БГ бизнесмен в София се вози с най-скъпата кола в света

  • 4 138
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
Винаги съм се чудила, колко ли малка трябва да ти е пишката, че да имаш нужда от автомобил от 1.3 млн.

Ей това като го каже някой и направо не знам да се смея ли или да плача. Какво става ако е жена си я е купила (освен онова със свирките)? Клитор ли няма?

И кое е по-хубаво - да имаш огромен член или да си богат? Какво става ако имаш и двете - в книга на Хърбърт Уелс ли влизаш?

# 31
  • Мнения: 239
Нали имаше проучване , че в Б-я се карат повече Мерцедеси отколкото в Германия  Rolling Eyes
О, да-особено депутатите и министрите все Мерцедеси и БМВ-та карат.Скоро пак им обновяваха автомобилния парк #2gunfireВсъщност, сега се сетих за една прясна случка-прибира се мъжа ми в неделя от Пловдив и както си кара по магистралата, започва бясно изпреварване от депутатски коли-БМВ-та-около 4-5 на брой.Мъжо бил принуден буквално да спре в банкета, за да може тия лудите да го изпреварят, защото, по думите му, не бръснели никого на пътя-хич не им пукало, че карат в насрещното и че могат да отнемат невинен човешки живот.. #Cussing outПростаци!

На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.

# 32
  • Мнения: 239
Тя Ивайла Бакалова затова ли му слагаше рога Crazy

Абе той май си я взе с рогата. Преди няколко години имаше фотосесия в " Ева" на Ивайла и дъщеря й, която още беше бебе. Детенцето удивително много приличаше на Илия Павлов...  Whistling А нали версията е, че въпросният "Вълк" е баща на малката Рая... Thinking

че той да не я взе за жена бе?! секс кукла и после я смени с по-неамортизирана. така е като имаш свобода и пари. всеки, който казва, че не бил направил тъй ви лъже и не му вярвайте за нищо. знам, че много от вас смятат, че мъжете им никога не биха правили такива неща ако се видят в пари. знам, че има мъка на този свят.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоро, ти кажи Карбовски ли си или не?  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 495
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.
Чакай малко-какво искаш да ми кажеш, че останалите шофьори, дето правят нарушения, не обичат родината ли си???!!Тва са глупости, само се чуй!!!Много добре знаем как стоят нещата с депутатските коли и останалите..

# 35
  • Мнения: 239
Жоро, ти кажи Карбовски ли си или не?  Laughing

Да бе, ти знаеш ли аз какво тяло имам въобще?! Айде без обиди. Карбовски го знам, но за мен той е на границата между метъла и хомосексуализма - хем се облича зле хем е кекав.

# 36
  • Мнения: 239
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.
Чакай малко-какво искаш да ми кажеш, че останалите шофьори, дето правят нарушения, не обичат родината ли си???!!Тва са глупости, само се чуй!!!Много добре знаем как стоят нещата с депутатските коли и останалите..

Ами като те возят в 3 бронирани Мерцедеса и не блъскаш хора си най-малкото добър и толерантен човек все пак, не мислиш ли? Депутати не ме интересуват - те не са мъже.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935


Абе той май си я взе с рогата.

Отдавна я върна! Grinning

# 38
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Винаги съм се чудила, колко ли малка трябва да ти е пишката, че да имаш нужда от автомобил от 1.3 млн.
Никак не му е малък даже... Embarassed

# 39
  • Мнения: 2 755
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.
Чакай малко-какво искаш да ми кажеш, че останалите шофьори, дето правят нарушения, не обичат родината ли си???!!Тва са глупости, само се чуй!!!Много добре знаем как стоят нещата с депутатските коли и останалите..

Ами като те возят в 3 бронирани Мерцедеса и не блъскаш хора си най-малкото добър и толерантен човек все пак, не мислиш ли? Депутати не ме интересуват - те не са мъже.
Я виж ти. Покрай Жорето научих нещо ново - бронираните Мерцедеси били застраховани срещу автомобилни злополуки. Тц, тц, тц. Аз пък си мислех, че само срещу куршуми имат "имунитет". Crazy

# 40
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967


Защото в Холандия няма толкова тарикати много ясно. Да не говорим, че холандците са недодялани селяни, които не могат да се обличат даже.

Кой богат холандец ще иска да остане в Холандия според теб? Тук не говоря за мениджърчета, които могат да си вземат кола на лизинг за 30 години. Става дума за тарикатите. В София всички искат защото има пичета, има нощен живот, има планини и морета. Съчетай 4те фактора и виждаш къде са ЕС класите.

Голяма философия! Направо ми падна шапката. А как се обличат додяланите граждани в БГ /тези дето са в колите по милион/? Да дойдат да дадат един курс на недодяланите селяни бизнесмени тук, които поне знаят как се прави бизнес, а не как се крадат пари и крият данъци.

# 41
  • Мнения: 3 423
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.

Чета и се заливам от смях.
Тоя Жоро си се ебава със
средностатистическата
практична домакиня и хич
не му пука. Страшен е.
Извинете, че не пиша по темата.

# 42
  • Мнения: 5 370
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.

Чета и се заливам от смях.
Тоя Жоро си се ебава със
средностатистическата
практична домакиня и хич
не му пука. Страшен е.
Извинете, че не пиша по темата.
И аз не по темата-да се присъединя към Лиска.
Имам усещането, че подставено лице от някоя медия се прави "на дръж ми шапката да н' падне" и развива писания по темата" бил съм се бил напил и съм си бил сън сънувал".

 Crazy Crazy

# 43
  • Мнения: 6 167
На братовчед ми партньорите са с по 3 коли, но никога не правят нарушения и досега не са блъскали хора защото обичат родината си.

Чета и се заливам от смях.
Тоя Жоро си се ебава със
средностатистическата
практична домакиня и хич
не му пука. Страшен е.
Извинете, че не пиша по темата.
И аз не по темата-да се присъединя към Лиска.
Имам усещането, че подставено лице от някоя медия се прави "на дръж ми шапката да н' падне" и развива писания по темата" бил съм се бил напил и съм си бил изфантазирал".

и аз, и аз да поприпкам след вас)))
браво жоре,
а на постинга за холандците много се зарадвах
кажи им го. Mr. Green

това за мерцедесите ми е ес-класа, непонятно, демек,
ама щом казваш - вервам. Peace

ей, като видя ес -класа и все за теб се сещам. Joy

# 44
  • Мнения: 5 370
ЛЕнни, мила, аз даже Мерцедес 190 като видя-пак за него се сещам, ти за класи някакви тука ми разправяш.
Жорето е запазена марка бе-Жоре и С класа трудно сА придобиват и запазват. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт