Акушер гинеколог

  • 7 645
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,преди 4 дни разбрах,че съм бременна.Чрез тест.
Този път няма мърдане,ще ставам майка,ако е рекъл Господ.На 34 години съм.
Трудно ми е да свикна с тази мисъл...за първи път ми се случва.
Но днес преживях един стрес и разочарование.Не знам как са били другите бременни жени,но аз съм много нервна, а знам че това не е хубаво.
Аз съм може би 3 или 4та седмица,съвсем в началото.
Абонирана съм в клиника Св.Пантелеймон.Там посещавах една лекарка-гинеколожка близо 2 год.Но днес срещнах много лошо отношение,държи се като всезнайко,пренебрегна ме,не обърна внимание на проблемът ми,а аз току що и бях казала че съм бременна.Аз се разплаках,много тежко ми стана,няма да разкажа точно сега подробно за конфликта...проблемът ми е друг.Но само да довърша-въпросната гинеколожка с дълъг опит в бранша и може би много добра,се държеше като комсомолски секретар.Твърда че е права и едва ли не-тя беше обидената.Махна с ръка и напусна кабинета.
Реших че при нея повече няма да отида,аз се нуждая от внимение и грижи а не от гордостт на лекарите.
Попитах на администрацията да ми препоръчат други гинеколози и те ми изброиха следните:
д-р Иванчева,д-р Благоева и д-р Цанкова.
Ако някоя от вас е била при някой от тях бихте ли ми дали препоръки,много съм объркана, а се нуждая от съвестен който да ме следи от самото начало.
Благодаря на всички:)

# 1
  • Мнения: 25
Ти от Пловдив ли си?Не се разбира много ама това СВ.Панталеймон трябва да е бившата втора градска нали?Аз не мога да ти помогна за лекарите , но да се уто4ниш поне от къде си 4е да има е ясно на другите

# 2
  • Мнения: 1 596
Ти от Пловдив ли си?Не се разбира много ама това СВ.Панталеймон трябва да е бившата втора градска нали?Аз не мога да ти помогна за лекарите , но да се уто4ниш поне от къде си 4е да има е ясно на другите


здравей,от софия съм, за клиниката св.пантелеймон става дума

# 3
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравей, мойта втора бременност я следи д-р Иванчева и съм много доволна. Тя работи и в Пирогов. Не изражда, но мен ме прати при нейна позната в Шейново и всичко мина перфектно. Пожелавам ти лека и спокойна бременност.

# 4
  • Мнения: 1 599
Д-р Ковачева.... тя е супер.... от бившата Тина киркова.... страхотен специалист и човек

# 5
  • София
  • Мнения: 6 360
първо, честита бременност! второ, не говори за бременността си като за "проблем". трето, от изброените познавам само Благоева, ако е същата де - Виктория Благоева. ако е тя - добра е.

# 6
  • по света
  • Мнения: 1 587
При Цанкова от МД недей!

# 7
  • Мнения: 819
Здравей и честита първа бременност!Номерът на лекаря е 0887 552095.Има кабинет в близост до х-л Хемус.Аз съм много доволна,той е разбран човек и е опитен,въпреки,че е млад.Казва се д-р Константин Ташков и е син на Божидар Ташков,голям специалист в гинекологията.Това е лекарят,изродил 5 килограмовото бебе преди около месец!
Успех!

