за сушилните

  • 3 785
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 116

С бебе без сушилня не знам какво щях да правя в Washington. Вали почти 2/3 от годината. Не съм имала проблеми със свити или избелели дрехи.
И аз така Simple Smile А и не само дъжда, тук с тези мокети и балатоми в баните въобще не виждам къде може да се сложи сушилник. До сега нито една дреха не е изтъняла, свила се или избеляла от сушилнята.
Дори и в БГ не обичах да суша дрехи навън, въпреки теорията на свекърва ми колко хубаво било дрехите да се напечели от слънцето, е тогава избеляването няма да им се размине Simple Smile, а и праха и боклуците от съседните балкони.
Дрехите не излизат намачкани, но ризите и панталоните на мъжа ми просто няма как да не се огладят, самия плат има нужда от минаване с ютията. И аз ползвам антистатични кърпички, омекотител при прането, сушилнята ми има и wrinkle control и наистина повечето дрехи нямат нужда от гладене.

# 31
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Моми4ета и аз имам един въпрос за суШилните, много съм се замислила, заЩото ми писна зимата да ми седи простора из къЩата.
Оба4е, с какви размери са ви къЩите и баните?  Rolling Eyes
Щото в мойте 110/20кв.м. оЩе един уред с големината на пералня просто незнам къде да го сложа... не 4е няма място, ама много нагъ4кано става  newsm78
и оЩе неЩо, а някоя от вас да е виждала/използува ей това :

https://http://cgi.ebay.it/ASCIUGABIANCHERIA-ELETTRICO-TERMOARREDO-Stend … dZ1QQcmdZViewItem

# 32
  • Мнения: 11 314
Моми4ета и аз имам един въпрос за суШилните, много съм се замислила, заЩото ми писна зимата да ми седи простора из къЩата.
Оба4е, с какви размери са ви къЩите и баните?  Rolling Eyes
Щото в мойте 110/20кв.м. оЩе един уред с големината на пералня просто незнам къде да го сложа... не 4е няма място, ама много нагъ4кано става  newsm78
и оЩе неЩо, а някоя от вас да е виждала/използува ей това :

https://http://cgi.ebay.it/ASCIUGABIANCHERIA-ELETTRICO-TERMOARREDO-Stend … dZ1QQcmdZViewItem

Фейам, такова чудо имам отдавна, ама сега събира прах, че покрай сушилнята не допирам до него.
Мойта къща е голяма и мъжа ми ми направи перално помещение в мазето - имам 3 реда въжета, пералнята и сушилнята са едно до друго.
Нямаш ли начин в кухнята например? В банята ако имаш място за пералнята, то можеш да сложиш отгоре сушилнята, позволява го.

# 33
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Моми4ета и аз имам един въпрос за суШилните, много съм се замислила, заЩото ми писна зимата да ми седи простора из къЩата.
Оба4е, с какви размери са ви къЩите и баните?  Rolling Eyes
Щото в мойте 110/20кв.м. оЩе един уред с големината на пералня просто незнам къде да го сложа... не 4е няма място, ама много нагъ4кано става  newsm78
и оЩе неЩо, а някоя от вас да е виждала/използува ей това :

https://http://cgi.ebay.it/ASCIUGABIANCHERIA-ELETTRICO-TERMOARREDO-Stend … dZ1QQcmdZViewItem

Фейам, такова чудо имам отдавна, ама сега събира прах, че покрай сушилнята не допирам до него.
Мойта къща е голяма и мъжа ми ми направи перално помещение в мазето - имам 3 реда въжета, пералнята и сушилнята са едно до друго.
Нямаш ли начин в кухнята например? В банята ако имаш място за пералнята, то можеш да сложиш отгоре сушилнята, позволява го.

пералнята ми е с горно отваряне и няма как да сложа друга отгоре. Сега си мислех, 4е под мивката в банята на мъжа ми май то4но Ще има място за суШилня  newsm78
Все пак, опитвала ли си го това "4удо"? Laughing
върШи ли някаква работа?

# 34
  • Мнения: 11 314
Според мен е излишно харчене на пари. По-добра работа ще ти свърши една малка духалка отдолу

# 35
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Според мен е излишно харчене на пари. По-добра работа ще ти свърши една малка духалка отдолу

 newsm78
имаШ предвид онези пе4ки дето издухват топъл въздух? (неЩо затъпявам май Rolling Eyes?)

е аз в момента така процедирам де, но добре 4е ми каза, бях тръгнала да го купувам това простор4е.

# 36
  • Мнения: 11 314
Според мен е излишно харчене на пари. По-добра работа ще ти свърши една малка духалка отдолу

 newsm78
имаШ предвид онези пе4ки дето издухват топъл въздух? (неЩо затъпявам май Rolling Eyes?)

е аз в момента така процедирам де, но добре 4е ми каза, бях тръгнала да го купувам това простор4е.

Точно това имах предвид.  Wink

# 37
  • Мнения: 636
пералнята ми е с горно отваряне и няма как да сложа друга отгоре.

Моята пералня също е с горно отваряне и сушилнята е над нея на допълнителна стойка:

http://www.thebrick.com/Application/Cart/BuyRoom.asp?TraderID=34 … 92%2D76D50DE7D669

# 38

Оба4е, с какви размери са ви къЩите и баните?  Rolling Eyes
Щото в мойте 110/20кв.м. оЩе един уред с големината на пералня просто незнам къде да го сложа... не 4е няма място, ама много нагъ4кано става  newsm78

Аз май съм щастливка  Flutter
В къща с 5 спални сме (гоним се из нея 3-ма + бебе  Joy), има си отделно помещение за пералня и сушилня, не са в банята.

# 39
  • Мнения: 1 559

Вяра, и аз не суша дрехи в сушилнята, защото наистина не е хубаво заа тъканта, а и се смаляват, цветовете от високата температува също се променят.   

Какво сушиш тогава? Чаршафи и кърпи е единственотокоето ми идва на ум, но пък кърпи едва ли някой глади, а чаршафите след като ми изсъхнат на простора са като гладени. А и да не са, пак не бих ги гладила. Пък и тия неща толкова бързо се простират.

Аз судха 4аршафи,кърпи(които ползваме в изобилие) Laughing,на малката дрешките,защото така или иначе не са за дълга употреба Whistling,и същевременно наше белио,тениски,работни дрехи на татито и неща ,които не са ми обикновено скапи.По голямата част от нашите дрехи,си висят на едно  простор4е,в градинита.Искам да подчертая,че на мен лично ми идва голяма помоща и. Peace

# 40
  • Мнения: 339
Може ли някой с повечко опит да сподели какви дрехи на каква програма суши ( условно, защото програмите сигурно са различни на различните сушилни...) Моята има три големи раздела-горещо, умерено и само минути въртене без да нагрява. Вече имам лош опит от експеримент с дънков гащеризон, затова не ми се правят нови Simple Smile
А иначе сушилнята е страшно удобно нещо според мен. Жалко, че в българия не са толкова разпространени както в америка например.

# 41
Може ли някой с повечко опит да сподели какви дрехи на каква програма суши ( условно, защото програмите сигурно са различни на различните сушилни...) Моята има три големи раздела-горещо, умерено и само минути въртене без да нагрява. Вече имам лош опит от експеримент с дънков гащеризон, затова не ми се правят нови Simple Smile
А иначе сушилнята е страшно удобно нещо според мен. Жалко, че в България не са толкова разпространени както в Америка например.



Моята е със 3 основни програми и отделно можеш да програмираш колко минути. Тези с минутките не ги използвам. Другите са "less dry", "optimum dry" и "more dry".  На бебока всички дрехи ги суша на "less dry" (като добро дете спазвам инструкциите за пране и сушене ба дрешките Laughing), а нашите и на каката дрехите ги суша на "optimum dry". Не ползвам другите, защото ги вади много сухи и не мога да ги изгладя лесно. Ако след като сушилнята спре все още има влажни дрехи - пускам пак на "less dry". До сега проблеми не съм имала.
Успех  Peace

# 42
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Може ли някой с повечко опит да сподели какви дрехи на каква програма суши ( условно, защото програмите сигурно са различни на различните сушилни...) Моята има три големи раздела-горещо, умерено и само минути въртене без да нагрява. Вече имам лош опит от експеримент с дънков гащеризон, затова не ми се правят нови Simple Smile
А иначе сушилнята е страшно удобно нещо според мен. Жалко, че в българия не са толкова разпространени както в америка например.

А какво пишеше на етикета на дънковия гащеризон? Аз когато се съмнявам винаги поглеждам дали има знака за сушилня.
А ако има драхи от разли4на материя, спирам отвреме-навреме и вадя сухите дрехи.

# 43
  • Мнения: 11 314
При мен програматора е разделен на 4 - веднъж за памучни дрехи, веднъж за смесени дрехи (смес с полиестер или само полиестерни влакна), веднъж за вълна и имам още една програма - освежаване.
За памучните и смесените са разделени на - много сухи, сухи за гардероб, леко сухи, сухи за гладене.
Дано да съм ти била от полза.

# 44
  • Мнения: 339
Може ли някой с повечко опит да сподели какви дрехи на каква програма суши ( условно, защото програмите сигурно са различни на различните сушилни...) Моята има три големи раздела-горещо, умерено и само минути въртене без да нагрява. Вече имам лош опит от експеримент с дънков гащеризон, затова не ми се правят нови Simple Smile
А иначе сушилнята е страшно удобно нещо според мен. Жалко, че в българия не са толкова разпространени както в америка например.

А какво пишеше на етикета на дънковия гащеризон? Аз когато се съмнявам винаги поглеждам дали има знака за сушилня.
А ако има драхи от разли4на материя, спирам отвреме-навреме и вадя сухите дрехи.
Хммм, не съм поглеждала  Sunglasses То резултата с тях не беше съвсем трагичен - просто ги извадих износени и леко прокъсани по презрамките, видимо състарени ....

Мерси за съветите. Май най-удобно е направен програматора на Вечерница. Така много лесно се определя каква програма точно си трябва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт