Странна тема за ЗАРА

  • 2 678
  • 27
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета,в понеделник с 3 приятелки ще ходим до Солун да пазаруваме разни неща,аз спецално ЗАРА държа да посетя,та ако има някоя от вас си е харесала нещо от интернет мога да ви купя.Последния път взех на малката супер ботушки за 27евро,а имаше готини маратонки по 22,но все пак за обувките си е доста специфично.
Това е,просто исках да предложа ако мога да съм полезна.

# 1
  • Мнения: 3 575
Супер, ако минавате през ИКЕА мога да ти поръчам нещо  Wink

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз основно там ще ги водя,но мисля да ги оставя за малко и да отида по другите магазини,че те ще се заплеснатттт .....то там е необятно.Миналия път взех страшно детско столче за 6евро и масичка за 18.

# 3
  • Мнения: 3 575
И аз като гледам каталога им в нета страшно много неща съм харесала, а като си представя че сигурно има много по-голям избор от това което е показано там...............

За след НГ съм ангажирала едно бусче и отивам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 498
А къде мога да разгледам каталог на Зара  newsm78???

# 5
  • София
  • Мнения: 137
И аз като гледам каталога им в нета страшно много неща съм харесала, а като си представя че сигурно има много по-голям избор от това което е показано там...............

За след НГ съм ангажирала едно бусче и отивам  Mr. Green

Това за бусчето хич не е лоша идея. Мога ли и аз да се впиша? Simple Smile Ако не, сериозно ще се замисля дали да не организирам едно такова ходене до там - с бус, няколко мами с горе долу еднаква програма. Има ли навити, да го мислим заедно?

Към lyuba84  - Много мило предложение от твоя страна  Hug За съжаление, обаче, в каталога на Зара, на който попаднах, няма цени. Така не бих могла нещо да ти поръчам, а много ми се ще. ... А и Зара предлага още сигурно стотици артикули, които ги няма в него. Да не говорим въобще, че  H&M и Zara, вече може да се кажа че са едно и също нещо.
Успешен пазар!
Ако случайно попаднеш на уникално евтини   Mr. Green есенни или зимни момичешки обувки или маратонки № 23-24, купи ги за мен.

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 02:09 от Milaa

# 6
  • Madrid
  • Мнения: 514
... А и Зара предлага още сигурно стотици артикули, които ги няма в него. Да не говорим въобще, че  H&M и Zara, вече може да се кажа че са едно и също нещо.
Как така едно и също нещо?Тук са съвсев различни магазини  Rolling Eyes,а цените на Зара са по-високи от H&M.

# 7
  • Мнения: 13 512
... А и Зара предлага още сигурно стотици артикули, които ги няма в него. Да не говорим въобще, че  H&M и Zara, вече може да се кажа че са едно и също нещо.
Как така едно и също нещо?Тук са съвсев различни магазини  Rolling Eyes,а цените на Зара са по-високи от H&M.
разбира се,че са съвсем различни. и като линии, модели,цени,че и качество

# 8
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз бих се възползвала от милото ти предложение, но къде да погледна колекций и цени.

# 9
  • Мнения: 588
И аз като гледам каталога им в нета страшно много неща съм харесала, а като си представя че сигурно има много по-голям избор от това което е показано там...............

За след НГ съм ангажирала едно бусче и отивам  Mr. Green

Това за бусчето хич не е лоша идея. Мога ли и аз да се впиша? Simple Smile Ако не, сериозно ще се замисля дали да не организирам едно такова ходене до там - с бус, няколко мами с горе долу еднаква програма. Има ли навити, да го мислим заедно?

И аз идвам след НГ Simple Smile на пазар, пишете ме и мен!!!

# 10
  • Мнения: 259
Аз съм харесала на малкия едни боти на Мини-Мен,на Витошка във магазина бяха70лв. а на Илиенци по 50лв. предполагам че там ще са по 30,ако искаш пиши да се разберем.

# 11
  • Мнения: 3 457
за след нова година идеята е страхотна-с какво можем да отидем,ние с моя до турция ходим с миниван,за по 1 ден Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 803
... А и Зара предлага още сигурно стотици артикули, които ги няма в него. Да не говорим въобще, че  H&M и Zara, вече може да се кажа че са едно и също нещо.
Как така едно и също нещо?Тук са съвсев различни магазини  Rolling Eyes,а цените на Зара са по-високи от H&M.
разбира се,че са съвсем различни. и като линии, модели,цени,че и качество
как еднакви бе  #Crazy

# 13
  • Мнения: 998
Супер, ако минавате през ИКЕА мога да ти поръчам нещо  Wink
Ох и аз не мога да преживея, че в БГ нама ИКЕА.

Иначе много се радвам, че ще ходите ние преди 1 година ходихме за последно и си купих страхотно неща! От ЗАРА си взех едно палто и точно днес го облякох за първи път този сезон Party

# 14
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета,в страницата на Зара има цени и дрешки,но са доста малко в сравнение с това,което е в магазина.

Общи условия

Активация на акаунт