Отговори
# 270
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да споделя, че вчера от градината и играчки  ми дадоха /не са много,но са от сърце/ Peace  И аз ще донеса малко играчки, и като се съберем - ще станат много Peace Peace

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Момичета, имам страхотна новина!

Защитеното жилище спечели Специална награда в Конкурса "Сграда на годината" за благородно инвестиционно намерение.

Може да гледате излъчването на церемонията по БНТ, събота 20.12. от 16:45.

Нямате представа колко вълнуващо беше! Това е награда за всички вас, които повярвахте в нас и ни помагахте и помагате с каквото можете!

# 272
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, имам страхотна новина!

Защитеното жилище спечели Специална награда в Конкурса "Сграда на годината" за благородно инвестиционно намерение.

Може да гледате излъчването на церемонията по БНТ, събота 20.12. от 16:45.

Нямате представа колко вълнуващо беше! Това е награда за всички вас, които повярвахте в нас и ни помагахте и помагате с каквото можете!

  bouquet Hug  bouquet

# 273
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Браво на журито!!!
  bouquet
Наистина е признание за големите Ви сърца !
...и както е в рекламата:"Първо в София после и в други градове!" Laughing

# 274
  • Мнения: 710
 Party Понеже гласувах,чувствам се щаслива.Поздравления   bouquet

# 275
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, имам страхотна новина!

Защитеното жилище спечели Специална награда в Конкурса "Сграда на годината" за благородно инвестиционно намерение.

Може да гледате излъчването на церемонията по БНТ, събота 20.12. от 16:45.

Нямате представа колко вълнуващо беше! Това е награда за всички вас, които повярвахте в нас и ни помагахте и помагате с каквото можете!

 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10

# 276
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Hug
мом4етата в Защитеното жилище са добре.
онзи ден бяхме на КОледна ве4еря с тях .Бяха се подготвили перфектно ,какви неща бяха наготвили,леле....

Беше много хубаво,а моя син даже си остави пантофите да си му стояли там като ходел Twisted Evil
добре са мом4етата и съм много щастлива Peace

# 277
  • Мнения: 710
Весели Коледни и Новогодишни празници!,с пожелание за здраве и успехи през новата 2009г.! Hug

Общи условия

Активация на акаунт