Кога ви преведоха еднократната помощ?

  • 2 322
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 432
Виж колко сме големи,мен о6те ме мотаят....казаха ми ''Много бързо искате да стане'',а подадох документи дни след раждането Crossing Arms

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Попринцип тия пари ги бавят...
Виж колко сме големи,мен о6те ме мотаят....казаха ми ''Много бързо искате да стане'',а подадох документи дни след раждането Crossing Arms


Не съм съгласна  Peace
Еднократната помощ се дава месеца, следващ месеца на подаване. Ако ги подадете след приключването на месеца ( обикновено около 25-ти), ще чакате един месец повече.

Детските се получават от месеца, следващ месеца на раждане. Стига да си подадете документите. Не се изплащат със задна дата.

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм си я искала. Все не ми остава време от работа и тичане. Май ще им я харижа, има много по-нуждаещи се! Peace
Аз си я взех август месец, тогава синът ми беше на 1г.10 месеца.Би трябвало да може да се вземе докато детето стане на 3г., но чух че след Нова година щяло да има промяна на този закон.Ако ходиш да я взимаш да знаеш, че те чакат въпроси от типа на "Ама защо идвате чак сега" и  т.н.Просто не им се рови за документи от предишни години и трябва да бъдеш твърда и нагла Simple Smile
 Преведаха ми я след 1,5месеца.

# 33
  • Мнения: 8 769
От социалното ми бяха кзали,че отнема около месец.
Толкова беше и двата пъти.

# 34
  • Мнения: 316
Виж колко сме големи,мен о6те ме мотаят....казаха ми ''Много бързо искате да стане'',а подадох документи дни след раждането Crossing Arms
Точно за това се чудя сега. Зор им беше да ми направят карта та да ги преведат тея пари. И дата ми казаха, че да отида да си я взема.  Close
Аз отивам и какво?
Само карта - ПРАЗНА!  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт