Уикенд - къде, близо до София?

  • 27 616
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
Събирам идеи за съботно-неделна почивка някъде мах на 1 час път от София?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
един час път предполага окръжност с център софия и радиус между 60 и 100 км в зависимост от посоката и часа на измъкване от града. взимаш една карта, очертаваш си окръжността и от нея избираш мястото, което ти се струва най-интересно. после идваш и питаш за хотели.
приятен уикенд и много слънце!

# 2
# 3
  • Мнения: 270
Бих ти препоръчала с две ръце за уикенда да се разходите до Копривщица.Отстои на около 100 км. от София.На мен лично атмосферата и всичко останало в този град ми се отразяват прекрасно.Чувствам се отпочинала и заредена с много енергия.Има много хубави ресторантчета и добри хотели.Всъщност,ако си била вече там,знаеш за какво говоря. Peace

# 4
  • Мнения: 1 004
Да, била съм, благодаря ти.  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 004
Харесах си Чилингира на Въча. Някой ходил ли е? Дали става за този сезон?

# 6
  • Мнения: 5 370
Харесах си Чилингира на Въча. Някой ходил ли е? Дали става за този сезон?
Чилингира на Въâ е раzкоШно местенце, но аz лиЧно тоЧно сега не бих отиШла.
ПрепоръЧвам ти тоЧно на поЧти Час от София Говедарци и по=тоЧно един конкретен хотел......КруШарската къЩа.....идеално местенце zа цената си. Има двор с катеруШки zа деца, а инаЧе може да си спретнете раzходка нагоооооре до рибарника или покрай реката.
Мога да дам и снимки, и координати, ама след около 2 Часа, Че сега съм си оЩе в офиса.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Копривщица мисля, че е идеално като разстояние - 100км от София, но, има едно 'но', вечер е мнооооого студено вече - това трябва да се има предвид. миналата събота и неделя беше доста, доста студено и вечерта и сутринта. тази събота и неделя сигурно пак ще е така - ще пиша като се върнем.

# 8
  • Мнения: 1 004
Благодаря ти whocares! Това май ми хареса за Говедарци. Ако има места може там да отидем. Намерих телефон, но ако имаш снимки ще е супер да разгледам  Grinning
Гледах че Искър се пада наблизо, до хотела ли е?

# 9
  • Мнения: 5 370
Благодаря ти whocares! Това май ми хареса за Говедарци. Ако има места може там да отидем. Намерих телефон, но ако имаш снимки ще е супер да разгледам  Grinning
Гледах че Искър се пада наблизо, до хотела ли е?
Ami da, pada se otdolu, prez chausseto.
Napravo te zabravih snoshti, ne mi se syrdi, obeshtavam da se postaraya i da nameria.
Sorry za latinicata, ama niamam KREDOR tuk. newsm78

Eto edin link, dovechera shte dam snimki lichni.

http://www.samtours-bg.com/?lang=en&r=goreshti/item_51

# 10
  • Мнения: 1 004
Ок, а там къде може да се хапва, в самия хотел добре ли е? Закуска предлага ли се?
А, и да не забравя да благодаря на всички, които ми отговориха!  Hug

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 10:53 от zayo

# 11
  • Мнения: 5 370
Ок, а там къде може да се хапва, в самия хотел добре ли е? Закуска предлага ли се?
Дааааа....в самия хотел има много сладко ресторантЧê. Сутрин има три типа zакуска, континентална, английска и оШе неЩо беШе....обяд, веЧеря, няма проблем.
Има и едно друго място, където съЩо се хапва добре=това е ресторантЧето на къмпинг БОР=на около километър нагоре пеШ или с кола, там има и паркинг.
Апропо, ние zа годиШнината от сватбата другата седмица мислим там да правим реzервация=в КруШарската. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 630
Ние ходихме в крушарската къща това лято. Много спокойно място и има много на къде да се разхождате. На края на селото е и след това да само полета и гори.
В хотела има ресторант - малко са бавни с обслужването и забравяха всеки път по нещо, но пък така миличко се усмихваха след това и се извиняваха, че душа не ни даваше да се сърдим  Wink

имаше и един семеен хотел в центъра на селото (в момента не се сещам името), където обслужването изглеждаше много добро и обстановката по-семейна. Ходихме да пием кафе там и се изредиха цялото семейство  хотелиери да си общуват с нас. Бяха много мили. В Крущарската не че не са мили, просто е някак по-безлично. Другия хотел е пък на по-шумно място.

Ако ходите в крушарската поискай стая на партера - така имаш директен излаз в градината, където децата могат да си вилнеят на воля.
Ето една снимка какво се вижда от пред крушарската само като пресечеш пътя.

имам и снимки от градината на хотела в къщи, ако те интересува ще ти ги пусна довечера.
Приятно прекарване.

# 13
  • Мнения: 1 630

Има и едно друго място, където съЩо се хапва добре=това е ресторантЧето на къмпинг БОР=на около километър нагоре пеШ или с кола, там има и паркинг.


Другото ресторантче нагоре по пътя е на същите собственици  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 630
ето това е семейния хотел в центъра на Говедарци
http://www.house-djambazki.com/bg/index.shtml

Общи условия

Активация на акаунт