Тренирате ли вкъщи?

  • 2 601
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Вие дами,които ходите на фитнес,аеробика,тае-бо,йога и т.н....през дните които не ходите тренирате ли вкъщи/ако да-какви упражнения правите/?А вие дами,които не си падате по колективните занимания-как поддържате фигурата си? Thinkingсподелете Simple Smile

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз имам крос-тренажор вкъщи, но не тренирам редовно; купих го с голям ентусиазъм; две седмици по-късно претърпях доста тежка операция и вече 8 месеца след това тренирам рядко и на облекчен режим, че все се притеснявам да не попреча на бебеправенето, но това са само извинения според мен  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Да - правя гимнастика или играя аеробика.

# 3
  • Мнения: 2 897
Да - правя гимнастика или играя аеробика.

И аз като Naty Peace

# 4
  • Мнения: 1 059
Ами бягането след малкия брои ли се ? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 184
Въпреки, че у нас господинът си е направил един "скромен" кът за фитнес, изобщо нямам никакво желание за тренировки  Embarassed А определено имам какво да оформям по себе си  Sick

# 6
  • Мнения: 645
Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 455
От понеделник до петък тренирам в залата, а събота и неделя - на кростренажора в къщи!

# 8
  • Мнения: 5 299
?А вие дами,които не си падате по колективните занимания-как поддържате фигурата си? Thinkingсподелете Simple Smile

Хъхъ, навъртам се покрай хладилника. Това тренирам от както се застуди времето Blush

# 9
  • Мнения: 649
Не мога да се организирам в къщи. Имама велоергометър, но ...рядко го ползвам Embarassed

# 10
Преди седмица си купих книжката на Барбара Бекер "Моята Пилатес програма" и започнах да правя упражненията, които много ми допаднаха. За зимния период мисля, че са подходящи. Иначе лятото карам колело с малкия и плувам.

# 11
  • Мнения: 5 317
Хъхъ, навъртам се покрай хладилника. Това тренирам от както се застуди времето Blush
[/quote]И аз така.И не само от както стана студено.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 560
Ох, предпочитам да гладувам като куче пред това да тренирам.  Tired Сто пъти съм почвала какво ли не и ... сто пъти съм спирала...  Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 587
Много рядко  правя упражнения вкъщи......скучно ми е  ConfusedПредпочитам групови занимания.
От известно време ходя на Бейли денс и е много забавно и приятно.И най-важното е че има резултат.

Общи условия

Активация на акаунт