# 8
Здравейте,преди 4 дни разбрах,че съм бременна.Чрез тест.
Този път няма мърдане,ще ставам майка,ако е рекъл Господ.На 34 години съм.
Трудно ми е да свикна с тази мисъл...за първи път ми се случва.
Но днес преживях един стрес и разочарование.Не знам как са били другите бременни жени,но аз съм много нервна, а знам че това не е хубаво.
Аз съм може би 3 или 4та седмица,съвсем в началото.
Абонирана съм в клиника Св.Пантелеймон.Там посещавах една лекарка-гинеколожка близо 2 год.Но днес срещнах много лошо отношение,държи се като всезнайко,пренебрегна ме,не обърна внимание на проблемът ми,а аз току що и бях казала че съм бременна.Аз се разплаках,много тежко ми стана,няма да разкажа точно сега подробно за конфликта...проблемът ми е друг.Но само да довърша-въпросната гинеколожка с дълъг опит в бранша и може би много добра,се държеше като комсомолски секретар.Твърда че е права и едва ли не-тя беше обидената.Махна с ръка и напусна кабинета.
Реших че при нея повече няма да отида,аз се нуждая от внимание и грижи а не от гордост на лекарите.
Попитах на администрацията да ми препоръчат други гинеколози и те ми изброиха следните:
д-р Иванчева,д-р Благоева и д-р Цанкова.
Ако някоя от вас е била при някой от тях бихте ли ми дали препоръки,много съм объркана, а се нуждая от съвестен който да ме следи от самото начало.
Благодаря на всички:)
Здравей Simple Smile,първо искам да ти кажа,че за тези две лекарки не знам нищо,но знам за един друг лекар пак от "Св.Пантелеймон".Много е добър newsm10!!!!Казва се Д-р Стоян Борисов и преглежда единствено в събота след 14:00ч.Освен там работи и в Майчин дом,телефона му е 0888-811-658.Освен него мога да ти препоръчам и една гинеколожка,за която знам че изражда също в Майчин дом и е много добра със секциото.Казва се Д-р Живка Карагьозова тел.0887-380-348.Също така работи и в един частен мед.център "Фемина" срещу бърза помощ.

# 9
  • Мнения: 514
Здравей и честита първа бременност!Номерът на лекаря е 0887 552095.Има кабинет в близост до х-л Хемус.Аз съм много доволна,той е разбран човек и е опитен,въпреки,че е млад.Казва се д-р Константин Ташков и е син на Божидар Ташков,голям специалист в гинекологията.Това е лекарят,изродил 5 килограмовото бебе преди около месец!
Успех!
Наистина е много добър професионалист! Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 636
Здравей,
Няколко години семейството ми беше абонирано за здравни услуги в св. Пантелеймон. Всичко беше добре, но гинеколозите там хич ги няма като става дума за бременност - казвам ти го от опита на снаха ми,у която си избра Иванчева или нещо подобно като име. Ще ти дам един съвет - не се доверявай на тези центрове - вземи си запиши женска консултация в райнната ти поликлиника или си иди при определен лекар, при когото ще раждаш. Аз родих преди 10 дни в Шейново, планово секцио и от все сърце ти препоръчвам д-р Тодор Димитров. Този човек следеше бременността ми от самото начало, а като дойде време да постъпвам и да раждам беше с мен навсякъде и ме водеше за ръка, за да получа максимално внимание, тъй като акушерките и помощния персонал са грубиянки и простачки когато не са ти познати. Та на този човек дължа живота си както и раждането на нашето 4 килограмово бебе слънчице.
Обърни се към него в ЖК - докторът е млад, на 35г., но е може би най-добрият там. По време на бременността ми е идвал и у нас да ми слага инжекции. За пари и рушвети не е ставало дума, като повдигнахме въпрлос дължим ли му нешо, той каза да не го обиждаме. Платихме само 150 лв. за избор на екип, който наистина беше страхотен!

# 11
  • Мнения: 482
Аз съм при д-р Илияна Иванчева и съм доволна от нея.

# 12
  • Мнения: 83

  Честито! Ще стискам палци всичко да мине добре!  Аз родих преди три седмици в Шейново със секцио, много съм доволна и горещо ти препоръчвам д-р Тодор Димитров!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 596
здравейте,
благодаря на всички.
ето днес разгледах отговорите ви след дълго отсъствие:)
вече съм трети месец.
ходя при д-р Благоева и в Майчин дом,там лежах за задържане.
та ходя и на двете места bowuu
здраве и на вас.

# 14
Здравей Simple SmileПрепоръчвам ти болница "Св.София". Аз лежах няколко пъти там за задържане и лекарите са страотни,и най-вече д-р Константин Петров,с когото "родихме" моят син преди месец и половина Simple SmileЗа Майчин Дом хубаво не съм чула, а и видяла.Сестра ми ражда там и нямам думи.Надявам се а и ти пожелавам всичко по натам да е наред с теб и с бебчо

Общи условия

Активация на акаунт