile. Обичам ви и ви желая мечтите ви да се сбъдват!   bouquet Hug

# 158
  • Мнения: 811
Маргарита,радвам се,че сте били вкъщи за нова година!Много,много здраве на Йоан!

Аз намерих парата  Mr. Green А дано...

Салай е невероятен шемет  Heart Eyes

Успешна година!
  bouquet

# 159
  • Мнения: 811
Morgana има празник днес -много здраве и много поводи за усмивки ти пожелавам!   bouquet

# 160
  • Мнения: X
И от мен поздрави и целувки.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт