Не мога да реша.Коя прическа ви харесва от тези:

  • 3 851
  • 87
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448

# 1
  • Мнения: 27 524
Фен съм на дългите коси, така че втората. Но този измамно-небрежен вид се постига трудно и с всекидневни грижи  Confused

# 2
  • Мнения: 7 474
Втората ми се вижда по-женственна Crazy. Първата малко неглиже newsm78

# 3
  • Мнения: 870
Като гледам и твоята снимка мисля че втората ще ти отива повече  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 910
Втората-привърженик съм на по-дългите коси Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 11 692
Хайде и едно по-различно мнение,на мен повече ми харесва първата прическа!

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
На хубав човек всичко му ходи Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 006
Уф,  според мен първата като я оставиш да порасне и ще заприлича на втората Mr. Green
Така че - правиш си първата, икономисваш си фризьора поне 5-6 месеца и ето ти - втората!!!
Сега сериозно -  newsm78 Обаче зависи от косата - втората ще изисква повече внимание и поддръжка, за да изглежда така всеки ден!
Така мисля аз Flutter

# 8
  • Мнения: 1 059
втората  Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
Втората.

# 10
  • Мнения: 818
1вата,хммм и аз май искам такава....

# 11
  • Мнения: 2 897
Втората,категорично Peace

# 12
  • Мнения: 216
аз съм за първата, по-лесно се поддържа и е по-лесно достижима, за 2та ще е нужно доста търпение пред огледалото май  Wink

# 13
  • Мнения: 3 611
Втората, много е сладка (винаги съм искала да се подстрига нещо подобно...).


П.С. Първата е много семпла   Naughty

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Втората Peace.

# 15
  • Мнения: 1 190
Втората Peace

# 16
  • Мнения: 2 386
втората е по-секси
първата е по-всекидневна


Ураа,имам си звездичка  Heart Eyes Simple Smile Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 003
Ако дилемата е чак толкова голяма, първо постигаш прическа номер2 (лично по-ми харесва) и съответно ако решиш че тя ти е твърде трудна за подръжка или ти омръзне, правиш прическа номер1.   Flutter

# 18
  • Мнения: 5 362
Втората,а и на теб май повече ще ти отива.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Втората повече ми харесва. Peace

# 20
  • Мнения: 4 390
Втората. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 932
Номер едно ми е фаворит...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
И двете прически са хубави. Прецени коя ще стои добре на твоята глава, трябва да се съобразиш с формата на лицето си и състоянието на косата си. Успех!!!

# 23
  • Мнения: 9 077
Е те нямат нищо общо двете прически, едната е за дълга коса все пак.
Харесва ми втората като за дълга коса.
Първата е хубава като за къса коса Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 3 211
Зависи от твоята коса в момента. Честно казано за мен и двете не ми харесват особено, предпочитам съвсем права коса. Такива прически стоят на гъсти коси, ако е по-тънка косата много грозно ще се чупи, както би стояло а моята коса, но пък не съм виждала твоята.

# 26
  • Мнения: 695
Втората Peace

# 27
  • Мнения: 4 076
Всички жени напоследък са с дълги коси-ако не собствени,то прикачени.Става доста банално.Затова съм за късата-по-различно е и ще впечатлява.Дългата коса привлича вниманието към себе си,а късата подчертава лицето(с един хубав грим),раменете,бюста.Може да бъде много секси,стига с тия самодиви с разпуснати коси  Simple SmileНа твое място щях да пробвам късата.

# 28
  • Мнения: 2 196
Втората - по -женствена е,пък и ти дава възможност за повече творчество.Можеш да я вържеш,да направиш кок,да я изправиш,да я начупиш...абе каквото се сетиш. Peace

# 29
  • Мнения: 2 596
Хайде кажи какво реши, иначе  аз съм за втората.

# 30
  • Мнения: 7 186
И аз съм за втората. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 986
  Още един глас за втората Peace-и аз искам такава,но трябва всекидневна поддръжка Confused
  Кажи коя избра и покажи после снимки Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Втората! Peace

# 33
  • Мнения: 8 505
Втората,но само защото при нея косата е по-дълга.

# 34
  • Мнения: 5 103
Втората.

# 35
  • Мнения: 510
Втората ми харесва повече, обаче според мен ще изисква доста грижи.

# 36
  • Мнения: 5 299
И двете ми харесват Wink
Честно  казано и аз харесвам дълги коси, но цял живот съмс такава и адски ми е писнало вече Rolling Eyes Искам да се подстрижа, но като знам, че не ми отива... Rolling Eyes

# 37
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Фен съм на дългите коси, така че втората. Но този измамно-небрежен вид се постига трудно и с всекидневни грижи  Confused
Напълно съм съгласна.
Отделно от това едно са снимките, друг е въпросът дали структурата на косъма позволява твоята коса да застане по тоя начин. Не е маловажно и колко време издържа в приличен вид прическата.
Моята коса например е дълга и абсолютно права, непрекъснато ме питат защо не си я нося в естествения вид, обаче тц, не става Confused. Мат'рял има много, но е толкова тънка, че ще ми залепне за главата още на първия час. Отделно пък ако съм с такъв пуловер като на втората снимка ще се наелектризира безумно и ще изглеждам като включена в електрическата мрежа Laughing.
Затова - тормоз Rolling Eyes, ролките и стилизанти веднъж седмично и после или пусната, или на опашка като в подписа ми долу или на кОкове най-различни я смотавам - хем да не писвам на хората (и на себе си) с един и същи вид, хем като я направя сутрин не я мисля повече през деня дали не е проявила собствено мнение Simple Smile.

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Втората, дълго време съм ходила с такава прическа, не се изисква никаква поддръжка, но зависи как ти расте косата, косата ми е  леко "лизната" отпред и бретона ми стои така естествено.......но пък като съм с къса не ми отива много

# 39
  • Мнения: 98
Втората. Stop

# 40
  • Мнения: 686
Определено - втората! И си мисля, че ще ти отива! Пък и ако не се харесаш ще можеш след това да пробваш и първата!

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...като знам, че не ми отива... Rolling Eyes
Да ти кажа, и аз така си мислех, обаче я виж Shocked
Няма как да си изчистя собствената коса от снимката, сори за качеството, все не ми остава време да си инсталирам Photoshop-а

Само като си помисля за поддръжката обаче и се отказвам  Stop

# 42
# 43
  • Мнения: 1 101
Харесвам дългите коси, а и моята прическа е нещо подобно, така че залагам на втората  Peace

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Снощи пуснах темата.Ставам сега и какво виждат очите ми-3 страници сте изписали.Пък аз си помислих, че никой няма да ми обърне внимание Laughing .
За всички вас, момичета   bouquet  bouquet  bouquet .Обичам ви и много се кефя, че съм тук, с вас.
Сега- лошата новина-моя мъж не хареса нито една от двете #2gunfire.Косата ми е дълга до под мишниците ли, как да го обясня.Чуплива е, а ушите ми стърчат, с голямо чело съм....ПЪЛНА КРИЗА.Вече наистина незнам как да се подстрижа.Исках да реша и да искарам снимката, с прическата и да я дам на фризьорката, че с нея не говорим един език и не се разбираме, а ми харесва как работи.
КАК ДА СИ ИЗБЕРА СЕГА ПРИЧЕСКА?ДАЙТЕ ИДЕИ, МНОГО МНОГО МОЛЯ!

# 45
  • Мнения: 9 077
Аз като не знам каква прическа искам, отивам на фризьор и казвам : По ваша преценка, какво би ми отивало? И ако ми харесат идеите, избирам си и ме постригват.
Последнят път точно така отидох, косата ми дълга и безформена, само като казах че искам промяна, момичето ми каза с две думи какво мисли че ще ми отива и след 30 минути не можах да се позная. Много доволна останах. Това обаче се прави само ако имаш доверие на фризьора си Wink

# 46
  • Мнения: 818
...като знам, че не ми отива... Rolling Eyes
Да ти кажа, и аз така си мислех, обаче я виж Shocked
Няма как да си изчистя собствената коса от снимката, сори за качеството, все не ми остава време да си инсталирам Photoshop-а

Само като си помисля за поддръжката обаче и се отказвам  Stop

Веднага на фризьор CTramell !
DSS защо не проваш с тази програма на арома ли беше?Може да намериш подходяща прическа...Simple Smile

# 47
  • Мнения: 9 077
CTramell, адски много ми харесаха и трите прически, просто тотално се променяш !
Много ти отиват, въпреки че имаш прелестна дълга коса, но ако искаш малко промяна - няма да сбъркаш с тези фризури Hug

# 48
# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ще пробвам със сайта на Арома.
И аз по принцип отивам при фризьорката и казвам, че искам промяна и обсъждаме какво би ми отивало, но в този случай не ми помага.Фризьорката ми е португалка, а аз не говоря португалски Laughing ooooh!.

# 50
  • Мнения: 661
ВТОРАТА!  newsm10

# 51
  • Мнения: 165
Ще пробвам със сайта на Арома.
И аз по принцип отивам при фризьорката и казвам, че искам промяна и обсъждаме какво би ми отивало, но в този случай не ми помага.Фризьорката ми е португалка, а аз не говоря португалски Laughing ooooh!.
Opredeleno vtorata-printirai snimkata i iq pokaji taka 6te vi e po-lesno da se razberete s friziorkata Heart Eyes

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
да, ама мъжо не хареса нито една от 2-те прически #2gunfire #Cussing out

# 53
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ето тук една стара тема с най-различни сайтове и програми за прически, поразрови се Simple Smile
На Арома дългите обаче са малко странни Rolling Eyes

Аз трудно ще се реша на чак такава драстична промяна, но знае ли човек  Peace

# 54
  • Мнения: 35
и на мен ми харесва втората. принтирай я, отиди при жената, покажи я, ако наистина е толкова добра, тя допълнително ще прецени дали ти отива и ще те подстриже така или с леки корекции, но поне така, че да ти прилича......
а мъжа? ами ако всичко е сполучливо и на теб ти харесва...то повярвай ми и на него ще му допадне, ти така ще сияеш   smile3521 , а няма по-хубаво нещо от усмихната жена

# 55
  • Мнения: 7 474
Пробвай с тези  Laughing



Peace Peace

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 13:37 от Lео

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



Първата според мен ще ти отива най- много........

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 20:25 от secretgarden

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами ще пробвам с втората, която съм посочила.
На Арома има хубави, но някак си аз ли не мога да си ги наглася, незнам, ама все не ми седят добре.
Айде, стискайте палци да видим какво ще направя (и кога ще отида, че чакам запълване на семейния бюджет) Mr. Green.Надявам се в най-скоро време да се похваля с прическа (ще видите на аватара като стане Laughing).
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet!

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втората ми харесва повече.

# 59
  • Мнения: 112
Първата ми харесва повече и то доста повече. Втората някак ми простее- твърде разпространена е, всяка 2ра или 3та  е с подобна прическа. Но пък на теб може да ти отива повече втората. Лично аз предпочитам средно дълга коса.

# 60
  • Мнения: 3 248
Много си зависи от това каква е формата на лицето ти - ако е по-удължено, то втората би била по-подходяща и обратното. Peace

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Виж снимката на аватара ми.  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 248
Аха! Embarassed
Ами в такъв случай, мисля че втората прическа по би ти отивала! Peace
  bouquet

# 63
  • Мнения: 155
Втората!

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ето още една снимка Laughing Embarassed как изглеждам :

# 65
  • Мнения: 3 611
Ето още една снимка Laughing Embarassed как изглеждам : ...


Идеално  Peace

# 66
  • Мнения: 1 288
определено втората. първата е твърде безлична. а и не мисля, че втората е толкова трудна за поддържане. малко ролки или с машата тук-там.

# 67
  • Мнения: 2 498
Втората  Peace

# 68
  • Мнения: 2 897
определено втората. първата е твърде безлична. а и не мисля, че втората е толкова трудна за поддържане. малко ролки или с машата тук-там.

И аз съм на мнение,че лесно ще я поддържаш,а като гледам другата ти снимка съвсем се убедих,че втората прическа е по-подходяща Peace

# 69
  • Мнения: 3 210
Определено втората  Peace

# 70
  • Мнения: 891
Втората повече ми харесва !

# 71
  • Мнения: 952
определено втората, защото и аз така съм подстригана само дето съм с малко по чуплива коса от на Джесика Симпсън Peace

# 72
  • Мнения: 596
Предпочитам първата, по-младежка е.  Peace

# 73
  • Мнения: 1 186
Определено-ВТОРАТА Peace

# 74
  • Мнения: 2 596
Ами ще пробвам с втората, която съм посочила.
На Арома има хубави, но някак си аз ли не мога да си ги наглася, незнам, ама все не ми седят добре.
Айде, стискайте палци да видим какво ще направя (и кога ще отида, че чакам запълване на семейния бюджет) Mr. Green.Надявам се в най-скоро време да се похваля с прическа (ще видите на аватара като стане Laughing).
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet!
Виж, DSS, за мъжа ти не се тревожи, те винаги така казват, не ми харесва, но като те направи фризьорката и после ще ахне.

# 75
  • Мнения: 3 456
Втората Peace

# 76
  • Мнения: 534
Определено тази на Дж.Симпсън-много е сладка,пък и ако косата се изправи пак ще изглежда добре  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
Чакам снимка  Laughing
А на мен ми харесва втората прическа, но е много относително, защото Дуци например като се подстрига адски ми допадна и на нея много и отива  Hug

# 78
твърдо съм за втората

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Чакам снимка  Laughing
А на мен ми харесва втората прическа, но е много относително, защото Дуци например като се подстрига адски ми допадна и на нея много и отива  Hug
Нали сложих снимка Mr. Green?Казвай бързо твоето мнение  bouquet

# 80
  • Мнения: 9 077
Снимка с новата прическа Mr. Green

# 81
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Първата повече ми харесва.  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 3 271
ВТОРАТА  - разбира се  Peace

Първата ми стои, като че ли не си се подстригвал от доста време и косата ти е израстнала  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 152
Втората Peace

# 84
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Втората повече ми харесва.

# 85
  • Мнения: 614
на мен ми изглеждат еднакви, просто първата  е по-къса и бретона е на една страна. Втората ми харесва повече де.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Снимка с новата прическа Mr. Green
Чакай да се подстрижа и тогава Mr. Green.
За всички   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 87

Общи условия

Активация на акаунт