Подарявам котета във Варна

  • 2 590
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Търся добри стопани за четири котета-бебета, черни с бели муцунки, баща-ангорец. 40-дневни са, за съжаление майка им няма вече мляко и не желае да се грижи за тях.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Повдигам темата. Цъкър!! Blush

# 2
  • Мнения: 281
DDBD, котетата рошави ли са? Леле, какъв въпрос! ooooh! Имах предвид взели ли са нещо "ангорско" от баща си?
С мъжо ми обмисляме дали да не вземем котенце на сина ни  newsm78
Ще ти пиша на ЛС

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 10:53 от AKILINA

# 3
  • Мнения: 253
Имат ли снимка? Ако може да ги видя. Ние също искаме за децата, но все отлагаме.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хайде на котарацитеее!!
Млади, пухкави сладури,
драскат с нокти в розови потури,
с рошави мустаки се умилкват,
по тумбаците обичат да се гъдилкат!

# 5
  • Мнения: 446
На мамите, повдигнали темата, благодаря много. Краставице, УфициЯлно те номинирам за рекламен агент. Котетата са рошави. Едното вече обещах на Акилина. В края на седмицата ще се опитам да ги снимам и покажа, дано се намерят добри стопани.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
По принцип, би трябало да взимам процент, особено пък в котешка натура, обаче нали съм много заможна от към гадини, днес съм благотворително настроена...  Hug

# 7
  • Мнения: 446
Както винаги, ме развесели страхотно  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 386
Пробвай във  форума  на
www.dog.bg
Член съм,имам приятели,които си търсят там.....готино място е за добри стопани!
Късмет!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Има ли котки, няма ли? Mr. Green
Края на седмицата дойде, давай фотос-мотос, народа се тълпи на талази и ще ме прегази!
Дай котка! - вика и пари в ръцете ми тика..


Шегувувам се, всичко котешко в случая е безплатно.  Flutter

# 10
  • Мнения: 446
Има, има. Акилина ги хареса много и отнесе двечки. За другите две, моля редете се на опашка Stop. Снимка все още не съм направила, фотоапаратът е прост, с лента, на съпружеството телефонЯ не мога да докопам...
Към рекламата да добавя, че памперс не искат, ползват котешки клозет.
Краставице  Hug

# 11
  • Мнения: 281
Хайде на котетата! Големи сладуранчета са- повярвайте ми! Рошави и с големи очи, черно-бели бонбончета  Heart Eyes
Ако не ги вземете скоро, ще се обадя на DDBD да ми даде и другите  Joy
  bouquet

# 12
  • Мнения: 446
Към всички съпричастни мами, моля един котешко-снимков въпрос. Вече имам снимки на компа, обаче как да ги кача newsm78 Снимките аз ги отварям с АСДСии. Не са цвете, но котките се виждат. Не знаех тази сутрин, че да хванеш на фокус две щури котета е толкова уморително. Препоръчвам вместо физзарядка.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Снимки-линк на котешката прелест  Grinning

 

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Ох, защо не беше в София... как ми хареса последното чисто черното...

Пу-пу, дано повече Варненки да ги видят и да си вземат за вкъщи Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт