ХАЙДЕ ОТНОВО НА ДИЕТАТА НА Д-Р ОРИ ХОФМЕКЛЕР

  • 19 610
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Привет на всички отслабващи! Имам две неща за споделяне с вас. Първото е, че преминах на предната дупка на колана newsm44. Второто е, че установих, че тези наши ежемесечни неразположения мнооооого се отразяват на теглото. Теглих се ден преди да ми дойде - 60.5. Два дена след началото бях 62 newsm09. Днес ми е последният ден. Познайте! Пак съм на 60.5 newsm12.
Успех на всички и не се отказвайте! newsm10

# 286
  • Мнения: 1 254
момичета, аз пак съм на линия след едноседмична "почивка от режима" newsm44

Тази седмица съм само на 1,5 л. минерална вода с половин лимонче + някое кафенце или чай през деня.  kaffeetrmker_2

Надявам се на резултати отново! Сигурна съм. Само дето пак уцелих седмицата, в която ще ми идва, но какво да се прави  Mr. Green

А при вас как върви!? Защо така спряхте да пишете? - повечето имате резултати, а си траете Wink

чао и до скоро.

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 610
Oх, много рожденни дни, много купони през изминалата седмица и естествено никаква диета не съм спазвала, затова не се разписвам. От днес съм на овес (пак от форума), утре лунна, после до 1.12. пак ще карам на овес или колкото дни издържа и след това смятам пак да се върна на тази, защото ще има много храна около мен и поне вечер да се облажвам...
Ми това е, стискам ви палци, и на себе си стискам  Peace

# 288
четох много и реших да стана една от вас:)само някои да ми разкаже по подробно след колко се почва вечерното хранене и по колко ккал горе долу и кои за колко, колко е отслабнал:)пишете....

# 289
  • Мнения: 220
Здравейте и от мен Вече 10 ден съм на тази  диетка но кажете ми моля ви защо през първата седмица каквото свалих и това си остана Дали не бъркам нещо някъде  А ям всичко по указания по горе начин и времето спазвам До7  ден свалих 2-3 кг и с това си останах

# 290
  • Мнения: 4 176
Здравейте и от мен Вече 10 ден съм на тази  диетка но кажете ми моля ви защо през първата седмица каквото свалих и това си остана Дали не бъркам нещо някъде  А ям всичко по указания по горе начин и времето спазвам До7  ден свалих 2-3 кг и с това си останах
Даже, ще те разочаровм. Вимнаги при всяка нова диета се свалят 2-3 кг. Това не е отслабване, а изхвърляне на задържана вода в организма. Това е и причината момичето, което пишеше за месения цикъл. Задържа се вода. Истинските свалени кг са след тези 2-3 кг.
За да не отслабваш, занчи ядеш нещо в  повече. Или са въглехидрати ( хляб, картофи, ориз) или белтъчини( месо, млечно..). Нали посах по-горе, че вече съм спец по диети и тези неща Simple Smile
Дебелее се или не се отслабва, когато се прекалява с количествата и съотношението на белтъчини и въглехидрати, трябва да е 1:3 ( горе-долу). Казано на по-прост език, че аз преди гледах таблици и смятах и полудях. Това, ще рече една част въглехидрати и 3 части белтъчини. Ако имаш 1 малък картоф, можеш да си позволиш пилешка пържола от 150 грама и салата разбира се в по-голямо количество. 1 кафена чашка варен кафяв ориз и същото количесто месо.
Трябва да се яде, колкото да не си прегладнял, но в  никакъв случай да се наядеш. Пий вода МНОГО.
Денем пий вода, чай, сок и яж само плодове.
Аз вечерям в 16-17ч. по горе описания начин. т.е. едно ядене на ден.
Трудно е обаче, но....като съм яла като свиня, сега, ще гладувам като куче. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 220
[благодаря ти миличка за съветите само дано волята да не ми изневери иначе усещам чепанталоните ми се разхлабват
color=navy][/color]

# 292
  • Мнения: 224
Здравейте  Hug
Ето ме и мен  Mr. Green
Аз прекъснах диетата за две седмици и мога да се похваля, че не съм мръднала въобще нагоре и смело ви заявявам, че свалените 6 кила са си отлетяли завинаги  smile3535.
От днес пак я започвам Wink

# 293
  • Мнения: 1 254
БРАВО!  Hug

аз се завърнах в началото на тази седмица и съм 1 кг. под последното тегло днес, а вече ме изцапа - т.е. идва ми. Надявам се, че започвам да редуцирам отново.

УСПЕХ!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт