Чухте ли?

  • 3 343
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
преди два дни бях на гости и моите приятели ме предупредиха за тази гадост.На техни познати детенцето  било починало Cry ,но не исках повече подробности,защото съм бременна и се разстройвам от такива работи Sad даже ми мина малко през ушите цялото предупреждение да пазя Рая и да не я събирам много с деца,но сега като ви  чета почвам да се плаша #Cussing out
Те за точно такива симптоми ми говореха,висока Т и стомашни разстройства.Ми то Рая вече за 4ри месеца  изкара 4 пъти все такива гадости ,но придружено с ангини Sad Не че се събираме много с деца напоследък(само с много близки и знаейки  че са здрави децата) ,а и не я  водя на разни детски клубове за игра.Но  пак успява да забърше разни  вируси,сигурно  й спада имунната с-ма заради зъбите и тогава прихваща.За какво я кърмих година и 3 м. незнам ,уж да е по здрава Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами радвай се тогава!Повръщането е изтощително,особено за децата и след като е жизнена и весела,значи се чувства по–добре.Наблюдавайте я,може просто да е яла нещо и като го е изкарала да се е успокоила.

# 17
  • Мнения: 2 596
Вестниците винаги търсят сензациите и правят от мухата слон. Не се тревожете за децата си. Ние се грижим за тях и те ще са добре. Няма да ги докоснат разни там, нови, измислени вируси.

# 18
айлин съм но нямам време да се регистрирам  Embarassed
Да не е нещо от рода на Колите? Thinking
Преди време имаше 5 смъртни случая от е-коли. Дори и моите деца се заразиха и едва се оправихме  Cry  #Crazy

# 19
Цитат на: belalim
Да, четох такава статия, но преди около седмица, в "24 часа"? Няма логика да повтарят едно и също в различни броеве? Пишеше, че едно момченце е починало, лекарите не знаят кой точно вирус е причинил смъртта, цялото отделение било пълно с дечица, имаше снимки на едно 2 месечно бебче и то болничко. Симптомите били повръщане и диария, висока температура. Над 200 деца били лекувани там за период от 1 месец.


това звучи като ентероколит. миналата година в някои райони на София имаше много. Ужасно е заразно, няколко минути покрай болен и си готов : (((

лекува се, за няколко дни децата се оправят.

най-малко засяга кърмачета, кърмата ги предпазва и минава почти незабележимо - само няколко памперса в повече : )

Общи условия

Активация на акаунт