Въпрос-частна Клиника "Ескулаб"-Русе

  • 1 934
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мами! Има ли раждали в "Ескулаб" - гр. Русе? Предстои ми раждане през месец януари, предпочитам да е именно там, заради чистотата и самостоятелната стая, но незнам нищо повече за тази клиника. Ще се радвам да споделите впечатленията си, не само хубавите, разбира се! Благодаря ви предварително!  preggo

# 1
# 2
  • Мнения: 4 111
БейбИту, благодаря за препратките! Да бях се поразровила преди да пусна темата ли..... И за грешката ми, да, благодаря, доказах че незнам дори името на клиниката, т.е. съвсем нищо. 

# 3
  • Мнения: 295
Аз родих сина си там декември 2003. Бях при д-р Тончева. Много съм доволна. И докторката, и от екипа, и от обстановката. Родих трудно, по нормален път и всички се постараха максимално, за да се живи и здрави с детенцето.
На първия етаж е за нормално, а втория - секцио. Поне така беше. Всичко беше новичко, чисто и приятно. Имат добри анестезиолози. Моят беше д-р Лефтеров, по изрично настояване на докторката ми. Родих с епидурална.
Стаята, в която бях е на първия етаж, точно до родилното. Бях с още едно момиче, но имат и единични стаи. Дават ти детенцето веднага и можеш да си го видиш когато си пожелаеш през останалото време. Неонатоложката ми се видя също доста компетентна, макар че бях толкова замаяна от емоции и стрес, че не си спомням името й вече.

Така че изборът е добър и няма да сгрешиш.

# 4
  • Мнения: 2 309
Няма нужда да питаш нас,спокойно можеш да отидеш и да разгледаш клиниката.Ти ходиш ли на училище за бъдещи мами"МА-МА"? Можеш и от там да получиш подробна информация.
Раждала съм там и всичко им е уредено!Имат нужната апаратура и лекарите които ходят в АГ израждат и в Ескулап.Персонала е един и същ в двете болници.Сама си прави заключенията.
А има и още мнооого,които са ползвали услугите на клиниката,но не пишат във форума или не посещават такива теми.

# 5
  • Мнения: 5 299
БейбИту, благодаря за препратките! Да бях се поразровила преди да пусна темата ли..... И за грешката ми, да, благодаря, доказах че незнам дори името на клиниката, т.е. съвсем нищо. 
Просто исках да помогна. Не те критикувам за търсачката Wink както си видяла вече предполагам, тази тема е доста опасна Mr. Green Wink Успех с избора ти, и леко ражданеSimple Smile))

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 22:30 от БейбИту

# 6
  • Мнения: 14 133
Леко раждане и от мен!!!   bouquet Важен е твоят избор и вярата в доктора или в клиниката, които избираш!!!

# 7
  • Мнения: 4 111
Благодаря Ви от сърце! Вече реших, там ще е събитието. Не съм ходила на училище за мами, но предполагам, че като отида на място ще ме насочат.

# 8
  • Мнения: 446
Здравей
Аз родих там преди около 2 месеца с операция и останах много доволна от  всичко имат си абсолютно всичко необходимо ,чувстваш се като човек ,могат да идват близките ти когато искат ,моят съпруг видя бебчето веднага като го извадиха .Не ме държаха излишно време на 4-ят ден ме изписаха а на 6-ят се разхождах по улиците.
Успех няма да съжаляваш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 615
Родих там преди 24 дена и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт