Червено гърло - оспамокс?!

  • 30 269
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 461
rumid, ти гранофурин ли ползваш или гранулин? Чудех се, дали  това зелено "нещо" не може да се изсипе в някакво шишенце, тип спрей? Дали няма да е по-лесно за впръскване, вместо мазане? Каква трябва да е дозата? Нещо на принципа на Тантум верде-то.
Тантум верде .Хексорал Все са за  впръскване.

# 31
  • София
  • Мнения: 311

Тантум верде .Хексорал Все са за  впръскване.
[/quote]
Да, но стеват за малки деца, поне според нашата педиатърка.

# 32
  • Мнения: 189
Аз ползвам Гранофурин. То е нещо като мастило, а Гранулина е във вид на паста и аз не знам как се използва. Знам само, че има съпия ефект като Гранофурина.

# 33
  • София
  • Мнения: 311
Гранулина е течен, не е паста (вчера го купих, но така и не го използвах). А гранофурина намира ли се някъде все още?

# 34
  • Мнения: 189
Моята етърва си е купила Гранулин, който е във вид на паста (от ветеринарна аптека).Не зная къде в София има Гранофурин. Аз не съм от София.

# 35
  • Мнения: 3 042
Не зная къде в София има Гранофурин. Аз не съм от София.


До колкото знам Гранофурин / човешкият Grinning/ отдавна не се произвежда.

От ветеринарна аптека нищо не бих дала на децата си! Naughty

# 36
  • Мнения: 15 189
Аз също ползвам Гранофорин при зачервено гърло и ангини. Когато има гнойни налепи с чиста марля ги обирам от гърлото и тогава мажа с тампон потопен в Гранофорина. Когато бяха  по-малки ползвах  коларгол по същата процедура. Вече са тренирани и си отварят устата без проблем. Ефекта е абсолютен и температурата спада. Мажа не повече от 3 пъти на ден, като не давам вода и за ядене поне 15-20 мин. Мазала съм и с мед и сода, но им е по-гадно. Предпочитат "зеленото". Много помага и при афти в устната кухина. За жалост е спрян от производство и не са ми известни заместители.

# 37
  • Мнения: 3 537
Твърде вероятно е-Бочко не помага, ако са гъбички.Вземи мерки, че са упорити и бавно минават.Ако се окаже това-мажи упорито и след скриването на "обрива", за да мине напълно.Консултирай се с вашият лекар...и дано не са все пак гъбички де...
Гъбички са. #2gunfireУтре ще носим стерилна урина и ще видим доки какво ще каже да правим. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 9 990
Уффф, неприятно, че са и упорити, и чак сега ще третирате.Най-вероятно Клотримазол ще ви изпишат... Confused

# 39
  • Мнения: 3 537
Уффф, неприятно, че са и упорити, и чак сега ще третирате.Най-вероятно Клотримазол ще ви изпишат... Confused
Защото доки не вярваше че са от АБ.Тя и още не вярва де.Твърдеше че е алергия от препаратите,с които мият гърнетата в яслата. ShockedКато видим резултатите,ще разберем кой е прав.

Общи условия

Активация на акаунт