Лекарство за покачване нивото на желязото и хемоглобина..???

  • 56 359
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 232
Малтофер,но все пак нека лекар да ти го изпише,давала съм го на малката и аз го пих

# 31
  • София
  • Мнения: 3 787
Малтофер Peace

# 32
  • Мнения: 6 461
Много чай от коприва .Това пиех аз Simple Smile

# 33
  • Мнения: 160
И аз пих Феро Фолгама и останах много доволна. За един месец ми вдигна хемоглобина с 20 единици. При това изобщо не е гадна на вкус.

 Peace

# 34
  • Мнения: 277
По време на бременността пиех Малтофер и отделно фолиева к-на. Спадът при желязото ми беше незначителен, но хемоглобинът пак беше нисък. Което не е странно - има както желязозависима анемия, така и други типове. Затова при анемия най-често се препоръчват комбинирани препарати, а не само желязосъдържащи. Сега пак ми е нисък хемоглобина и са ми изписали Малтофер Фол - на вкус е същия като обикновения Малтофер, но съдържа и фолиева к-на. Харесва ми, не ми се гади от него, не ме боли стомах и не ме запича.

# 35
  • Мнения: 318
В края на 8 месец пих Феро-фолгама, имаше добър резултат.

# 36
  • Мнения: 1 064
В 8-я месец започнах  да пия "Ферофолгама", защото хемоглобина ми беше 95. В началото на 9-я беше се покачил на 112. Сега по препоръка на доки ще продължавам да я пия, дори и след раждането, защото тогава много падал хемоглобина... Peace

# 37
  • Мнения: 79
В края на 8 месец пих Феро-фолгама, имаше добър резултат.
newsm10 и аз така

# 38
  • Мнения: 114
Моята гинеколожка ми беше изписала феро фолгама, в болницата която раждах веднага ги смениха на Малтофер фол и след това инжекции B12, феро фолгама били бонбонки, така че най-добре се консултирай с лекар.
Запек не съм имала.

# 39
  • Мнения: 948
Малтофер и Тотема съм пила. И от двете съм много доволна. Peace

# 40
На мен ми изписаха Малтофер в 5 месец съм ,а хемоглобина ми е 93.

# 41
Здравей мамче!Аз вече втори месец пия  Малтофер Фол  по лекарско предписание- последните  изследвания на кръвта ми/ прледи 1- седмица/ показаха покачване нивото на хемоглобина!А относно "запека" аз още от началото съм с този проблем , така че немога да дам реален отговор на въпроса дали това лекарство прледизвиква  " запек" - видимо изпражненията са ми доста тъмни! Надявам се да съм ти помогнала - от части! Успех!

# 42
  • Мнения: 8 917
Тотема - имаше резултат Peace

# 43
  • Мнения: 4 358
Пила съм само Малтофер (таблетки за смучене). Не ми действаше запичащо, напротив - стомахът ми стана по-редовен.

# 44
  • Мнения: 115
Феро Фолгама  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт