какви пуловери носите?

  • 2 001
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 650
Хей мами, нещо захладня навън, стана ми южничко и взех да попоглеждам в магазините за пуловерчета. Направих един набег в магазина на Нинка ама нищо не ми хвана окото. Кажете Вие какви пуроверчета носите зимата, откъде си купувате, какви харесвате. Аз съм много зиморничава и без поло зимата хич не мога.

# 1
  • Мнения: 8 505
Не нося.Зимата изкарвам с ватирани фанели и суитчъри.

# 2
  • Мнения: 5 462
Абе тия Нинка имат ли магазин във Варна или не , щото сайта им е толкова беден откъм асортимент че не мога да разбера за какво изобщо го имат.Да не кажа че нямат нищо в сайта...

# 3
  • Мнения: 2 386
Нося само дебели пуловери зимата,който иска да ми се смее,аз държа да ми е топло.Лошото е,че не понасям вълната и все са или изкуствени,или памучни,или някоя неизвестна на мен материя..Забелязала съм,че никога не си купувам 2 пуловера от едно и също място-харесвам разнообразието.В Нинка такова липсва в повечето случаи.Съща така държа да са поло,иначе ми е някак голо на врата..
Вече си ме представяте като ескимос,нали? ooooh! Crazy

# 4
  • Мнения: 7 474
Поло + жилетка ми е зимният тоалет  Grinning или ватирана блуза  newsm78

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 1 419
Поло или с триъгълно деколте и отдолу риза. Обожавам вълнени пуловери , вече си купих 2 с триъгълно деколте - петролно зелен и тъмно лилав.

# 7
  • Мнения: 5 228
Харесвам пуловери или с висока, набрана яка, или с голямо деколте, тип "лодка".

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Всякакви пуловери нося, само да ми е топло. Поло слагам рядко, но се случва от време на време.

# 9
  • Мнения: 18 542
Последните 2 които си купих са на райета и с поло яки  Laughing
Иначе за зимата обичам дебели и топли.

# 10
  • Мнения: 597
Поло по врата ме изнервя...но пуловер4ета по топли4ки много оби4ам.Полседните зими оба4е минах на по-спортни варианти..не мога да ми е студено...навли4ам си се яко,въпреки,4е навсякъде е топло...Сега съм с еднин от полоар,онази пункавата материя,сещате се...а е само октомври,какво ще правя януари не знам...взимам си отпуска +5 пижами,4орапки и 7 юргана,и там ще си седя....само ще прити4квам към компа...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 157
Всякакви пуловери нося, само да ми е топло. Поло слагам рядко, но се случва от време на време.

И аз така Peace

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Предимно поло,много обичам да ми топли на вратлето.

# 13
# 14
  • Мнения: 732
Предпочитам поло, по-дебеличко. Даже днес си взех 3 - едно черно, едно кафяво и едно лилаво. Също и жилетки нося с някоя по-тъничка блузка отдолу. Общо взето съм доста зиморничава и зимата се навличам сериозно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт