Детето ми се напикава

  • 792
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Скъпи мами , ако някой е имал подобен проблем моля да помогне защото вече незнам какво да правя.
  Дъщеря ми е на 2 години и половина и от 5-6 месеца е без памперс.Дори през нощта сама си ставаше да пика . Но от около две седмици започна редовно да се подмокря , понякога през 20-30 мин. Проблема е в това ,че не усеща кога и се пика и казва едва когато гащичките и се намокрят после сяда на гърнето и си пикае там .Взеха и урина и кръв и изследванията и са много добри ,без никакви отклонения .МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !

# 1
  • Мнения: 409
Виж, съжелявам, че никоя мама не се е включила, но ми е попадало да чета подобно нещо!

Ако изследванията са ви наистина добри, консултирайте се с детски психолог, децата в тази възраст имат ранима психика и е възможно детето да се е уплашило без да може да обясни какво го тревожи!

Дано идеята помогне

Успех!

# 2
  • Мнения: 245
Моята дащеря на тази възраст имаше такав проблем правихме изследвания и по същия начин всичко беше наред, а тя точно тогава сменяше яслите и отиваше на градинка беше на 3 годинки
и неможеше да сжикне с новите госпожи новите деца,и от притеснение се начуркваше стана по лошо и когато децата започнаха да и се подиграват, но слава богу всичко се оправи
Така че зе замисли за някакъв психологически проблем при детето/смяна на жилище,спор между тебе и съпруга ти, нещто такова например/

# 3
  • Мнения: 1 058
Когато направиха операция на племенницата ми и тя започна да се напишква нощем. Да не се е уплашило от нещо детенце.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Дъщеря ми е на 5г и от двегодишна е без памперс.Тази година се преместихме да живеем от София в Плевен-стана много бързо,нов град,съвсем непознати хора...и тя започна да се напишква-на петгодишна възраст.Просто така изживя преместването.Дали наистина причината при вас не е психологическа?

# 5
  • Мнения: 409
Много ми е мъчно за малките човечета!

И преди съм се чудила какво ли минава през главиците им  Sad и как може да разсееш страховете на такова малко дете и как да му обясниш какво става, за да не е тревожно ...

Дано бързо се оправят!

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 17:04 от КераЦудка

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Много ми е мъчно за малките човечета!



Дано бързо се оправят!

 
Моята бамбинка се оправи-напишкването спря след около месец така,както и започна-от раз.Дано и при вас е така! Praynig

# 7
  • Мнения: 14
Благодаря милимами , че така бързо сте се отзовали.Аз малко съсно прочетох отзивите .През това време  водих детенце пак при педиатър които я прегледа и каза , че леко и е зачервено влагалището и може от товада е и ни изписа "нелидикс " и бани с Калиев перманганат , но не помогна . Затова вчера на своя глава я водин да и изследват стерилна урина и като излязат резултатите ще я водя при уролог , защото детето не е изживяло нищо травмиращо , никакви промени , нищо което да го обезпокои , но пък може ли един възрастен да си представи какво става в детската главица .
 Благодаря отново Hug

Общи условия

Активация на акаунт