Заем

  • 2 633
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
И на мен не ми се струва разумно да взимаш заем от банката, при положение, че имаш спестени пари. Тези спестени пари, както вече са ти казали, ще отидат да връщаш лихвите.
newsm10

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря ви.Отказах се или по точно се уплаших.С това малко дете,само татето работи.А и след 01.01  не се знае какво ще става.Извинявам се че ви притесних излишно  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 089
а за мен пък е супер разумно. парите на заем ти висят като воденичен камък - бързаш да ги върнеш, не си изяждаш собствените спестявания. иамме поне 2-ма мног близки приятели, които си купиха апартаменти с бакнов кредит независимо, че имаха готови пари. така хем имат спестени пари, хем връщат заем с месечния си доход. в противен случай биха изхарчили спестяванията си и не биха отделяли от месечния си доход парите, които сега внасят в банката.
въпрос на личен избор, разбира се.
но ти така или иначе си се отказала, виждам...

# 33
  • Мнения: 1 919
За мен най добрия начин да живееш на кредит е кредитната карта с 45 дни гратисен период ако си пазарувал с нея от търговец. После си ги връщаш, не дължиш лихви, а твоите парички си стоят.

# 34
  • Мнения: 216
твърдо съм за тегленето на кредит, особено при възможност за добър лихвен процент(както направихме и ние).готовите пари са си готови,но си ги пазете, че се харчат по-лесно Wink

Общи условия

Активация на акаунт