Интересуват ме цените на няколко продукта на PLAY

  • 1 128
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Интересува ме колко струват следните неща и само в "Малечко" ли мога да ги намеря?

Количка S 4


Количка VINTAGE


Кошница за кола с позиции PRIMA EASY


Столче за кола 9-25 кг BEAT S


Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 10 983
И мен ме интересува количката S4, също и Т5! Не знаех, че се продават в България, а в сайта на Малечко няма цени. Sad
Ще следя темата. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 255
Интересува ме колко струват следните неща и само в "Малечко" ли мога да ги намеря?

Да, само в м-н Малечко.
За цените можеш да позвъниш на телефоните.

МАЛЕЧКО

- бул.К.Величков 85, тел. 920-71-86

- ул.Оборище 75, тел. 943-18-04

- ул.Дойран бл.223а, тел. 958-15-25

# 3
  • Мнения: 4 428
За цените можеш да позвъниш на телефоните.

Дали ще ми кажат по телефона  newsm78 Аз където съм питала за цени по телефона са ме изяждали с парцалите  Tired

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пробвай  наистина по телефона- защо да не ти кажат.
Иначе за кошницата имам спомени, че беше около 300 или малко отгоре

# 5
  • Мнения: 5 255
Казват - не съм имала проблеми.
Бъди конкретна с въпросите си относно моделите, които те интересуват  Wink
Казваш че се обаждаш от провинцията и искаш да си наясно предварително каква сума да приготвиш  Mr. Green

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

Казваш че се обаждаш от провинцията и искаш да си наясно предварително каква сума да приготвиш  Mr. Green
Хитричко Mr. Green Само дано телефоните им нямат дисплей и да издадат евентуален софийски номер Peace

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 15:18 от Трилиън

# 7
  • Мнения: 5 255

Хитричко Mr. Green Само дано телефоните им нямат дисплеи и да издадат евентуален софийски номер Peace

Дори и да имат дисплей, моя номер е скрит  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 10 983
Като чуят "провинцията" да не започнат да ти се правят на интересни, имай си едно наум Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 718
Мен също ме интересуват. Като разберете, моля споделете...  Praynig

# 10
  • Мнения: 2 663
Цената на столчето за кола е 460 лв, а S4 нямали налична

# 11
  • Мнения: 1 207
Аз си я порачах от Испания кадето цената на s4 с общо 3 коша е 680евро.,единият е playmoon а другият е baby zero

# 12
  • Мнения: 4 428
Сега четох в една стара тема, че не внасяли вече S4, защото имала някакъв фабричен дефект и като се удари в бордюр или нещо подобно имало опасност да се сгъне  newsm78 Пишеше, че ставало дума за модела преди 2-3 години /но забравих да видя от коя дата е темата Embarassed/.
Ако въобще е имало такъв проблем, предполагам, че за толкова време все са го оправили. Не знам защо не я внасят тази количка  Rolling Eyes На мен тя ми хареса най-много от триколките Tired
Писах им мейл, ще видим какво ще ми отговорят /ако въобще ми обърнат внимание/

Аз си я порачах от Испания кадето цената на s4 с общо 3 коша е 680евро.,единият е playmoon а другият е baby zero

А ти доволна ли си от твоята? Забелязала ли си въобще подобен проблем със сгъването? А ти от Бг ли си я поръча или си другаде някъде? И ако е от тук как стана доставката? Много въпроси, много нещо  Blush

# 13
  • Мнения: 4 428
Получих отговор от "Малечко" и резултата е следния:

Столчето за кола - 460лв
Кошница за кола - 385лв
Количка S4 - 1084лв + кошница за кола вместо кош за новородено; НЕ СЕ ВНАСЯ
Количка VINTAGE - 650 лв; НЕ СЕ ВНАСЯ

Това, което имали в наличност го имало в сайта. Т.е. това са моделите и десените  Tired Само дето S4 я има на сайта newsm78

# 14
  • Мнения: 10 983
Това, което имали в наличност го имало в сайта. Т.е. това са моделите и десените  Tired Само дето S4 я има на сайта newsm78

Значи Т5 я има  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт