Липсата на коластра признак ли е...

  • 1 132
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Липсата на коластра признак ли е, че майката няма да има кърма.  Аз съм  в 7-я месец и имам съвсем мъничко-не мисля,  че е повод за притеснение, но все пак да попитам.
Благодаря !!! Wink

# 1
  • на село
  • Мнения: 1 028
Нормално е още да нямаш коластра/ или съвсем малко - както пишеш/. Не очаквай че дори когато родиш коластрата ще потече като река. Обикновено първите дни след раждането коластрата е много малко, но напълно достатъчна като количество за бебето.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз не съм имала коластра въобще докато бях бременна, пък ей ме на - кърмих до година и 3 месеца Sunglasses Така че - спокойно!

# 3
  • Мнения: 304
Благодаря за отговорите Hug

# 4
  • Мнения: 942
Нормално е още да нямаш коластра/ или съвсем малко - както пишеш/. Не очаквай че дори когато родиш коластрата ще потече като река. Обикновено първите дни след раждането коластрата е много малко, но напълно достатъчна като количество за бебето.
Peace
Аз пък изобщосъм нямала коластра докато бях бремена,ама това не ни пречи да се кърмим.
Леко бременеене и безпроблемно раждане Peace

# 5
  • Мнения: 2 019
аз имах чак на втория ден след раждането ,кърмих 6месеца

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз имах чак на вточия ден след раждането, а кърмих до година и половина

# 7
  • Мнения: 2 614
Въобще не съм имала "изтичане" на коластра през бремеността, даже и капчици не съм имала, а вече 10м и 1/2 се кърмим, и така ще продължаваме, докато Калина прецени че иска!

# 8
  • Мнения: 1 353
И аз имах по няколко капки и то ако много се стисках и все пак кърмя. Спокойно ще си кърмиш бебето само имай желание.

# 9
  • Мнения: 156
Аз също нямах коластра тя се появи на 3-я ден след раждането кърмя и в момента .Леко бременеене и раждане.

# 10
  • Мнения: 1 030
Не съм имала коластра по време на бременността, но след раждането имах и досега кърмя успешно

# 11
  • Мнения: 372
Аз въобще не съм имала коластра, а ето за сега се кърмим успешно  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 026
 Категорично не!

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз въобще не съм имала коластра по време на бременността.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
И аз докато бях бременна нямах коластра,но кърмя вече пети месец!

Общи условия

Активация на акаунт