Усещате ли ги ниско долу

  • 2 074
  • 11
  •   1
Отговори
Бременна съм с близнаци в 26г. с. От около седмица ги усещам да се движат ниско долу, особенно това от лявата ми страна, и много ме е страх да не би да имам разкритие. Все още ходя на работа, но мисля вече да се откажа, че да не направя беля. наче не съм много голяма/на размери/, но корема ми е обемист, като бременна  9-тия месец/поне така изглеждах при първата си бременност/. Имам и бяло течение, но казват, че е нормално, стига да не е придружено с парене ,сърбеж или някакъв жълтеникъв цвят. Термина ми е на 23.01.2007г. , но само за едното ми казаха, че ще е момче, а другото не ще да се покаже. На всеки преглед с видеозон се вижда , че постоянно се местят, или едното с главата надолу, или и двете и т. н. Да ви призная, много ме е страх, уж съм ветеран /вече имам едно раждане/, и то не толкова за мен самата, колкото за малките мишоци.

# 1
  • Мнения: 7 640
при мен единият близнак се движеше повече от другия или поне аз така мислех.
Къде усещаш движенията не е показател дали имаш или не разкритие.
Стягане на корема имаш ли?

# 2
  • Мнения: 1 744
Аз също ги усещах ниско моите мъже. Единият също се движеше повече от другия. Хубаво е да намалиш темпото, защото все пак е рискова бременност. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 74
Да се вкюча и аз  Hug
Аз мила mishalina, усещам същото ! Ритка ме ниско долу ,но това е от две седмици и съвпадна с последния ни  преглед и се оказа ,че нашата девойка е там долу,а момъка е по горе (малко над пъпчето) ! Следващия пат като отида сигурно пак ще са се разместили! ТЯ беше в 20 седмица ,а ТОЙ в 21! И това е нормално, казват!
Освен това док ме прегледа и гинекологично и каза , че матката държи! Ама аз съм със серклаж! Сигурно има някакво значение!
Но ти не  се притеснявай, кажи на твоя доки да те прегледа и така ще си по-спокойна! Peace

# 4
  • Мнения: 7 803
едната я усещах долу ниско, другата горе високо, пъхаше си някакси крака под ребрата и направо умирах от болка. а за разкритието  PolarFox ти казала

# 5
  • Мнения: 331
към петия месец започнаха едни остри болки /аз си бях наумила че са точно на шийката/ като убождане, през около час. все едно ме подритва едно краче точно на шийка та на матката. тогава реших, че ша раждам и край! при първата бременност нямаше такова нещо. предписаха ми магнерич и се оправих.

# 6
  • София
  • Мнения: 148
Аз изкарах почти цялата бременност на магнерич ношпа и папаверин.Корема ми беше много увиснал надолу,може би от тежестта,но при мен риташе повече този който беше отгоре  box ако знаех кой от двамата беше лошо му се пише  JoyДо последно ужасно се притеснявах от преждевременно раждане ама си ги родих в 9-я само 20 дни по-рано което казаха че за близнаци си е много добре.Почивай си повече не се притеснявай(до колкото може) и всичко ще е наред Hug

# 7
  • Мнения: 21
Все едно жена ми говори.Само дето ние сме за април месец.
Горе главата!Почивай повечко и се пази.Всичко ще е наред.
И аз се побърквам от страхове,ама от тях полза няма.
Прави каквото трябва и после ще ни открехнеш.
УСПЕХ!

# 8
  • Мнения: 1 744
Хайде още един татко се престраши! Добре дошли! Лека бременност на мамчето! Hug

# 9
  • Мнения: 256
Не изразходвай излишна енергия в притеснения,а говори с лекаря си,а и оттук нататък той сам трябва да следи шийката  Naughty
Сигурно зависи и от разположението на бебетата newsm78.
При мен едната мадама си е забила главата в слабините ми и си е полегнала на шийката/така казват/.На последния преглед в болницата лекарката трябваше да сложи уреда почти на венерения хълм,за да я види хубаво Simple Smile.Интерснто е,че тя никак не ме притеснява и не ми създава никакъв дискомфорт.Другата мадама е над нея с крачетата надолу/затова рита кротанката/,която се движи ужасномного и е неуловима както казаха лекарите,редовно ми издува корема от едната страна и ми причинява ужасни болки,много по-силни от контракциите,не знам защо така!

PolarFox ти е казала правилно,че движенията не са показател за разкритие!

Пази се   bouquet

# 10
  • Мнения: 21
Милото се справи перфектно. Grinning Grinning Grinning
Роди ми две чудесни момченца 3,000 и 3,400.Качи 42кг и направи такъв корем,че лекарите се изумиха LaughingЛежеше и се пазеше,което не и попречи ден преди събитието да дойде с мен на новият апартамент да избира щори и да поогледа Laughing Laughing Laughing
Пиеше магнерич(макар и не редовно) особено с напредване на бременоста.
Горе главата и успех!!!

# 11
  • Мнения: 2 757
Милото се справи перфектно. Grinning Grinning Grinning
Роди ми две чудесни момченца 3,000 и 3,400.Качи 42кг и направи такъв корем,че лекарите се изумиха LaughingЛежеше и се пазеше,което не и попречи ден преди събитието да дойде с мен на новият апартамент да избира щори и да поогледа Laughing Laughing Laughing
Пиеше магнерич(макар и не редовно) особено с напредване на бременоста.
Горе главата и успех!!!

Да са ти живи и здрави юнаците   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт