Д-р Вилма Михайлова или Д-р Марияна Стоименова

  • 10 390
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 456
Здравейте!
 От много време дъщеря ми е с налепи по гърлото, които според някои лекари са гнойни тапи, според други детритни тапи( не било гной, а епителни клетки и храна, които загниват заради хронично заселили се бактерии в гърлото), а според трети от много мазане сме наранили сливиците и те сега секретират, не било опасно )мисълта ми беше, че съм ужасно объркана и реших да я заведа на хомеопат. Проблемът е , че по телефона д-р Михайлова ми обясни, че до около 3-4 ноември няма да преглежда и ми препоръча д-р Стоименова-педиатър. Тя я замествала в момента и я държала в течение на всички случаи. Аз някак си се бях настроила за д-р Михайлова , защото съм чела за нея тук във форума многохубави неща, но от друга страна налепите или каквото е това там стоят, детето не се храни и диша само през устата и това вече от месец почти, така че не можем да чакаме още, но пък знам, че първото интервю е много важно.
Да се доверя ли на д-р Стоименова- имате ли впечатления от нея- говоря за МЦ "Хирон"
Благодаря!

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Незнам дали говорим за една и съща Мариана Стоименова. Тази, която аз знам преди 4.5г. беше в Педиатрията и в МЦ"Здраве". Имам добри впечатления от нея. При нас проблемът беше алергия и ни помогна със съвети. Лечение не сме провеждали, защото не се налагаше, а само предпазни мерки.

# 2
  • Мнения: 7 474
И ние от две седмици сме при Стоименова. Много внимателна и приятна жена, винаги си вдига тел. и ти объяснява всичко подробно. Все още нямам дълготрайни наблюдения, но за сега оставаме при нея. Успех в избора Peace

# 3
  • Мнения: 8 447
Имам впечатления само от доктор Стоименова.Изключителен лекар.Няма да сбъркаш.

# 4
  • Мнения: 189
Д-р Стоименова е изключителен педиатър, а отделно и хомеопат. Специализирала е в Индия и аз лично от 7 години водя дйщеря си при нея и съм страшно доволна. Отзивчива и най-важното никога не си изключва телефоните и можеш да я намериш по всяко време на денонощието.

# 5
  • Мнения: 352
Потвърждавам всичко написано по-горе за д-р Стоименова. Предполагам, че вече си я посетила и сама имаш отзиви от нея. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 456
Потвърждавам всичко написано по-горе за д-р Стоименова. Предполагам, че вече си я посетила и сама имаш отзиви от нея. Simple Smile
да , посетихме я. Отдели ни много време и внимание, налагаше се да й звъня често по телефона, винаги беше много отзивчива . За съжаление тя не можа да се справи с нашия проблем и потърси помощ от Михайлова. Пак нещо не се получиха нещата съвсем. Така че пак сме на традиционна медицина.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
С цялото ми уважение към д-р Стоименова като към специалист по детско хранене - тя ни помогна да бъде преодолян рефлукса на Ася в първите й месеци, и ни консултираше след това до навършването на 1 г. и половина. На въпроса ми за алтернативно лечение обаче до миналата зима тя ме насочваше към д-р Вилма Михайлова, но по стечение на обстоятелствата аз така и не прибягнах до помощта й. Докато миналата зима самата д-р Стоименова не реши да лекува медикаментозната алергия на Ася с хомеопатични средства. Резултатът - алергия в тежка форма, лекувана с няколко дни закъснение в Пирогов, в стационар, със системи с урбазон. Човек трябва да знае докъде може и кога да спре, особено когато от това зависи живот.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 325
Повдигам отново темата, защото и аз съм се насочила към тези две лекарки и не мога да избера..............

# 9
  • Мнения: 243
Твърдо за д-р Мариана Стоименова! При нея сме от няколко години - изключителен педиатър,  хомеопат и не на последно място човек. Много съм доволна от нея, най-чистосърдечно я препоръчвам. Разбира се не казвам нищо лошо на д-р Вилма Михайлова, защото не я познавам и не мога да дам мнение за нея.

# 10
  • Мнения: 3 456
Повдигам отново темата, защото и аз съм се насочила към тези две лекарки и не мога да избера..............
Здравей !
 Когато започнах тази тема имах големи колебания , коя от двете да лекува детето ми. Стана така, че минахме и през двете. За първото интервю отидохме при Стоименова ( Михайлова беше в отпуск). Наистина е много внимателна и отговорна, но нещо не можа да се справи със случая на дъщеря ми. Пробва няколко лекарства и каза, че ми препоръчва да направя консултация с Михайлова- била много добра, имала изключително голям опит и така...
Отидохме при  Михайлова, тя присъства точно 5 мин, защото трябвало да ходи до ХЕИ. Размениха няколко изречения с Гадар ( Михайлова я беше извикала и нея), дадоха ни лекарсрво и ни изпратиха. Детето нямаше никакво подобрение. Проблемът при дъщеря ми е трета сливица, която постоянно развива стрептококи, оттам вечно запушен нос със неспиращи зелени секрети, кашлица, Т и така почти всеки месец АБ. Звъних й по телефона- да съм чакала още и така чакайки, детето стоя с Т шест дни и накрая започнахме пак АБ. Аз обаче тъпо и упорито не се отказвах от хомеопатията и от Михайлова и така още два пъти стигнахме до АБ.
Спомням си, че когато Михайлова тръгна към ХЕИ, Гадар каза, че според нея ще е най-добре да извадим сливицата и тогава да започнем с хомеопатията.
Сега, половин година след това и неспирни проблеми с тази сливица , съжалявам, че не я послушах, но Михайлова беше толкова категорична , че ще ни помогне, че ...
С две думи- против Михайлова. Когато става въпрос за остри случаи не мога да я открия с часове по телефона- много е ангажирана. Когато най- накрая успеем да говорим, все не ни нацелва лекарството..., сменя го с друго, пак без резултат и така не е успяла всъщност да ни помогне нити един път #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 1 325
Точно това ми беше мисълата и колебанието. Д-р Стоименова ми се струва доста колеблива и с по-малко опит като лекар хомеопат ( впечатленията са ми само от постинги на майки в нет-а) , а д-р Михайлова ми се струва, че няма да има възможност да ни обърне достатъчно внимание.........До сега бехме при друг лекар-хомеопат, но искам да го смениме, защото не мога да разчитам на нея в събота и неделя, пък и ни е далече...........
Вече съвсем се отчайвам........това са двете спрягани лекарки, като най-добрите класически хомеопати в София

# 12
  • Мнения: 91
опитай при д-р зорка угринова в мц"фитолек".невероятна е.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 325
Тя е Боаронски хомеопат, а аз търся класически.....
Между другото бях при нея, за мой проблем, но не ми помогна...вярно, че и аз не бях постоянна.....

# 14
  • Мнения: 3 456
Точно това ми беше мисълата и колебанието. Д-р Стоименова ми се струва доста колеблива и с по-малко опит като лекар хомеопат ( впечатленията са ми само от постинги на майки в нет-а) , а д-р Михайлова ми се струва, че няма да има възможност да ни обърне достатъчно внимание.........До сега бехме при друг лекар-хомеопат, но искам да го смениме, защото не мога да разчитам на нея в събота и неделя, пък и ни е далече...........
Вече съвсем се отчайвам........това са двете спрягани лекарки, като най-добрите класически хомеопати в София
Михайлова е явно прекалено ангажирана и не може да обърне нужното вниманиена всички, а в хомеопатията това е изключително важно.

Общи условия

Активация на акаунт