Светът си има вече "Ерген на годината"

  • 3 506
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Източник:tialoto.bg

Синеок архитект стана ерген на годината в годишния конкурс на американското издание на списание „Космополитън“.

26-годишният Мат Ууд, представител на Колорадо, грабна приза в битка с още 49 кандидати за титлата от всички американски щати.

Мат харесва дами с тъмни кестеняви коси и иска да излиза със самоуверени жени.

„Не искам да съм с жена, която използва връзката ни, за да открие себе си“, казва ергенът на годината.

Критериите за избор на перфектния ерген са добра професионална реализация, внимателен и разбиращ дамите. Естествено, и хубав.

50-те кандидати поляха заедно титлата на купон в Ню Йорк. Сега сме в очакване за избор на български ерген на годината. Нищо чудно и да се окаже, че нашите момчета ще са доста по-красиви (за „разбиращи“ не е сигурно) от американците.



Вижте останалите момци, участвали в конкурса
 Laughing

# 1
  • Мнения: 5 577
Симпатичен младеж. Одобрявам избора на журито.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Еми така е. Те си имат синеоки архитекти (пу, хубав е колегата, ще му се не знай), ние тука си седим с един самоназначил се на поста joro01...

# 3
  • Мнения: 2 495
Аз за български ерген, веднага номинирам Слави Трифонов Laughing

# 4
  • Мнения: 2 491
Номер 6 от останалите ергенчета ми прилича на Никълъс Кейдж

# 5
  • Мнения: 2 019
Симпатичен младеж. Одобрявам избора на журито.
Peace

# 6
  • Мнения: 811
Геолога предпочитам аз  Blush
Той Жорко е извън всякакви класации-несравним,неповторим... Mr. Green

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, бива го архитекта. "Шъ го прасна", както неотдавна се изрази наша съфорумка Joy

# 8
  • Мнения: 3 861
Хич няма да ги гледам другите, този ми харесва, взимам го  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 877
да, и аз смятам, че геологът става.  Обаче всичките са... абе като за "Космо".

# 10
  • Мнения: 1 558
Вземам го тоз ерген Flutter!
И на мен ми се върти един стихоплетец тук за номинации, ама незнам с подпис или без подпис го търпи половинката му!

# 11
  • Мнения: 2 099
оу и на мен геологът ми се ареса,нямам против да ме проучи Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ейц, какво красиво "шкембе" има тоз ергенин! Тюх! Плю! Да не му е уроки! Party

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз ей този си харесах:



Имаме общи разбирания:
Марк Блум, 28-годишен от Ню Орлийнс, Луизиана.  Наполовина мексиканец. Мечтае за голямо семейство. Яде само здравословна храна. Значи никакви енчилади, тортили и т.н. Майка му (тя е мексиканка) сигурно приема много тежко този факт.

и този:



Сам Шерец, младши лейтенант от Американските военновъздушни сили. От Нашуа, щата Ню Хемпшир. Като всеки военен е много рационален, търпелив и независим. Всъщност май военните не бяха търпеливи. Няма значение. Сам мечтае за спортни мацки с дълги крака. Също така иска да бъде разпределен в база в Европа. Нищо чудно да "кацне" в американската база в Граф Игнатиево. Алоууу,  момичета с дълги крака от Граф Игнатиево, ходом марш, подготовка за Сам!

# 14
  • Мнения: 5 877
Харесаха ми коментарите:
Марк Блум, 28-годишен от Ню Орлийнс, Луизиана.  Наполовина мексиканец. Мечтае за голямо семейство. Яде само здравословна храна. Значи никакви енчилади, тортили и т.н. Майка му (тя е мексиканка) сигурно приема много тежко този факт.

Общи условия

Активация на акаунт