Тема за пантофи...

  • 11 979
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
Извинявам се на авторката,но ще използвам темата да попитам за едни детски пантофки-чорап BlushМиналата година ги имало в Метро,но когато ходихме имаше само големи номера.Изглеждат точно като чорап,но отдолу са с подметка.Дали ги има някъде Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 1 043
Ей, много ги харесвам тези пантофи. Моите се скъсаха и ги хвърлих, от около година гледам да си купя нови и не мога да си харесам нищо. Аз никога не съм се спъвала с тях. Не се и хлъзгат, отдолу имаха някакво гумено покритие, което беше и релефно.

# 17
  • Мнения: 268
И аз съм фен на тези пантофи и тая година се бях навила да се ПременЯ с едни такива, ма като видях 26.00 лв и се отказах - егаси златните пантофи. Купих си едни пухкави за 7 .00 лв и пак съм доволна.

# 18
  • Мнения: 1 305
Мойте са от Гърция и са много хубави
виждала съм много но като материал и изпълнение нещо не ми харесват
досега съм ги прала се в пералнята и нищо им няма на кръщелника ми купих от Метро и след първото пране се разлепиха

# 19
  • Мнения: 3 611
Не ги харесвам теzи пантофи. Имала съм, краката ми се zадушават вътре и не са ми комфортни. Освен това се късат отдолу мнгоо бърzо.
За въzрастни как да е, но определено не препоръчвам zа малки деца да са с такива пантофки. Моят синковец имаше такива zа в градината, Толкова са му се потяли краката вътре, че хвана гъбички. (не иzключвам въzможността да са zараzни, но аz и баща му никога не сме имали... пък в градината никой не му обува обувките)...

Общи условия

Активация на акаунт