Доц. Томова - прави ли се запис при нея?

  • 716
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
Съжалявам ако ставам досадна с тази тема, ако е коментирано някъде може да я махнете. Интересува ме дали тя прави някакъв запис на бебо при феталната морфология, обаче не в св. Лазар, а долу в център "София" май се казва на "Цар Борис 3"

# 1
  • Мнения: 1 004
 Thinking Никой ли не е ходил при нея в този център??

# 2
  • Мнения: 489
  Аз съм ходила, но не беше на "Борис 3", а в др. център. Нямаше възможност за запис там.

# 3
  • Мнения: 288
Thinking Никой ли не е ходил при нея в този център??
.. ние ходихме на 05-ти .. но това е последното нещо за което сме се сетили ..  Sunglasses

# 4
# 5
  • Мнения: 1 101
Аз ходих при нея на "цар Борис 3", но още докато бях бременна - в 17г.с. Тогава не правеше записи там.

# 6
  • Мнения: 115
Аз съм ходила при нея там, но не се сещам  Embarassed, беше преди година. Ще питам съпруга ми като се прибере.

# 7
  • Мнения: 122
Аз също ходих при нея в този център, но не сме правили запис на бебето. Май там не можеше.

# 8
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви, явно не се прави и сега  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 505
Аз ходих там август месец, но запис не сме правили - просто аз не исках и не съм се интересувала. Защо не звъннеш на секретарката в самия МЦ София и тя да ти обясни?

# 10
  • Мнения: 2 663
Прави се се запис ако идксш или поне мината година по това време се правеше

# 11
  • Мнения: 143
Аз ходих преди десетина дни, не прави запис

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Ходила съм при доц. Томова в този център и ако поискаш ти прави запис на дискета. Но трябва да й кажеш, че искаш, защото иначе тя сама няма да ти предложи.

# 13
  • Мнения: 1 284
и на мен не ми прави запис пък и не съм питала

Общи условия

Активация на акаунт