Упойки при операция от херния

  • 1 982
  • 5
  •   1
Отговори
Моля ви, чета из форума за някакви капки и сиропчета използвани при операции от херния. Дъщеря ми е на 3 години, предстой и такава операция, а докторите ми предлагам венозна упойка, която ми се струва много страшна за малко дете. Благодаря ви. Просто ми дайте имената на някакви заместители.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Сина ми го оперираха два пъти от херния на година и 3 месеца. Мисля, че упойката беше с някакъв газ, но бяха оставили абокат на ръчичката за всеки случай. Преди да го вземат в операционната му дадоха успокоително сиропче да не плаче и да не се бори много като го вземат.
Говорете пак с анестезиолога на операцията, той ще ви обясни най-добре.

# 2
  • Торонто
  • Мнения: 837
На 5 год. беше детето ми - капаха му капки за пълната упойка.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен ми казаха, че упойката е комбинирана- пълна и местна. Доведоха ми я будна и с абокат, който след 2-3 часа го махнаха.

# 4
  • Мнения: 7 640
На 5 год. беше детето ми - капаха му капки за пълната упойка.

не е минало само с това Wink

# 5
  • Мнения: 1 426
В Пирогов слагат първо Диазепам (може би ) мускулно за да ги омаломощят и да могат да сложат централен източник, а после в операционната не знам какво точно, но предварително трябва да се направи тест за упойка, за да се види дали няма реакция към някоя. Преди операцията има консултация с анестезиолог така че може да питате или да избирате (ако знаете какво искате)

Общи условия

Активация на акаунт