Има ли мами мъжкарани

  • 5 720
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 620

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink

# 46
  • Мнения: 10 758

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink
Мъжо строи къща, ако искате може да ви цани за работници Mr. Green

# 47
  • Мнения: 220

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink
Мъжо строи къща, ако искате може да ви цани за работници Mr. Green

Става,става - аз съм навит.А освен биричка,и нещо за мезенце ще има ли  Thinking

# 48
  • Мнения: 10 758
Естествено PeaceЗа вас ако няма, за кой друг Laughing
Вие само я постройте къщата Mr. Green

# 49
  • Мнения: 620
Ей,а белята на чия глава ще е после bambam

# 50
  • Мнения: 2 677
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug


Това за мен ли си го писала?  Joy
Още по-темата, само не разбрах защо някои окачествяват липсата на определени навици у жените като признаци на "мъжкаранство"? Аз не се гримирам - не ме влече, не мога, а и смятам, че изглеждам добре и без допълнителна помощ.  Mr. Green С рокли и поли - само по специални поводи и то с изключения. Нежна, мила и много секси съм в леглото с мъжа ми. В ежедневния живот мразя префърцунени жени, тип кукла "Барби". Не съм от тях! Naughty Може в очите на околните да не съм идеала за нежна и непорочна женственост, но поне им е ясно с кого си имат работа и не ми се качват на главата. Twisted Evil

П.П. Направих си теста, дето сте го постнали - пише, че съм нормална!  Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 620

 С рокли и поли - само по специални поводи и то с изключения.
И аз така Peace
И на абитюрентския си бал бях с панталон,ама не се имам за мъжкарана Wink Laughing,просто ми е по-комфортно
с панталони и дънки Laughing Laughing Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт