Да не казвам на какво миришат, а имат и претенции...

  • 2 124
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 733
Чета си разни неща в нета и попадам на това: "Китаецът Гонг Дуруо смая сънародниците си, след като пусна обява в няколко вестника, че си търси съпруга. Странното в случая е, че кандидат-женихът е на цели 105 години. В същото време, иска жена му да бъде най-много на половината на неговата възраст - тоест, по-млада от 50 години.
"Желателно е да има някаква лекарска практика и да е навътре в литературата, защото ще ми трябва помощ при написването на медицинска книга", се пише още в обявата.
Гонг има две висши образования по медицина - едното е завършил в американски университет през 50-те, а другото в Китай през 2000-ата година"

Статията всъщност провокира у мен въпроса "Защо ергените и то най-отлежалите имат какви ле не претенции " newsm78

 Тоя дедо ясно кво може да предложи...малко съжителство на старини, мистериозни кризи породени от проблеми с простатата, мека....( айде това няма да го казвам Laughing), миризма при това старческа ( sorry ако прозвуча гадно,но всички възрастни хора си имат специфична миризма) и такива ми ти работи...пък и претенции на всичкото отгоре Crossing Arms Един мой бивш ( вече е на 49 и все още е ерген ) и той такива претенции някакви се опитва да афишира и на какво отгоре?! Че след някоя друга година памперсите му ли да сменям или да чакам да ме обича?...

Ама пустите му мъже, явно по целия свят ги има Crossing Arms Дръти пък с претенции, прияло им се агнешко ама трудно ще се облажат Whistling

# 1
  • Мнения: 431
В статията не видях да пише, че е ерген, може да е вдовец. Според мен заслужава уважение заради това, че е успял да завърши две висши по медицина, едното на 50, другото на 100-годишна възраст, това хич не е малко. Само се чудя, защо му е съпруга, след като му трябва нещо като персонален сътрудник за писане на книгата му.

Защо ти е толкова лошо отношението към възрастните хора? Все пак и за повечето 50-годишни жени сексът не е особен приоритет и коментарите ти за пишката му са пошли, не си му светила Naughty .

А за 49-годишния ти познат - какви памперси Shocked Много рано отписваш хората, не е хубаво така Naughty Какво те вълнуват критериите му за партньорка, всеки сам си решава.

Съжалявам, ако развалям готвеното оплюване на претенциозните мъжкари, ама тази твоя тема е пусната сякаш без никакво мислене.

Нищо лично.

# 2
  • Мнения: 7 837
Ох, не знам... Много ми е трудно да те чета вече...
Не ти е лесно с всичките тези мисли...

# 3
  • Мнения: 281
Е, моя мъж не е на 105, ама е с 20 години по-голям от мен. Засега няма проблеми с простата, нито с мек..... (както си го казала), а пък като вземе да понамирисва- ще ти се обадя  Joy
Аз на моя "дърт миризливец"(на 46) шапка му свалям че след като е отгледал 2 деца до 20 годишни, вместо да си гледа живота, реши да започне всичко отначало и да гледа малко дете! Пък дано и той да стигне 105, може тогава да реши да ме смени  hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Човек не трябва да забравя, че няма да е вечно млад, всички ще станем такива миризливци, както се изразяваш, дано и за нас някой не се изказва така!

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Схванах идеята ти.
Спомних си в университетското кафене как седеше една групичка веселяци и един ден взех, че сбърках да приседна близо до тях. Нямаше момиче, което да мине и да не бъде оклюкарено. За нито една не чух хубаво нещо. Една беше дебела, друга - много слаба, трета била перхидролка, чевтърта - нямала цици и т.н.и т.н. Огледах коментаторите и какво да кажа - никой от тях не блестеше с външност, някои имаха наднормено тегло, други май бяха пропуснали банята в неделя.
 Tired Познавам един тип, за когото няма достойна жена (говорим само за външни достойнства). Той е доста дебел, космат, плешив и отдавна премина 40-те (споменавам възрастта, защото всички жени над 18-20 за него са "дъртички" Laughing).
Най-лошото е, че жените се връзват на такива типове.

# 6
  • Мнения: 4 733
Хехехехе, браво сърдитки. Къде точно съм изразила негативно отношение към възрастните хора? Това че не ухаят на младост май не е тайна за никого и не виждам нищо обидно в това, все едно на бебетата да им е криво че миришат на свежо! Относно възрастта, също не съм давала някакви определения, та едва ли не ме изкарахте,че съставям таблица на остаряването.
Друга беше идеята, за това че големите претенции не винаги имат покритие, ама вие си дълбайте няма проблем.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тука вече става въпрос за самочувствие без покритие...

# 8
  • Мнения: 4 733


Между другото, ако съм накарала някоя от вас неволно да се понамръщи пускам нещо
http://www.slackpack.net/?q=node/389

И се смейте на воля Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Kasidy, аз те поздравявам. Това май е първият ти постинг на несексуална тематика. Плахо начало, но не се отказвай.

# 10
  • Мнения: 4 733
Бъркаш. Започнах завоалирано,но пак до секс ще се опре. Ти напълни ли бидона?

# 11
  • Мнения: 442
Тука вече става въпрос за самочувствие без покритие...

мдааа.... доста теми за самочувствието напоследък. времето захладня, денят се скъси...

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Клипа е жесток Joy Joy Joy Joy

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
Да, бе, като бат ви Хачо Бояджиев. Дедика му с дедик, на 70 години, а с жена над 25 години не можел да бъде! Аре ве, голямо самочувствие, големи претенции... Е, аз с такова животно не мога да си легна, ако ще да е не знам си кой.. Пък и съм над 25 вече  Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 2 300
какъв точно ти е проблемът...или си решила да отговориш на обявата...

# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И моя мъж е на 44 години, аз съм на 26... Ама мъж и половина от където и да го погледнеш. И в секса е по-добър от двама на по 20 взети заедно  Wink
Памперси засега сменям само на бебо  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 468
какъв точно ти е проблемът...или си решила да отговориш на обявата...
Joy hahaha Joy хо хо хо

Касиди, действително на стареца некролога му стърчи от джоба вече, но ако пък има шматка да му отговори... може пък да е болен, богат и с високо кръвно... Има такива, дето ще се заинтересуват от офертата, ако е така.

# 17
# 18
  • Мнения: 288
    И аз съм забелязала, че по-големичките стари ергени са много претенциозни. Имам познат, който на 40 беше сложил за горна граница на бъдещата си изгора 25 години, на 45 вдигна на 30, на 48 мизата беше вече 35 години и това било най-големият компромис в живота му.Освен това трябвало да бъде слаба и с дребен кокъл, защото жените с едър кокал, дори и слаби, след раждане много напълнявали. Grinning Тази година ще стане на 50, още е сам, но претенциите му не намаляват.А не е нииищо особено.
   Ами такива нямат реална самооценка, или пък искат от жената да ги подмлади и освежи, знам ли?Освен това мъжете не усещат отминаващото време така реално като жените и си живеят дълго в момчешкия свят.
   Не казвам че мъж на 45 е за изхвърляне, но според такива типове жена над 30 е за изхвърляне. #Cussing out
   

# 19
  • Мнения: 3 405


Между другото, ако съм накарала някоя от вас неволно да се понамръщи пускам нещо
http://www.slackpack.net/?q=node/389

И се смейте на воля Laughing

Тоя защо беше със свалени гащи?

По темата, някои хора колкото по-остаряват по-претенциозни стават, в това число и мъже, и жени.

# 20
  • Мнения: 3 423
Ох, не знам... Много ми е трудно да те чета вече...
Не ти е лесно с всичките тези мисли...

Прекрасна мисъл, приветствам!

Общи условия

Активация на акаунт