Болка в слабините

  • 4 471
  • 23
  •   0
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 663
Милички, имам следния проблем последните няколко дни, като стана така ме прерязват слабините, че не мога да ходя, след няколко секунди отшумява.Четох ,че това са признаците на ранна бременност, но пък нямам никаква чувствителност или болка в гърдите.
Този месец с мъжа ми сме се постарали с бебе-правенето, но днес си направих тест ( твърде рано е, нямам закъснение, след 5 дни трябва да ми дойде)и  беше отрицателен., дали все пак има мъничка вероятност болките да са от евентуална бременност?

п.п. толкова ми се иска да е така  Cry

# 1
  • Мнения: 402
може, ама може и да си в ПМС, но ако болките са силни, незнам миличка , дано не е пмс Praynig

# 2
  • Мнения: 701
konstans,силно се надявам да са точно такива признаци Praynig,но при мен са такива ПМС болки
Въпреки това хайде другата седмица дано се похвалиш Praynig Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Констанс, тези болки след секс ли са или по принцип след ставане от леглото?

# 4
  • Мнения: 2 663
Ами не, примерно при ставане от компа , от масата, от колата и т.н.
А също имам и доста обилно течение....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
И аз наскоро бях с такива симптоми  и се усъмних за бебе, но до тест не стигнах!  Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами не, примерно при ставане от компа , от масата, от колата и т.н.
А също имам и доста обилно течение....

 newsm78 ох, ами може и да е бебе, но не съм сигурна, поне мен само при втората бременност ме болеше корем, но то се оказа, че имало защо - дано при теб не е индикация за проблем /всяка бременност е индивидуална откъм симптоми/. За секса питах, защото при мен горе-долу по същото време от МЦ се спука киста при секс, като ме боля два-три пъти преди това при кексене  Embarassed Не искам да те плаша, радвам се, че не е такъв случая и се надявам да е заради бебче  Praynig Peace

# 7
  • Мнения: 686
Може да е бременост, и ти пожелавам да е така, но преди да ти закъснее, те съветвам да не правиш тестове!

# 8
  • Мнения: 229
Констанс,не искам да давам напраzни надежди,но при мен има6е точно такива болки и се окаzах бременна.При ряzко ставане ме преряzва6е силно или отляво или отдясно и се превивах zа секунди...А теста ми бе6е отрицателен дори малко след zакъснението и после един ден EFP Пожелавам ти да е това,но все пак иzчакай да ти zакъснее и тогава прави тест...Успех newsm10

# 9
  • Мнения: 2 825
Може да е бременност, може да е ПМС, може и да е от настинка. Не се самонавивай, че разочарованието после е по-голямо. Изчакай още 5-6 дена и тогава направи тест. Пожелавам ти да е положителен. Peace

# 10
  • Мнения: 2 663
Благодаря, милички   bouquet
Сега най-трудното е да не правя тестове поне 3 дни....

# 11
  • Мнения: 11 003
Аз имах такива болки до 10г.с. Стискам ти палци и при теб да не е ПМС  Wink

# 12
  • Мнения: 634
При мен тези болки са 2-3 дена преди да дойде Лелката. Sad

# 13
  • Мнения: 2 663
Гледам календара , че днеска трябва да ми дойде....

# 14
  • София
  • Мнения: 932
Гледам календара , че днеска трябва да ми дойде....

Стискам палци още да не ти е дошло и да се похвалиш с две чертички!

# 15
  • Мнения: 2 663
Закъснява ми с 2 -3 дни вече, но тестовете са отрицателни, ще видим и утре как ще е...
Болките спряха, само ми става лошо като си запаля цигара, всичко друго си е както по принцип
Ще ходя май на кръвен тест или направо на доктор

А и още нещо от време на време ми се гади и имам отвратителе вкус в устата ( както и в момента)

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 19:21 от konstans

# 16
  • Мнения: 2 825
Закъснява ми с 2 -3 дни вече, но тестовете са отрицателни, ще видим и утре как ще е...
Болките спряха, само ми става лошо като си запаля цигара, всичко друго си е както по принцип
Ще ходя май на кръвен тест или направо на доктор

Върви на кръвен тест, за док е още рано .
Стискаме палци да се похвалиш  Peace

# 17
  • Мнения: 2 641
леле мами а аз разбрах че съм бременна чак в втори месец и то края Simple Smile ако се заглеждах като вас сигурно щях да лудна................Wink
айде дано е бебе, макар че безнам какви са симптомите в началото аз пътувах непрекъснато

# 18
Здравейте и от мен! Днес и аз имам болки, но ме притеснява и някакво обилно течение, постоянна влажност, а съм във 22 ден цикъла. Какво ще кажете Hug ooooh!

# 19
  • Мнения: 780
Tanj аз не съм много веща по разгадаването на тия графики Embarassed нека по компетентните да си кажат мнението ама май май ако все още е така положението вземи си направи едно тестче температурата ти е височка Praynig а хайде да не с правя аз на много разбираща и ако греша да давам само напразни надежди Hug ама аз на твое място бих се тествала Peace

# 20
  • Мнения: 2 663
Днеска съм с поредния отрицателен тест и БТ под 37...на 4 ден закъснение
Вече не знам....

Tanj, стискам палци  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 825
Tanj, рано е още за тест, изчакай още няколко дена. Течението много често е признак на бременност. Стискам палци  Peace

Констанс, ако БТ ти е спаднала, по-добре не се надявай много, че после разочарованието е по-голямо. Все пак, докато няма лелка, има надежда. Стискам палци и за тебе  Peace

# 22
Благодаря ви за отговорите Peace И аз много се надявам да е станалало нещо, но мисля, че все още ми е рано за тест Stop Hug

# 23
  • Мнения: 2 663
Днес ми е отвратителен ден- толкова се надявах да е станало...
Сега си видях резултатите от кръвния тест - 0.100 на 5 ден закъснение и днекса Т 37.0
Не знам вече какво става, но утре ще отида на лекар, защото нервите ми не издържат повече

Общи условия

Активация на акаунт